Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Már megest mijez a változás? ;) A 7végén leugrok megvizsgálom, hogy mindent jól csináltál-e! :unsure: Meg elhozom Feri kupakját is.........

Holnap megyek Kecsóra generátorért és Kadett féltengelyekért, akkor viszem a kupakot is.

De azért jöhetsz segíteni Tigrát csinálni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

kezdem érteni a Demo miért talált olyna nehezen A korzát

tegnap végignéztem használtautót és meglepően drágák....eszembe jutott, hogy hiába kerültem közelebb munkahelyhez még mindig sokat kell villamosozni (mert lassu mint a tetü), a gsi-t meg nem szivesen használnám arra, hogy 6km-re lévo cégbe ezzel járjak be...be sem melegszik :unsure:

(arrol nem is beszélve, hogy félteném otthagyni az utcán...néha érdekes juzerek is járkálnak arra)

azt hittem olyan max 70e-ig találok olyan autót ami kihúzza legalább tavaszig anélkül, hogy költeni kellene rá de tényleg semmi :blink:

Link to comment
Megosztás:

kezdem érteni a Demo miért talált olyna nehezen A korzát

tegnap végignéztem használtautót és meglepően drágák....eszembe jutott, hogy hiába kerültem közelebb munkahelyhez még mindig sokat kell villamosozni (mert lassu mint a tetü), a gsi-t meg nem szivesen használnám arra, hogy 6km-re lévo cégbe ezzel járjak be...be sem melegszik :unsure:

(arrol nem is beszélve, hogy félteném otthagyni az utcán...néha érdekes juzerek is járkálnak arra)

azt hittem olyan max 70e-ig találok olyan autót ami kihúzza legalább tavaszig anélkül, hogy költeni kellene rá de tényleg semmi :blink:

Megvevős, ráköltős, örülős.........by Atomanó ;)

Link to comment
Megosztás:

kezdem érteni a Demo miért talált olyna nehezen A korzát

tegnap végignéztem használtautót és meglepően drágák....eszembe jutott, hogy hiába kerültem közelebb munkahelyhez még mindig sokat kell villamosozni (mert lassu mint a tetü), a gsi-t meg nem szivesen használnám arra, hogy 6km-re lévo cégbe ezzel járjak be...be sem melegszik :unsure:

(arrol nem is beszélve, hogy félteném otthagyni az utcán...néha érdekes juzerek is járkálnak arra)

azt hittem olyan max 70e-ig találok olyan autót ami kihúzza legalább tavaszig anélkül, hogy költeni kellene rá de tényleg semmi :blink:

LADA? ;)

Link to comment
Megosztás:

tegnap végignéztem használtautót és meglepően drágák...

...azt hittem olyan max 70e-ig találok olyan autót ami kihúzza legalább tavaszig anélkül, hogy költeni kellene rá de tényleg semmi :unsure:

Ugyanebben a cipőben járok nagyjából én is, és a fenti kondíciókkal (csak tavaszig húzza ki valahogy) se nagyon találni 100-120 alatt Corákat. Úgyhogy elkezdtem szemezni a D Kadettekkel is, de hasonlóan kétségbeejtő a helyzet. Abból olcsóbban vannak sokkal lepukkantabbak. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én meg most javítgatom apu A Corsáját(1991-es,fekete 3 ajtós,kis lámpás),itt-ott rozsdás meg kicsit kopog a motorja(C12NZ).Épp tegnap a nagy szerelés közben ,nem akart lejönni az egyik gyertyáról a kábel és úgy meghúztam,hogy a vége leszekadt :unsure: ,nincs valakinek bontásból vagy elfekvőben ilyen kábele?A bontóban is meg boltban is csak szettben adják,vagy jó rá más is?Egyébként mi is 200 -ért vettük.Műszaki 2008.05-ig van rajta ,a ZK.meg 2007.05-ig.Ha nem veszi meg majd senkisem,akkor meghagyom magamnak mert úgy megszerettem mióta itt van nálam!

Link to comment
Megosztás:

Én meg most javítgatom apu A Corsáját(1991-es,fekete 3 ajtós,kis lámpás),itt-ott rozsdás meg kicsit kopog a motorja(C12NZ).Épp tegnap a nagy szerelés közben ,nem akart lejönni az egyik gyertyáról a kábel és úgy meghúztam,hogy a vége leszekadt :unsure: ,nincs valakinek bontásból vagy elfekvőben ilyen kábele?A bontóban is meg boltban is csak szettben adják,vagy jó rá más is?Egyébként mi is 200 -ért vettük.Műszaki 2008.05-ig van rajta ,a ZK.meg 2007.05-ig.Ha nem veszi meg majd senkisem,akkor meghagyom magamnak mert úgy megszerettem mióta itt van nálam!

Szerintem megérdemli a kisverda az új gyertyakészletet és kábelkészletet is.

Link to comment
Megosztás:

ÉÉpp tegnap a nagy szerelés közben ,nem akart lejönni az egyik gyertyáról a kábel és úgy meghúztam,hogy a vége leszekadt :unsure: ,nincs valakinek bontásból vagy elfekvőben ilyen kábele?.............

Ne már! Tessék új komplett szettet venni! Nem drága az. 1 db-ot nem szokás cserélni... (remélem nem sértődsz ezen meg)

Link to comment
Megosztás:

Persze,tudom én is!

A gyertyákat akkor cseréltük újra mikor tavasszal megvettük a kocsit ,a szíjakkal, olajjal,szűrőkkel együtt!

Tehát minden új benne,a gyertyakábeleket pedig nemrég cserélhette rajta az előző tulaj,mert még most is szépen néznek ki és csak az én balfékségem miatt szakadt el.Természetesen,ha már biztos lenne,hogy megmarad nálam a kicsike akkor megvenném a teljes szettet hozzá.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.