Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Láttam az autoscouton egy XE mocis Calibrát, sperrdifivel 800 juróért. Azon filózom, hogy majd valami ilyesmit kellene hozni majd donornak, a maradékot meg tán el lehetne biznicelni. Költséghatékonyságiból.

Ha tényleg sperres, akkor el kell hozni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... Innentől felelősségemnek érzem, hogy egyszer megautókáztassalak egy 3000-es Mantával. :D Ott a móka nem az egyenesben van. :D Hamár fertőzés van, akkor legyen fertőzés. :)

Hűűű... ez engem is érdekelne :rolleyes:

Megtörtént. Igen...

Csak 165-ös, de eltekeri a 195-ös nyárit is, ha kell... :D

Örülök, hogy "segíthettem" (bár szerintem pont, hogy rántottam rajtad egyet a lejtő felé :) :) ) :D

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... Innentől felelősségemnek érzem, hogy egyszer megautókáztassalak egy 3000-es Mantával. :) Ott a móka nem az egyenesben van. :) Hamár fertőzés van, akkor legyen fertőzés. :rolleyes:

3000-es Mantával se lehet gyorsabban menni a kanyarokban, mint egy 2000-es Corsával. A különbség annyi, hogy a Corsa mindig az orrát fogja kicsit tolni, a Manta meg vagy az orrát, vagy több gázra a seggét. :)

3000 12V manta amúgy egyáltalán nem ellenfél, a 24V már talán érdekesebb lenne, de olyanhoz még nem volt szerencsém. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is versenyre gondoltam. Tiszta sor, hogy a Corsa jobban gyorsul, jobban megy, meg efféle. Node amikor kanyar előtt rárántasz a kormányra, majd picit vissza, közben ráálsz a gázra... No ezt nem csinálod meg Corsával. :) (igaz még csak 2.2-vel játszottam, és szarok is egy picit, hogy túlságosan orrsúlyos 3.0-al, de akkor is ki lesz próbálva azzal is. :))

Az igazán tuti a hátsó ablakon volt:

35887_1216564569.jpg

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

3000-es Mantával se lehet gyorsabban menni a kanyarokban, mint egy 2000-es Corsával. A különbség annyi, hogy a Corsa mindig az orrát fogja kicsit tolni, a Manta meg vagy az orrát, vagy több gázra a seggét. :rolleyes:

3000 12V manta amúgy egyáltalán nem ellenfél, a 24V már talán érdekesebb lenne, de olyanhoz még nem volt szerencsém. :)

Jómagam a közelmúltig hátsókerekes fan voltam (sok régi Alfa, transaxle hajtás, hajjaajjj....), több, mint húsz év kellett hozzá, hogy belássam az elsőkerekes ótó kezesebb. Hátsókerekes nagyteljesítményűt nagyon kell tudni vezetni, az orrhajtású megbocsátóbb. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.