Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Köszi,

ami jobb lett az a gumi, federal rs-r 195/50R15, reggelt jól bírta a hidegebb aszfaltot, 8. körben is tapadt, a kánikulában viszont az 5. kör után hűteni kellett,

a fék most ds2500-volt, ami árban fele a ds3000-nek, tudásban is, ez lett csak rosszab

be lett építve egy kagyló és állítottunk a széttartáson, ezek is jók lettek

két stabrúd készül majd hozzá, 2-3 centivel előre lesz téve az első tengely

az első kerékcsapágyak meghaltak...

Én is szemeztem már ezekkel a Federal gumikkal. :D

Fékben nem agyalsz valami nagyobbon? Egy 288-ast még fel lehet rakni a 15-ös kerék mellé és elég jók már gyáriban is.

Miből csinálják a rövidebb hosszstabit?

Link to comment
Megosztás:

Új A Corsa, szinte csak bejáratva :D

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bjgttzdtymit

Azt az évi 150km-t is mocskos lábbal meg mocskos kézzel sikerült beletenni. A szőnyegekre meg tetőablak tekerőjére gondolok.:D

Meg a vezetőoldali küszöb környéke is érdekes a futott km-hez képest. Leömlő megbarnul 2000km alatt? Lehet elfelejtkezett róla,hogy az óra fordult már benne egyszer. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt az évi 150km-t is mocskos lábbal meg mocskos kézzel sikerült beletenni. A szőnyegekre meg tetőablak tekerőjére gondolok.:D

Meg a vezetőoldali küszöb környéke is érdekes a futott km-hez képest. Leömlő megbarnul 2000km alatt? Lehet elfelejtkezett róla,hogy az óra fordult már benne egyszer. :D

Ezt egy ismerősöm árulja és tuti ennyi km van benne. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is szemeztem már ezekkel a Federal gumikkal. :D

Fékben nem agyalsz valami nagyobbon? Egy 288-ast még fel lehet rakni a 15-ös kerék mellé és elég jók már gyáriban is.

Miből csinálják a rövidebb hosszstabit?

A gumi hozza az ár/érték arányt, persze ezt mondják a toyo r888-ra is, de nekem ez van a pénzemhez igazítva.

A fék elött még kellene egy új bilstein szett, a sperről nem is beszélve...

A hosszstabi a gyáriből készül :D, csak hát rövidebb lesz ugye.

A 288-as fék gondolom nem úgy ugrik rá mint a 256-os, ott van más is nem?

Link to comment
Megosztás:

Azt az évi 150km-t is mocskos lábbal meg mocskos kézzel sikerült beletenni. A szőnyegekre meg tetőablak tekerőjére gondolok.

A sibeda tekerője szvsz nem koszos csak megsárgult ahogy a régi műanyagok szoktak, a szőnyegből meg bármilyet összekoszolok neked 2 perc alatt ha azon múlik...

Link to comment
Megosztás:

A gumi hozza az ár/érték arányt, persze ezt mondják a toyo r888-ra is, de nekem ez van a pénzemhez igazítva.

A fék elött még kellene egy új bilstein szett, a sperről nem is beszélve...

A hosszstabi a gyáriből készül :D, csak hát rövidebb lesz ugye.

A 288-as fék gondolom nem úgy ugrik rá mint a 256-os, ott van más is nem?

A 288-as majdnem úgy ugrik rá, mint a 256.

Maga a nyereg passzol, a tárcsát át kell alakítani 4-lyukasra, kell egy központosító hozzá, amúgy az is passzol.

Ne szállj vitába, mert rögtön kapod a gyorsulási adatokat... :D

:D

Link to comment
Megosztás:

bmw topikban van róla kép is, nem tudom az elérhető-e klubtagság nélkül.. :icon4:

nem megyek más autós topikba,mert mostanában elég labilis a lelki világom, tegnap majdnem elhajlottam a II golf felé,ha benéznék a bmw topicba akkor meg biztos E30ast akarnék :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.