Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Nekem is van két Kadett GSI légbeömlőm, csak nem tudom még, hogy berakjam-e őket.

Legszebben úgy lehet őket berakni, hogy ha lemezzel együtt veszed meg és egy kasztnis behegeszti.

Akkor egy magasságban lesz a lemezzel, mintha gyári lenne.

Lehet én is megcsinálok majd egy motorháztetőt ilyenre, de a mostanit nem fogom szétvagdosni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van két Kadett GSI légbeömlőm, csak nem tudom még, hogy berakjam-e őket.

Legszebben úgy lehet őket berakni, hogy ha lemezzel együtt veszed meg és egy kasztnis behegeszti.

Akkor egy magasságban lesz a lemezzel, mintha gyári lenne.

Lehet én is megcsinálok majd egy motorháztetőt ilyenre, de a mostanit nem fogom szétvagdosni.

Azt mondod, hogy a sűlyesztett felső síkja síkban van a motorfedéllel?

Nem áll ki?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ismeri vki a német gyártmányú Formel ültető rugókat?

Nekem sikerült szereznem egy 60/40 -es szettet, csak az a bajom, hogy nekem sok elől a 60mm, mert nagyon rossz utakon járok, meg a kapubehajtóban is felakad az autó!

ha van vkinek egy pár első 30mm, vagy 40mm-es ültetőrugója, akkor szívesen elcserélném a 60-asomra.

Vagy van vkinek jobb ötlete a problémám orvosolására?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Nem tud valaki 91-es A corsa hoz világitáskapcsolót?

Sajnos az A corsához a bontókban sincs kapcsoló. Legalább is én felhívtam vagy 5-öt, és nem volt nekik. Egyik kedves fórumtárstól sikerűlt nekem is kedvezményesen szereznem egyet.

A UNIX-nál lehet kapni gyárit, de az meg 9ezer forint :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Ha valakinek lenne egy eladó c16nz motorvezérlője, az kérem haladéktalanul jelezze az árával.

Corsás: nekem talán még van világítás kapcsolóm valahol a garázs mélyén, meg van egy prima kis kesztyütartóm ami talán kellett még valakinek anno, meg sok maradákom egy 91-es 1.4iből.

Köszönettel

B.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég jutottam hozzá egy 91-es, 3 ajtós Corsához (C14NZ). Kellene pár alkatrész hozzá, hátha van valakinek elfekvőben otthon:

  • jobb első fényszóró
  • fehér (micsoda igények :rolleyes: ) index (bal-jobb)
  • jobb hátsó lámpabúra
  • csomagtartó teleszkóp
  • kesztyűtartó fedél (vagy komplett kesztyűtartó)
  • bal oldali, A oszlop takaró műanyag
  • és egy fordulatszámmérős km-óra! :)
  • szükségem lenne még egy főfékhengerre, de azt inkább majd újonnan!

Voltam kb. 4 bontóban BP-n, de sehol semmi. Ha valakinek lenne otthon valami, legyen szíves jelezzen vissza! Előre is köszönöm!

Üdv, Csaba!

Link to comment
Megosztás:

  • jobb első fényszóró- újban se drága, a használtaknak mindnek tompa a foncsora
  • fehér (micsoda igények :rolleyes: ) index (bal-jobb)- 91-esben gyárilag mindegyik fehér
  • jobb hátsó lámpabúra- van
  • csomagtartó teleszkóp- szerintem van
  • kesztyűtartó fedél (vagy komplett kesztyűtartó)- ritka az ép darab, padregas egy hozzászólással előtted írt egyről.
  • bal oldali, A oszlop takaró műanyag- ha alaposan körülnézek lehet az is lesz
  • és egy fordulatszámmérős km-óra! :) - Kadett digit van, Corsáét interneten keress (duen, stb...), csak 90 utánié jó
  • szükségem lenne még egy főfékhengerre, de azt inkább majd újonnan!- abból van vagy 5 :)

Link to comment
Megosztás:

Fényt kibocsátó eszközöket csak azért írtam, hogy hátha. Már ki vannak nézve újonnan. padregasnak már írtam ez ügyben, köszi. Néztem én is a Kadett féle digitet, mert volt olyan bratyónak. Az "analog" Kadett km órát összehasonlítottam az Corsa félével, de nagyobbnak tűnt, ezért is vetettem el a digitet. De ha azt mondod, hogy a 90 utániét be lehet építeni mókolás nélkül, akkor felhajtok egy olyat. Majd megnézem, hogy milyen a főfékhengerem, és írok. Esetleg tudnál küldeni árakat pü-ben, hogy melyiktől mennyiért szabadulnál meg? Meg lenne még egy kérdésem: hébe-hóba jársz a nagyfaluban, vagy posta? Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.