Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Kicseréltem az üzemanyag szürőket, nem tudom miben hiszek már ez az autó soha nem fog menni.

Nemtudom, hogy neked írtam-e korábban, de kisértetiesen ugyanezt szívtam végig.

Kipufogó volt úgy, hogy látszólag minden rendben volt vele.

Vedd le a hátsó dobot, vagy csak akaszd szét a csövet.

Link to comment
Megosztás:

Miért akasszam szét a dobot az miért jó?

Légyszi válaszolj fontos.

Végülis kb 2-3 hónapja volt a hátsó spot dob ujra hegesztve és elképzelhető hogy akkor kezdődött ez a rángatásos tortúra de mostmár be sem indú vsak köszörülés.

Várom a válaszod.

Én szimlpán levenném a katalizátort, vagy elötte megbontanám a csövet (3db csavar, ami csúnyán be lesz rohadva). és megpróbálnám.

Anno hiába raktam oda a kezem a kipufogóhoz, hogy szelel-e rendesen, úgyéreztem, hogy jó. Jött ki a gáz, de nem lehet érezni, hogy jön-e eléggé.

Csak azért ajánlom ezt a megoldást, mert ha van aknád, akkor fél óra alatt ki lehet próbálni, nem kerül pénzbe.

A gyertyákat beköpi feketére? akkor lehet a kipufogó, viszont ha fehérek és fullad akkor benzint nem kap eleget.

Link to comment
Megosztás:

Én szimlpán levenném a katalizátort, vagy elötte megbontanám a csövet (3db csavar, ami csúnyán be lesz rohadva). és megpróbálnám.

Anno hiába raktam oda a kezem a kipufogóhoz, hogy szelel-e rendesen, úgyéreztem, hogy jó. Jött ki a gáz, de nem lehet érezni, hogy jön-e eléggé.

Csak azért ajánlom ezt a megoldást, mert ha van aknád, akkor fél óra alatt ki lehet próbálni, nem kerül pénzbe.

A gyertyákat beköpi feketére? akkor lehet a kipufogó, viszont ha fehérek és fullad akkor benzint nem kap eleget.

Elöször is köszönöm a választ!

Jelen állás gyertyák feketék a gyertyát testhez tartva nincs szikra (de amikor a gyujtást ráadom az első nevezük ellenörző szikrát elküldi a trafó) csak köszörülés de még csak jele sincs annak hogy be akarna indulni.

Ezek tudatában is van értelme szétszedni a katalizátórt?

Link to comment
Megosztás:

Nincs :D

Cserélj gyertyákat! :lol:

Oké de most cseréltünk mikor ez az egész scifi elkezdődött, ha kicserélem akkor elötte az okot is meg kéne találnom ami ezt tette ezekkel a szerencsétlen szikragépekkel?

Vagy ha beteszem az uj gyertyát az már nem lehet kormos?

Köszi a választ! Már biztos mindenki tök hülyének gondol de én csak probálok az erdőből kikeveredni és baromira érdekel a téma!

Link to comment
Megosztás:

Itt az influenza közepén volt időm videókkal bajlódni:

klikk

Már májusban befért a cél idő 2:30-alá a hungaroringen, a ferodo ds3000-nek hála.

2011 - 2:25 a cél

Nagyon jó! <_<

Most nekem is megjött a kedvem pályázni, idén lehet felnézek majd én is egy ilyen nyílt napra a Corsával. :D

Link to comment
Megosztás:

A 2:29 is szerintem már igen szép! <_<

Azért a videón ott 9 perc környékén az az elengedett kormány a célegyenesben kemény! :D :D :)

Nagyon jó! :D

Most nekem is megjött a kedvem pályázni, idén lehet felnézek majd én is egy ilyen nyílt napra a Corsával. :D

És mit csinálsz a kanyarokban? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

És mit csinálsz a kanyarokban? :) <_<

Mondjuk tekerem a kormányt? :D :D

Nem sokkal rosszabb a súlyelosztásom, mint Brankónak az XE-vel, de ha oda megyek, tuti javítani fogok még a súlyelosztáson, a motorteljesítmény elbír még pár kilót a hátsó tengelyen :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.