Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A lehetöség adott, még motor is lenne valami szép és bele való. :huh:

Csak SE-sítés jöhet szóba.Ahhoz meg kicsi az 1.0, hogy ki lehessen cserélni 1.4-re hivatalosan.Már pedig ha csinálok ilyesmit legközelebb (ha egyáltalán csinálok) akkor ez a kisgépsas nem alkalmas ilyesmire.Ha 1.2S lenne, akkor csont nélkül.De így nem.

Link to comment
Megosztás:

Csak SE-sítés jöhet szóba.Ahhoz meg kicsi az 1.0, hogy ki lehessen cserélni 1.4-re hivatalosan.Már pedig ha csinálok ilyesmit legközelebb (ha egyáltalán csinálok) akkor ez a kisgépsas nem alkalmas ilyesmire.Ha 1.2S lenne, akkor csont nélkül.De így nem.

C16SE, vagy SEI. :lol:

Nem játszótér ez itt kérem szépen. :huh:

Akkor vegyél 1.4-eset és abba bele egy GSI motort. Van különbség azért rendesen az 1.4 és az 1.6 között.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, újdonsült GSI-s Cartársnak még nem olvadt le a hó a fehér villámról?

Ideje lenne kicsit rásegíteni. :D

De. Már végre olvadósabb az idő, tegnapelőtt kicsit be is indítottam. Azóta vigyorgok :lol: -a sportkipufogó miatt gondolom a szomszédok már kevésbé örültek :huh: Sajnos mindíg sötétben érek haza mostanában. Talán szombaton lesz már végre valami kép előlről is, világosban :D

Link to comment
Megosztás:

Mert ilyen volumenű projektre nem fogok többet ennyi pénzt áldozni.Olcsón meg nem lehet kihozni.

Tehát vagy gyári GSi, v. C14NZ-SE.Ennyi......

Tudom, csak viccelni próbáltam. A másik gond, hogy nem lehet lepapírozni és emiatt tényleg csak hobbi autó lesz belőle :huh:

Pedig jó móka lenne.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.kis corsám eladása miatt megmaradt alkatrészeimtől megválnék.pld felső zárhíd új,digit műszerfal ,75/50 ,ültetőrugó

2 db hátsó piros koni gátló,2db keményített első gátló.

momo kormány +agy+váltógomb fekete/piros plusz apróságok.

tel:06/209-156-562 Dodi

Link to comment
Megosztás:

Már nagyon enyhül az idö, itt nálunk már alig van hó. Hétvége is van, még világos is, örülnénk már végre valami használható képnek. :D :huh:

Na, előlről is :)

C16SE_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kicsit foglalkoztam vele hétvégén. A helyén van a váltórúdnak az a pöcke és 3 ######a vastag kábelkötöző akadályozza meg, hogy szétugorjon :) De amióta mentem vele pár métert azóta nem bírom abbahagyni a vigyorgást :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Hol maradt róla a GSI lökös? :huh:

Több képet, oldalról, belülröl és ha publikus, adatokat, hogy mennyi, stb... :lol:

Váá, jó a kedvedért körbefotózom mostmá :)

Belül még nem a legszebb, meg a régebbi GSi kormány van benne, amit majd ki akarok valamikor cserélni az újabbéra,

de a lökös nekem tetszik így is. Egyelőre eufória van, hogy tudtam vele menni a hétvégén kicsit :)

Link to comment
Megosztás:

Váá, jó a kedvedért körbefotózom mostmá :D

Belül még nem a legszebb, meg a régebbi GSi kormány van benne, amit majd ki akarok valamikor cserélni az újabbéra,

de a lökös nekem tetszik így is. Egyelőre eufória van, hogy tudtam vele menni a hétvégén kicsit :)

Van még újabbik GSI kormányom asszem 2 is. :lol:

Mondjuk megoldhatunk egy cserét a hátsó lámpáidra. :)

Akár rá is fizetek egy kicsit. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jaja :lol:

Stefan!Van ott Demónál olyan kormány, ami alig van megkopva.Anno még én bizniceltem átvitt értelemben vele.Szal AZT válaszd majd! :) Meg biztos van neki elfekvőben kadet LCD ish...... :huh:

LCD van nekem is, de a GSi-ben úgy is fordulatszámmérős van, az jó nekem, de a kormánytippet köszi, majd mondom neki, hogy nekem a Wolfis kell! :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja :lol:

Stefan!Van ott Demónál olyan kormány, ami alig van megkopva.Anno még én bizniceltem átvitt értelemben vele.Szal AZT válaszd majd! :) Meg biztos van neki elfekvőben kadet LCD ish...... :huh:

Kadett LCD van neki is és a másik kormány szerintem még szebb, mint ami töled van. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.