Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Egyébként az a Corsa nem egy időt álló gép:) 1 moci kb egy verseny:)

Ez azért nem így van...

Amikor a Rábaringen lennt volt a srác, akkor csak elötte este dobtak bele egy mocit, a legszarabbat tesztelni...utána még 3 versenyen ugyan avval a mocival volt kinnt... :lol:

Ráadásul a nitrót leszámítva gyári mociról beszélünk...tünk...mert már nem az... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez tetszik benne, hogy ha ez meglenne és üzembiztos is, nem nyúlnék hozzá...(nagyon... :lol: ) és akkor mehetne mellette szépen a turbó projekt...viszont nem egy szakadékban ülök, mert szépet jó áron még nem találtam...ez meg szerintem úgy patent ahogy van...De István azért amikor fényezik az autódat beleülsz azért...? :D :D

... de sztem a 60-as ültetés elöl kicsit necces lesz..........

Ez meg már hiányozna... ;)

Arról nem beszélve, hogy egyel több GSI lenne a Klubban... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kapásból a 60as ültetéshez kell 4db keményebb gátló.Nekem a hátsó ív szélesítése nem tetszik.Az A corsában pont az a szép hogy gyárilag szélesítve van.

akkor már inkább ez és 1évvel fiatalabb.

Vagy ez.Ugyan 89-es,de 269ezer az irányára.

De István azért amikor fényezik az autódat beleülsz azért...? :lol: :lol:

Ez meg már hiányozna... :D

Pláne hogy január közepén kezdik el csinálni és akkor neked még pont kell az autó.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :lol:

Na felhívtam a lilát...

Hátulján látszik egy kis horpadás, motorikusan jó állapotban van, nincs vele gond, most lett gy.trafó cserélve...

bal első kerékcsapágy búg, de már ott van a csomiban az új, kézifékkötél ugyan ez...

Van benne zene, ami nekem nem kell, de bizit tudnék kezdeni vele valamit...zsír új tetőkárpit van benne mert beázott egyszer a tető, de meg lett csinálva...

hátsó dob nuku, csak egy cső.. :D a gumik még szőrösek...

Nagy vonalakban ennyi...vasárnap lehet, hogy lesz egy utam Siófokra...valaki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

...Na felhívtam a lilát...
Amelyikre azt írták, hogy "bíbor" ??? :lol:

azt írja a szaksajtó:

Corsa A

note 5: ajándékba (nem vagy alig megy a lábán)

note 4: 100eur

3: 600eur

2: 1100eur (a tipitopi)

1: nem értelmezett (újautó állapot)

Mivvaa??? :D :lol: Milyen nyelven??? Miért? Mennyi? ("Note"=megjegyzés, jegyzet) :D
Link to comment
Megosztás:

...kész.. :D én elvesztem... :lol: :lol: De azért megkísérlem tolmácsolni: A Classic data az egy használtautó árait tartalmazó lista/katalógus. (Ezért fontos, hogy most őszi) Illetve "classic" autók árai, amibe angliai tapasztalataim szerint már a 15 éves autókat is besorolják. Így alakul a list amit Zoli fent írt.

Ötös? ugye leülhetek? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.