Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

indításnál az akkumulátor jelezte, hogy nincs már túl jó állapotbam.

Azért akku csere előtt szedd le a testkábelt ami a motor és a kasztni között van és csiszold meg,hogy ne legyen oxidálódva. A Váltón és a kasztnin is.

Nekem is ezután elmúlt a nehezen indulás. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azért akku csere előtt szedd le a testkábelt ami a motor és a kasztni között van és csiszold meg,hogy ne legyen oxidálódva. A Váltón és a kasztnin is.

Nekem is ezután elmúlt a nehezen indulás. :)

okés! :) Báűr tudni kell, hogy ez egy bontott akkumulátor, szal nem biztos, hogy a legjobb egészségnek örvend!De egy csiszolásnyi időt adunk neki! :blink:
Link to comment
Megosztás:

Háát nem tudom.Nekem nem tessik annyira, de mint tudjuk, nem az én verdám alatt lesz.

Nem sok érte egy kicsit az ár?

szerintem nagyon nem sok

nekem se tetszettek nagyon az ilyen felnik, de nagyon jó ár ez és elég ritka méret is :)

meg durván fog mutatni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudna v.ki olyanban segíteni, hogy erre az E12GV moci blokkjára rá lehet-e tenni esetleg v.mi izomsabb Corsa hengerfejét és vezérlését?Fontos, hogy OHV legyen!

Után néztem és esélytelen.... az 1.3 mocikra már találtam megoldást, illetve régeben a OHC 1,2-es is.

Bazs... 1.3 mocija van és OHC.

Neked az Astra hol ázott be?

Van valami gumicső a tűzfalon a motortérben. Az lett volna a vizlevezetésért a felelős. Ott el volt dugulva, de Uhuhu szakszavai biztos jobban elmondják neked. Keresd meg PÜ-ben, mert itt OFF lenne az Astra.

Mik voltak a tünetek?

Írtam régeben:

- fékezés közben lefulladt a gép, ha fokozatban hagytam.

- néha olyan volt a fékem mintha nem menne a servo. ( Ezt még nem teszteltem folyamatosan, egyelőre úgy tünik OK)

Az égegyadttavilágon minden ki lett pedig cserélve, csak a servó dob nem.

- fék tárcsa, +betétek

- hátsó dob tisztitása,

- map szenzor

- alapjárati motor,

- mittom én milyen szenzor:)

- Meg mitttom én mennyi minden:))

Link to comment
Megosztás:

Után néztem és esélytelen.... az 1.3 mocikra már találtam megoldást, illetve régeben a OHC 1,2-es is.

De ez lennék én.Ha már pl. az 1.3SR hengerfejet rá lehet dobni, már megérte! :blink:

Korábban maileztem már vele, de ez a projekt elég komoly beavatkozás lenne, főleg anyagilag.Amúgy a srác elmondása alapján ez a moci már amolyan versenyautós kategória.

Link to comment
Megosztás:

Háát izéé. 40-ért érdekelne.

Kérdezd meg légyszi a pontos méreteket. ET-t meg mindent. légyolynedves. :blink:

Meg küldhetnél esetleg nagyobb képet róla emilben,ha van. Köszíí. :)

Valszeg csak a 7végén tudom ezt kivitelezni, mert ezeket a képeket úgy kaptam én is, merevlemezen anno.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom minden a csomiban van..... Utalám a németeket:) Minden fórumuk összevisszaságot tükröz, az autóik pedig nagyon nagyon.... Nálunk meg fordítva:)

Az évnyitóra Corsával megyek. Benne lesz remélhetőleg addig a digit és rajta lesz a téligumi is:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.