Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Csak végre rájött, hogy az olajkályhának nem autóban a helye, ezért inkább épít egy C20XE A Corsát. :unsure:

A VW Golf TDI-vel gyorsulni járt.Elég nagy Diesel hacker..... :huh:

Amúgy meg gyorsasági motorozott.Csak aztán egyik barátja meghalt, és jobbnak látta, ha inkább abbahagyja.....(az 52-esen kijött elé egy autó.Rendőr volt a srác, kb. 2-3 évvel ezelőtti történet)

Na de ez már off..........

Viszont az biztos, hogy alaposan fel lesz készítve a Corsája mindenre.Szerencsére sokkal jobb technikai háttere van, mint pl. nekem.Minden tekintetben.Tegnap voltam nála, és a Corsa motortere már ki volt fújva.Szépen.

Link to comment
Megosztás:

A VW Golf TDI-vel gyorsulni járt.Elég nagy Diesel hacker..... :huh:

Amúgy meg gyorsasági motorozott.Csak aztán egyik barátja meghalt, és jobbnak látta, ha inkább abbahagyja.....(az 52-esen kijött elé egy autó.Rendőr volt a srác, kb. 2-3 évvel ezelőtti történet)

Na de ez már off..........

Viszont az biztos, hogy alaposan fel lesz készítve a Corsája mindenre.Szerencsére sokkal jobb technikai háttere van, mint pl. nekem.Minden tekintetben.Tegnap voltam nála, és a Corsa motortere már ki volt fújva.Szépen.

Ma voltam nála délután,de nem volt ott a düzel corsa! :unsure: Faterja elment vele!

Holnap reggel viszont megyünk megnézni és csinálok róla képeket!

Link to comment
Megosztás:

köszi srácok,de vettem egy 1.5 Dezsőt :unsure: .Nagyon szerethető kis autó és belül nincs is dizel hangja :huh:

Gratula a kisgéphez.Kókemeny 4L körül fog enni városban! :lol: Egyébként pedig a biztonságérzetről meg, meg lehet szokni.Amolyan Samurai feeling! :lol: :lol: :D Mint ha ráülnél egy 120 vs. 160LE-s motorra, és mennél.?Mert a kasztninak már nem sok jelentősége van olyankor! ;)

Link to comment
Megosztás:

Király kis verda. Én nagyon szeretem az enyémet. Végtelenségig igénytelen. Egy tank gázolajjal 800 km-t elmegyek, bár városban már necces. Városon kívül viszont még többet is. És a gyorsulásával is meg vagyok elégedve. Ha még turbó is lenne rajta... :unsure:

Ja, és egyszer 150 fölé is kergettem már az M5-ösön. Csak az enyém kicsit szakadtabb....

...na jó, nagyon... :huh:

Link to comment
Megosztás:

És a gyorsulásával is meg vagyok elégedve. Ha még turbó is lenne rajta... :unsure:

Ja, és egyszer 150 fölé is kergettem már az M5-ösön. Csak az enyém kicsit szakadtabb....

...na jó, nagyon... :huh:

Azt mondják turbóval nagyon állatul megy. Végülis a lehetőség adott... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondják turbóval nagyon állatul megy. Végülis a lehetőség adott... :unsure:

Lehet belőle turbósat csinálni, csak a szokásos procedúrát kell végigjárni vele.Mondjuk utána 100LE fölé is fel lehet húzni.Úgy meg elég dinamiikus tud lenni a kicsikocsi! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Király kis verda. Én nagyon szeretem az enyémet. Végtelenségig igénytelen. Egy tank gázolajjal 800 km-t elmegyek, bár városban már necces. Városon kívül viszont még többet is. És a gyorsulásával is meg vagyok elégedve. Ha még turbó is lenne rajta... :unsure:

Ja, és egyszer 150 fölé is kergettem már az M5-ösön. Csak az enyém kicsit szakadtabb....

...na jó, nagyon... :huh:

A kép nagyon csalóka ám.Képen sokkal szebbnek látszik.Ma voltam a szerelőnél,simán lehet rakni rá kisnyomású turbót.Ha meg benne van gyárilag valami alkatrész ami elképzelhető(nem emlékszem a nevére)akkor akár már a nagynyomásut is elbírja.Úgyhogy a lehetőség adott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.