Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

a corsák és a felnik szépek, de mi az a förmedvény matrica a piros oldalán?? ha szponzor matrica akkor nem szóltam :)

Haveromék cége. :)

Ott szereljük már jóideje a gépet, sokat segítenek is, valamint ott is fog telelni náluk, ahol a képen is már áll. :o

Ez az én "köszönöm"-öm feléjük. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

sürgősen eladó az autóm ha valakit érdekel hívjon.tel:06-30/239-3876

Opel corsa a 1.8i fokolt vezérműtengelyel könyitett főtengely és lendkerék ,OZ racing f1 felnikkel falken 195-45/14-es teljesen jó gumikkal bilstein teleszkopok rally szilentek kadett lcd gyári recarok omp kormányagy momo kormány a motorban kb.1500km van rengeteg alkatrészel.

250e ft az ár nem alkuképes

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Pár hét szívás után, fél motor cseréje után megvan a ludas, csak pont a kocsi másik végében kellett volna keresnem!

IMG_3824_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hiba az ac pumpát és a tankfedelet összekötő gumicsőben kellett volna keresnem!

Nem vagyok autószerelő, és nem láttam még ilyen megoldást!

A gumicső darab nem egy egyszerű benzincső darab, nem tömör gumi, hanem inkább gumi szivacs, nagyon puha és nagyon vastag a fala is!

10/25 körül van a nagy és a kis átmérő.

A képen látható állapotban volt az autóban, annyi különbséggel, hogy már megfordítottam a csövet, mert az egyik vége kijáródott, és azért nem ment a kocsi, de most végleg kiszakadt!

Amit meg kéne tudnom, hogy azért van csak az egyik végén bilincs, hogy nyomásszabályzóként funkcionáljon ez a spéci gumicső, vagy valami nincs itt rendben ezzel a felállással?

Azt láttam, hogy az injektorfejben van egy nyomásszabályozó, viszont nem tudom, hogy ha ezt a csövet kicserélem egy kemény csőre, akkor nem okozhat e valami problémát ez, esetleg a megnövekedett nyomás nem szarhat el valamit?

Az autós boltokban azt mondják, hogy nem fogok kapni ilyen csövet!

Van valami ötlet, hogy hol kaphatnék ilyen gumicsövet, vagy mivel tudom kiváltani?

Link to comment
Megosztás:

Egy darab benzincső olyan, mint ami kívül is van? Esetleg egy darab fékcső? Hátha jó a belső átmérő :o

Azt raktam most be ideiglenesen, de agodóm azon, hogy nem véletlenül van olyan anyagból a cső, mint írtam, ez az én elképzelésem szerint egy egyszerű nyomásszabályzóként is kell, hogy funkcionáljon, ezért van ilyen puha gumiszivacsból, és ezért van csak az egyik végén bilincsel lefogatva!

A szabadf végén ha nagy a nyomás, akkor a gumi kitágul, és elengedi a fölös nyomást!

Ha én ide beteszek egy rendes csövet, akkor az semmit nem fog feltágulni, és az összes fölös nyomás az injektorfejbe jut!

Link to comment
Megosztás:

Ezt a váltót láttam szétszedve is, nem rossz darab.

Közben megkérdeztem Lacit, elsősorban a motor eladó.

Kocsi egyelőre egyben marad, mármint nem napok az elbontásának kérdése, kipróbálható még.

De ennyiért a többi is vihető :

A-as belső ( f13/15/17 ) : 250000

Végáttétel : 100000

Sperr : 160000

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.