Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Lehet még elvileg kapni újat. Bárdi, Unix, stb.

Igen, valóban van, én is az említett helyekről vettem olyan 7-8e Ft körüli (teli) áron, de mivel utángyártott, a méretpontossággal kapcsolatban vannak némi hiányosságok... viszont az egyetlen alternatíva, a gyári sárvédő meg valami negyvenpárezer forint volt amikor utoljára kérdeztem...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
és el is gondolkoztál rajta? :) :D

mikor Demót megkérdeztem hogy miért épp A corsa, csak annyi volt a válasz mosolyogva, hogy "mert könnyebb" ... persze mindenkinek más a szép, de hiába nehezebb a B corsa, akkor sem tudok elvonatkoztatni az A corsa "csumpiságától" :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Egy kis műszaki leírás róla....

Nehéz kiragadni részleteket, mert nagyon komoly munka rejlik minden egyes részletében.

Komolyan megépített 2000 8V turbó, GT30/76 turbó, 2 barig volt eddig progizva, de 2,4-ig mehet, annyit tud a csiga.

Teljesítmény valahol 400LE felett.

200-220km/h = 1,3sec Van még kérdés? :D

Link to comment
Megosztás:

Nehéz kiragadni részleteket, mert nagyon komoly munka rejlik minden egyes részletében.

Komolyan megépített 2000 8V turbó, GT30/76 turbó, 2 barig volt eddig progizva, de 2,4-ig mehet, annyit tud a csiga.

Teljesítmény valahol 400LE felett.

200-220km/h = 1,3sec Van még kérdés? :D

4x4?

Hajtáslánc?

Belsőképek?

Adjál inkább fórumlinket. :D

Link to comment
Megosztás:

4x4?

Hajtáslánc?

Belsőképek?

Adjál inkább fórumlinket. :D

Linket adhatok, de szerintem nem fog menni, mert nem vagy ott regisztrálva. :D

link --> utolsó oldal

FWD, F28, sperr, nagycsuklós, osztott féltengelyek, nagycsapágyas csonkállványok...

Ha regelni akarsz, akkor szólj, segíthetek, de minden képet nem fogok beszúrni :D

Valahogy tuti meg lehet oldani, mert van több csak angolul beszélő user is. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.