Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Inkább butaság volt 2.0-ra átépíteni.Elég lett volna síma C14SE, és még le is papírozható lett volna...... :lol:

(amúgy ilyesmi a kövi terv)

No én valami hasonló miatt hagytam fel az 1.8i -vel. Nekem is hasnló tervem van. 45LE-75LE is nagyon durva lehet vigyorogni a csőgázas kanyarokban:)

Hajrá tessék vanni Corsát :huh: Én sem adtam, adom el!

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk a "Wolfi" se lenne rossz, mert mindenki így hív....

Farkaska?Ááááá! :huh:

Ebként írtam a használtautón egy hölgyeménynek, aki 91'-es, 1.4-es Corsa A-t árul 3 ajtóval, lejárt műszakival, és festésre váró dolgokkal, hogy hogyért adja a portékáját, de egyelőre 200e.ft-ot jelölt meg eladási árnak, szal írtam néki vissza, hogy minden tiszteletem az övé, de az autója jelenleg éppen a felét éri.......... :lol:

Kivi vok, mit ír vissza......

Link to comment
Megosztás:

Esetleg lenne egy nagyon jó 1.6-os hengerenkénti injektoros GSI motorom A Corsához. :D

Az 1.4-nél sokkal jobb és ugyanúgy papírozható A Corsába.

Távozz tőlem gonosz egynégysokszelepes! :huh: :lol: :D

Gondolom nem azt, hogy 90ezeré az Öné:D

Igen, én is gondoltam már erre, hogy gyakorlatilag erre a legkisebb az esély! :P

Link to comment
Megosztás:

Farkaska?Ááááá! :huh:

Ebként írtam a használtautón egy hölgyeménynek, aki 91'-es, 1.4-es Corsa A-t árul 3 ajtóval, lejárt műszakival, és festésre váró dolgokkal, hogy hogyért adja a portékáját, de egyelőre 200e.ft-ot jelölt meg eladási árnak, szal írtam néki vissza, hogy minden tiszteletem az övé, de az autója jelenleg éppen a felét éri.......... :lol:

Kivi vok, mit ír vissza......

Lejárt műszakival meg pláne. Ha intéz rá műszakit, akkor már meggondolandó lenne ez az összeg, ha tényleg egyben van.

Link to comment
Megosztás:

Lejárt műszakival meg pláne. Ha intéz rá műszakit, akkor már meggondolandó lenne ez az összeg, ha tényleg egyben van.

A műszaki nem lenne gond, az irányár annál inkább............De 2K-ért, már elég korekt példányokat lehet kapni.....Akár némi alku árán ish...

Link to comment
Megosztás:

Az 1.4 turbó hülyeség, mint ahogy az épp az 1m-ért eladó fekete Corsáról is tudjuk... :huh:

Az biztos, hogy többe kerül a hús, mint maga a leves.........De én pl 100, hogy nem akarnék turbót a gépembe.Nem vagyok annyira pénztárcám ellensége....... (mostmár)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.