Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok,

Szükségem lenne egy piros 3 ajtós A Corsára augusztus első hetének valamelyik napján egy fél napra. Kvázi bérelném, de nem akarom se vezetni, se semmi, a gazdája oda viszi a megadott helyre és végig szemmel tartja :D

Anyagiakat és részleteket megbeszéljük.

köszönöm

vnb6tkukacfreemailponthu

pannon9979852

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy én is keresek egy jó állapotú, 3-ajtós, piros A Corsát, papírok nélkül. :D

Ha valaki látna egy ilyen paraméterekkel rendelkező példányt, kérem jelezze felém! :icon4:

Ez jó lesz nekem is :icon4: sőt még csak jó állapotúnak sem kell legyen

Link to comment
Megosztás:

Mit lehet tudni a kocsiról?

Egy cimborámnak ajánlanám...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...ne116le-4915042

Már rég beszéltem a sráccal, de E16SE volt benne előtte. Ha jól emlékszem, akkor Demó rakta bele az NE-t.

A másik NE, ami fent van a használtautón (piros) viszont kevesebb jót hallottam. Az volt törve is.

Ez a fehér viszont még talán nem :D , szóval elvileg nincs rossz állapotban. Nem tudom most milyen, de szerintem érdemes megnézni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Szükségem lenne egy piros 3 ajtós A Corsára augusztus első hetének valamelyik napján egy fél napra. Kvázi bérelném, de nem akarom se vezetni, se semmi, a gazdája oda viszi a megadott helyre és végig szemmel tartja :D

Anyagiakat és részleteket megbeszéljük.

köszönöm

vnb6tkukacfreemailponthu

pannon9979852

lehet fekete is :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Lehet lassan összeáll az Én Corsám is :icon4:

Lesz pár változás is rajta, 5-lyukú futómű elöl-hátul és ha felmegy a fékre, akkor lesz 7x15 kovácsolt felni és semislick is. ;)

Ez azt is jelenti, hogy szélesítenem kell, elöl úgy 1,5-2 centit oldalanként, hátul pedig 3-4-et.

Idén már tuti nem lesz forgalomba helyezve, csak esetleg 1-2-szer megyek vele P-s rendszámmal és remélhetőleg jövőre már szezon elején kihozhatom az utakra :icon4: :D

Az első futóművet akarom még átépíteni a télen. Valami bölcső és egy rendes lengőkar kellene alá.

Link to comment
Megosztás:

Lehet lassan összeáll az Én Corsám is :icon4:

Lesz pár változás is rajta, 5-lyukú futómű elöl-hátul és ha felmegy a fékre, akkor lesz 7x15 kovácsolt felni és semislick is. ;)

Ez azt is jelenti, hogy szélesítenem kell, elöl úgy 1,5-2 centit oldalanként, hátul pedig 3-4-et.

Idén már tuti nem lesz forgalomba helyezve, csak esetleg 1-2-szer megyek vele P-s rendszámmal és remélhetőleg jövőre már szezon elején kihozhatom az utakra :icon4: :D

Az első futóművet akarom még átépíteni a télen. Valami bölcső és egy rendes lengőkar kellene alá.

tessék majd szépen képekkel dokumentálni a folyamatokat ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.