Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

ne az legyen a fő szempont hogy gsi, meg 106 paci vagy mennyi, a karosszériára jobban figyelnék, mert ha az sz@r, akkor az erős motor csak mégjobban szétszedi. minél jobb kasztnisat néznék, mocit meg lehet beletenni :lol: úgyis xe lenne benne rövid időn belül :lol:

Így van, ebben van némi igazság. :)

Link to comment
Megosztás:

ne az legyen a fő szempont hogy gsi, meg 106 paci vagy mennyi, a karosszériára jobban figyelnék, mert ha az sz@r, akkor az erős motor csak mégjobban szétszedi. minél jobb kasztnisat néznék, mocit meg lehet beletenni :lol: úgyis xe lenne benne rövid időn belül :lol:

Hát lehet! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok beszéltem telefonon az ürgével, és annak ellenére, hogy telefonon keresztül nem szokás alkudozni, ide adná 120000-ért is.

Amit elmondott róla, hogy a hátsó sárvédők rohadtak meg, hogy a féltengelyek ropognak, motorikusan álítólag rendben van, majd meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok beszéltem telefonon az ürgével, és annak ellenére, hogy telefonon keresztül nem szokás alkudozni, ide adná 120000-ért is.

Amit elmondott róla, hogy a hátsó sárvédők rohadtak meg, hogy a féltengelyek ropognak, motorikusan álítólag rendben van, majd meglátjuk.

A motortartó nyúlványt mindenképp nézd meg alatta, meg a tornyokat. Ha csak a sárvédők rohadnak, az nem akkora baj, azokat lehet cserélni (a csuklókat, szilenteket is, ja meg a motort is :lol: ) de, ha tartó elem, akkor necces. Több lehet a leves, mint a hús. Ha megunod a feketét és szürke belsőt akarsz majd bele, nekem szólj! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem a Calibrás gyerekkel!

Majd este megnézi az enyémet, ami fent van a használtautó.hu-n.

Sztem megtalálod! Az ára nem reális tudom, ez azért van mert nehezen válok meg tőle!

Köszike!

Megtaláltam :lol:

Ha tényleg jó állapotban van a tiéd, akkor nem feltétlenül annyira nagyon irreális az ára.

A Calibrát meg ne kapkodd el, meg kell nézni azt is, hogy minden oké e vele.

Link to comment
Megosztás:

A motortartó nyúlványt mindenképp nézd meg alatta, meg a tornyokat. Ha csak a sárvédők rohadnak, az nem akkora baj, azokat lehet cserélni (a csuklókat, szilenteket is, ja meg a motort is :lol: ) de, ha tartó elem, akkor necces. Több lehet a leves, mint a hús. Ha megunod a feketét és szürke belsőt akarsz majd bele, nekem szólj! :) :lol:

Szted a motorját hogyan lehetne egyértelműen eldönteni, hogy jó-e?

Mit néznél meg a motorján?

A tornyokat tényleg megnézem, meg az alját is!

A hátsó íveit úgyis szélesíteném, úgy hogy nem baj ha kicsit rohadt.

Másik kérdés!

Hogyan tudok a galériámba képet feltölteni?

Mert nekem nincsen jogosúltságom hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Szted a motorját hogyan lehetne egyértelműen eldönteni, hogy jó-e?

Mit néznél meg a motorján?

A tornyokat tényleg megnézem, meg az alját is!

A hátsó íveit úgyis szélesíteném, úgy hogy nem baj ha kicsit rohadt.

Másik kérdés!

Hogyan tudok a galériámba képet feltölteni?

Mert nekem nincsen jogosúltságom hozzá.

A motort hang alapján lehet, hogy nem csattog e nagyon, könnyen indul e, meg ránézésre, hogy a szíjak nincsnek e kikpova (vezérműszíj), meg nincsenek e durva olajfolyások frissen, meg ha bemelegszik, hogy viselkedik. Ha esetleg próbakörre mész, akkor is lehet érezni, hogy van e ereje. De mindezek ellenére akármi lehet vele így is, szóval egyértelműen nehéz megállapítani, de ilyen apró külső jelekre érdemes figyelni.

Ha a torony alját is látod, az tökéletes lenne, de azért mindent nem fogsz tudni megnézni szerintem. Igazából nagyjából lehet csak látni, hogy jó e, de így is bele lehet futni sokmindenbe, még akár az aktuális gazdi jóindulata ellenére is. Viszont a lakatolt helyeken nyomkodd meg, mert sokszor érdekes anyagokkal pótolnak dolgokat. Nekem pl. sziloplaszt volt :lol:

A galéria használatához klubtagság szükséges.

Link to comment
Megosztás:

A motort hang alapján lehet, hogy nem csattog e nagyon, könnyen indul e, meg ránézésre, hogy a szíjak nincsnek e kikpova (vezérműszíj), meg nincsenek e durva olajfolyások frissen, meg ha bemelegszik, hogy viselkedik. Ha esetleg próbakörre mész, akkor is lehet érezni, hogy van e ereje. De mindezek ellenére akármi lehet vele így is, szóval egyértelműen nehéz megállapítani, de ilyen apró külső jelekre érdemes figyelni.

Ha a torony alját is látod, az tökéletes lenne, de azért mindent nem fogsz tudni megnézni szerintem. Igazából nagyjából lehet csak látni, hogy jó e, de így is bele lehet futni sokmindenbe, még akár az aktuális gazdi jóindulata ellenére is. Viszont a lakatolt helyeken nyomkodd meg, mert sokszor érdekes anyagokkal pótolnak dolgokat. Nekem pl. sziloplaszt volt :lol:

A galéria használatához klubtagság szükséges.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali! :lol:

Na ekkora gerinctelenséget még nem hallottatok!

Délután beszéltem a GSi tulajával, hogy akkor megyek holnap reggel 8:30-ra.

Én meg elkezdtem nézelődni most este a hasznaltauto.hu-n és mit látok, hogy nincsen fent a corsa.

Felhívom őket és mondja az ürge felesége, hogy ő eladta az autót, amig a férje nem volt otthon.

Még felhívni sem voltak képesek, még jó hogy nem vettem autópálya matricát!

Mondhatom ideges lettem, mert ugye levolt beszélve.

Hát így jártam!

Mi a tanulság? Ha vmit megláttok és tetszik,akkor egyből nézzétek meg még ha nem is tetszik, amit láttok.

Link to comment
Megosztás:

Caravan :lol:

Kecskeméten van vagy 4 db belőle, 1 db szürke Szekszárdon is rohangál.

5!Egy piros, egy bordó, egy ezüst, és egy világoszöld, valamint van egy sötétzöld, az valóban 1.7D, és Morgó cartárs apukájáé.A világoszöld az utcánk végén szokott állni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.