Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

kép nincs...csak szóltak h készen van, vittek volna egy körre de nem tudtam 10percre sem kiugrani a qrva melóból így lemaradtam,és utána ha jól tudom át is adták a gazdinak...

Van nálatok műhely vagy mi? Ilyeneket építenek? Érdekes. :lol: Mondjuk nekem ez már elvetemültség. :D Mondjuk jobban bejönnek az épített kocsik, bár van egy-két kuriózum ami csak gyáriba kéne. :lol: Bár ebbe is az az izgi aki magának csinálja, nem az ha megcsináltatja magának.

Link to comment
Megosztás:

:D

Kicsit több infót lehetne? :lol:

Hirtelen arra tippelnék, hogy a Tomi csinálta, a Norbi megmaradt alkatrészeiből, de lehet tévedek... :lol:

rendelésre készült vmi volkswagenes gyereknek,fekete az autó, és bingó, Tomi csinálta és szinter kuplung van benne ;) nagyjából ennyit tudok,ha találkoztam volna vele jobban kifaggattam volna de hát nem jött össze a randi... :D

de majd szerzek vhonnan képeket a kiváncsiság kielégítésére :P

Link to comment
Megosztás:

rendelésre készült vmi volkswagenes gyereknek,fekete az autó, és bingó, Tomi csinálta és szinter kuplung van benne :lol: nagyjából ennyit tudok,ha találkoztam volna vele jobban kifaggattam volna de hát nem jött össze a randi... :lol:

de majd szerzek vhonnan képeket a kiváncsiság kielégítésére :D

Akkor tudom ki az :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.