Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A 7végén voltam kint dumálni egy Corsa A tulajával.Megfordult a fejében a motorcsere, aztán tanácsot kért tőlem/tőlünk, mert Kiskasza is kijött velem.

Az úriember Blueman nicken fut a CS.-n.Szép kicsikocsija van, de amikor felvázoltuk, hogy egy átépítés milyen járulékos dolgokkal jár.........nos.........letett róla.Egyenlőre....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
http://cgi.ebay.de/Opel-Corsa-A-2-0-16V_W0...1QQcmdZViewItem

Ez a Corsa is eladó lett. Miért adják el az emberek az ilyen autókat? :lol:

Nem értem. Max akkor adnám el, ha nagyon-nagyon kellene a pénz, vagy/és nem lenne sehol helyem, egy autót letenni tetö alá.

Nemsemmi kisautó.S, az ára is baráti.Ennnyiből itthon nem raksz össze ilyet.

Amúgy azért adják el, mert "kijátszották" magukat, és találnak v.mi más dolgot, amire költhetnek.

1X majd én is eladom az enyémet.Majd............1X......................talán........... :)

Link to comment
Megosztás:

Nemsemmi kisautó.S, az ára is baráti.Ennnyiből itthon nem raksz össze ilyet.

Amúgy azért adják el, mert "kijátszották" magukat, és találnak v.mi más dolgot, amire költhetnek.

1X majd én is eladom az enyémet.Majd............1X......................talán........... :)

6200 Euró miért baráti? :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem értem miért van az hogy az összes eladó A corsa ami jó állapotban van az mind piros.Mi lehet ennek az oka? :)

Van jó állapotú fekete és fehér is, de azok túl drágák. Nem tudom, hogy miért olcsóbbak a pirosak.

Az a baj, hogy az enyém nem a jó állapotú pirosak táborát erösíti. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem értem miért van az hogy az összes eladó A corsa ami jó állapotban van az mind piros.Mi lehet ennek az oka? :lol:

Nem lehet hogy olyasmi mint a Calibránál? A kétszázharmincakárhányezer legyártott példány kb. 45%-a piros volt, a többi 55% meg az összes többi szín.

Link to comment
Megosztás:

Van jó állapotú fekete és fehér is, de azok túl drágák. Nem tudom, hogy miért olcsóbbak a pirosak.

Az a baj, hogy az enyém nem a jó állapotú pirosak táborát erösíti. :lol:

Én adnék 300ezret egy jó A corsáért,de tényleg ami a kép alapján jó állapotban van az piros.

Link to comment
Megosztás:

Én adnék 300ezret egy jó A corsáért,de tényleg ami a kép alapján jó állapotban van az piros.

Egy 5 ajtós 1.5D-t éppen tudok eladót...........S, nincs is messze.........Kiskaszáék árulják.......

Ja, és nem piros, hanem olyan másszínűizébordóvagymifene.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.