Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A 60/60-as rugóimért egy srác megcsinálja a motorfedelemet morcosítottra, meg belevárja a kadett GSi légbeömlőket és ki is gitteli festhető állapotra, meg még ráfizet egy 5e-st.

Sztem elég jó üzlet lesz ez!

És úgy lesz ültetőrugóm, hogy egy profi rugókovács összepréseli a széria rugóimat vmi eljárási móddal!

Én 35mm-t szeretnék összenyomatni rajta, mert most 70mm hej van a kerékív és a gumi teteje között!

Még beleteszem a Sachs gázos gátlókat és jónak kellene lennie,de majd elválik!

Link to comment
Megosztás:

Akárcsak az enyémet látnám (igaz felni nélkül) B) !

---

Kérdésem: hol lehet cs.tartó fedélhez teleszkópot venni? Ill. csak Corsa-sat lehet beletenni, vagy jó bele másé is (Astra, Vectra, stb.)?

Vagy bontóban, de azok is szét vannak, vagy opelos boltban, csak ritka, azért nem jó az Astréjé, mert abban kettő van és azok gyengébbek, meg a hossza sem biztos, hogy megegyezik!

Ha budapesti vagy, akkor tudok egy helyet,ahol lehet, hogy kapsz ilyet!

OPEL alkatrészbontó után gyártott, új

Bp XVIII. Ker Hengersor utca 24.

Tel.: 290-5785

H-P: 10-17 ig

Szo.: 9-12 ig

Opel alkatrész bolt

XVIII. ker Pestimre, Napló u 63/A Tel.: 06302669611

H-P 9-17 ig Szo 9-13 ig

Link to comment
Megosztás:

Azért a Corsa-s könyvért én is őlni tudnék! ;) Én már kb 5 hónapja megrendeltem egy netes antikváriumban, de még nekik sincs meg ,szóval nem tudják szállítani! :blush: Hónapok óta bújom a netet, jártamban-keltemben antikváriumokat látogatok, de sehol semmi. Tegnap egy hirtelen ötlettől vezérelve írtam egy levelet a Totalcar szerkesztőségébe, hogy ha tzdnak segísenek már, mert már "megőrülök"! B)

Link to comment
Megosztás:

Ma átment a kicsikocsi a műszaki vizsgán! PÖCRÖFRE!!! ;) Szentendre határában van egy műszakiztató hely. Nagyon korrekt csapat, 15 perc alatt átszaladt a soron a kicsike! Amikor meghallottam mennyibe fog kerülni, azt hittem rosszúl hallok. Kemény 9310 forintot kellett leperkálnom! B) Nevetséges!

Ha valakit érdekel a vizsgáztatóhely telcsiszáma szívesen megadom!

Link to comment
Megosztás:

Ismerem ezt a zöld V6 Corsát. (ki gondolta volna B) )

Most épp egy 3000 V6 van benne egy X25XE szívósorral. Előtte X25XE volt benne.

Youtubeon van jópár videó róla, ha valakit érdekel, írja be, kogy klima8.

A fehér, lefalazott indexeset is láttam már, viszont a LET valami új lehet, mert azt még nem ismertem.

Link to comment
Megosztás:

ki gondolta volna...

;)

Tényleg jó lenne egy A Corsa oldal!

Ismersz olyat, aki megtudná csinálni?

Xray :D

A zárhíd milyen szépen megvan dizájnolva! :)

Stefan!Új project? :P

Azt néztem én is, hogy milyen szépen belefaragták :lol:

Nem hinném, hogy nekem ilyen lesz benne. A mostaninál nagyobb motor már nem lesz B) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

ÜLÉS:Na voltam otthon és kipróbáltam mindenfajta üléspozíciót, de a tetőablaktakarót még mindig el kell húzni ahhoz, hogy ne birizgálja a kárpit a hajam. :-( De semmi gond, valahogy azért elviselem. Semmi pénzért nem cserélném le a kicsikét.

HONLAP: Én szívesen foglalkoznék a dologgal, mert ha minden igaz Informatika tanár leszek hamarosan, s kicsit el kellene mélyednem a webtervezés rejtelmeiben, azonban erre sok idő kell, így esetleg nyáron tudnék foglalkozni a projekttel. :-(

MÁS: Kaptam egy digitális fordulatszámmérőt, s be szeretném szerelni. A következőt írja az útmutató: "BENZIN ÜZEMŰ járművekbe a gyújtótrafó primer (12V) -os oldalára kötve ( megszakítóhoz )" Mivel kicsit távol áll tőlem az elektromosság így a következő kérdés fogalmazódott meg bennem: Na ezt hol találom?

Előre is köszi a segítséget!

További szép napot mindenkinek!

Üdv: Peti

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

ÜLÉS:Na voltam otthon és kipróbáltam mindenfajta üléspozíciót, de a tetőablaktakarót még mindig el kell húzni ahhoz, hogy ne birizgálja a kárpit a hajam. :-( De semmi gond, valahogy azért elviselem. Semmi pénzért nem cserélném le a kicsikét.

HONLAP: Én szívesen foglalkoznék a dologgal, mert ha minden igaz Informatika tanár leszek hamarosan, s kicsit el kellene mélyednem a webtervezés rejtelmeiben, azonban erre sok idő kell, így esetleg nyáron tudnék foglalkozni a projekttel. :-(

MÁS: Kaptam egy digitális fordulatszámmérőt, s be szeretném szerelni. A következőt írja az útmutató: "BENZIN ÜZEMŰ járművekbe a gyújtótrafó primer (12V) -os oldalára kötve ( megszakítóhoz )" Mivel kicsit távol áll tőlem az elektromosság így a következő kérdés fogalmazódott meg bennem: Na ezt hol találom?

Előre is köszi a segítséget!

További szép napot mindenkinek!

Üdv: Peti

Honlap: Az tök jó lenne!

Más: A gyújtótrafó a bal sárvédőre van fogatvan, aszem sima EI vasmagos trafó!

Arról megy egy kábel a gyujtáselosztófedél közepére! Na ez a kábel már a szekunder oldalon van, oda biztosan ne csatlakoztasd!

A trafón van egy csati és szerintem oda kellhet beszerelni, onnan kapja az inpulzusokat!

De hány vezója van az órának? Jó lenne, ha a bekötési rajzot elküldenéd, bescanelve, vagy fénykép is jó!

Link to comment
Megosztás:

Honlap: Az tök jó lenne!

Más: A gyújtótrafó a bal sárvédőre van fogatvan, aszem sima EI vasmagos trafó!

Arról megy egy kábel a gyujtáselosztófedél közepére! Na ez a kábel már a szekunder oldalon van, oda biztosan ne csatlakoztasd!

A trafón van egy csati és szerintem oda kellhet beszerelni, onnan kapja az inpulzusokat!

De hány vezója van az órának? Jó lenne, ha a bekötési rajzot elküldenéd, bescanelve, vagy fénykép is jó!

Vaterán talélható meg: http://www.vatera.hu/fordulatszammero_mas_..._117654190.html

Itt van kép is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

ÜLÉS:Na voltam otthon és kipróbáltam mindenfajta üléspozíciót, de a tetőablaktakarót még mindig el kell húzni ahhoz, hogy ne birizgálja a kárpit a hajam. :-( De semmi gond, valahogy azért elviselem. Semmi pénzért nem cserélném le a kicsikét...

Lehet, hogy a hajformáddal van a gond? B)

070813_punk.jpgAAAAAuRzcxMAAAAAAQQEqQ.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.