Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Ma kapott a Corsám egy kis karácsonyi ajándékot :P

Kapott új hütőt, meg új szelepfedéltömítést.

ugyhogy most örülök :9 meg örül Ő is :wub:

Ez a Corsa nagyon hálás paripa. több mint 1 éve van meg, és müszaki problémám nem volt vele, az olajcserén és a gyertya cserén kívül csak ezt a hütőt kellett kicserélni, mert már folyt. igaz már 1 éve folyik, de mostmár nagyon folyt....

ugyhogy Száguldás - Szeretem :P

Link to comment
Megosztás:

egyfajta hütő van csak szerintem a Corsába... 11 ért vettem a Nissens hütőt.

Legalább három fajtáról tudok. Van egyszer a kis hütö, ami kb. 8 cm-rel alacsonyabb, mint az, ami a tiédben is van. Utána jön az 1.4-es és az 1.6-os mocikhoz való hütö és a legnagyobb a dízelmotorral szerelt Corsákban van. Az még szélesebb, mint a GSI-é.

De nem válaszoltál a másik kérdésemre. Corsával jössz Szemesre? :wub:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Tegnap, mikort beszéltem a szilentes emberrel, egy érdekes kérdést tett fel.GT felsz. a kis vas, v. pedig síma?Mert a GT-nek állítólag nagyobb a szilent belső furatátmérője, nem 31 hanem 36mm.

Lehetséges ez?

S, akkor pl. a "síma" GSi szilent sem lenne jó esetlegesen egy normál lengőkarba?

Vagy hogyisvanez?? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Ezt már akkor is árulták, amikor én kerestem kocsit. Nézegettem is, de nekem jobb lett volna egy olyan, ami nem karbis, hanem injektoros.

Mondjuk lehet meg kellene kérdezni, hogy ha a kocsi nem kel, akkor mennyi? :wub:

Nézelődtem.Van bőven eladókisgép most.Van választék rendesen....................

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.