Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Én ezt nézegettem, ha most vennék Corsát, akkor valószínü, hogy ezt, vagy még Szekszárdon árultak egy szépet, ami szintén nagyon jó állapotban volt, csak az is piros volt. :unsure:

Nekem elég lenne kisebb motoros is.Nem furcsa hogy olcsóbb a többinél?

Link to comment
Megosztás:

Coupe jól lebeszélt az A Corsáról...helyette megvettük a Senit...ami amúgy nagyon jó vétel volt...

Erre meg mit látok...bezsongott...és Corsat akar... :huh: :unsure:

Nem a corsáról hanem arról hogy 500ezer forintért vegyél egy olyan corsát amire még legalább annyit ráfröcskölsz.17 felni és társa.... :lol:

Kell valami,amit a Detti is szeret vezetni,meg amíg a caravan fényezőnél,lakatosnál van.Nem akarok buszozni.Olyat szeretnék ami tényleg jó állapotban van.Nem kell rá nagy kerék meg kék belső....

Végig néztem az összes használtautót 300ezerért és semmi olyan nincs,ami jó lenne és szívesen ülnénk bele.Jó lenne nekem is egy senator,de most a Dettit kell szem elött tartani.

Link to comment
Megosztás:

És egy alap F Astra?? azok is vannak már olcsón...nem akarlak lebeszélni...meg már hozzá is szoktál, hogy nem középen van egy autóban a kormány...de még is... :huh: :lol:

Ennyi pénzért még nincs f astra vagy nagyon sz@r állapotban van.

Eddig csak neked tünt fel :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tudom ezért is gondoltam, hogy felhív, megdumál, képet kér, meg ilyenek............. :huh:

Így lesz.Ma elmegyek Tommal tatabányára megnézni azt a sárgát.Ha az nem lesz jó akkor ő lesz a következő akit felhívok.Kicsit tartok a dizel corsától :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Örülnék ha annyit kellene szerelni mint az én gsimet :lol: :lol:

A dizelhez egyáltalán nem értek,és nem is volt soha dizel autóm :unsure:

Ne aggódj!Nem lesz gond!

Nézd csak meg milyen keveset írunk a düzel topikba! :huh:

Egy a lényeg!Túró ne legyen rajta,mert Anti megrontja voodoo átokkal! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mit érdemes megnézni ennél az 1.5dizel isuzu motornál?

Igazándiból ezek nagyon kis stabil motorok, alacsony fogyival kimennek a világból.A kojt és hang elárulná, ha kopott lenne.Ferinek van egy ugyanilyen 1.5D, csak piros és 3 ajtós, városban 5L alatt közlekedik vele.Pedig használja rendesen.

Amúgy ez még a híres, és sokat emlegetett ISUZU terméke.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.