Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Mesélj csak......mizu vele?

Egyelőre nincs rajta műszaki, fékeket, meg valószínű a futóművet is át kell majd nézni, a váltó rudazaton

ki vannak kopva a kis bütykök (nem jut eszembe a neve), és ezért eléggé lötyög, meg benne marad sebességbe,

mert leugrik néha a váltóról az a pöcök. Az villamos részét kell majd még átnézni, de motorikusan úgy néz ki rendben

van, meg a kasztni sem akar szétesni. Egy-két rohadás van rajta, de az a korral jár és nem a fő részeken, csak a sárvédőn, meg ilyesmi helyeken.

Már jó lenne kicsit megsétáltatni, mert így, hogy már otthon van sokkal nehezebb kivárni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre nincs rajta műszaki, fékeket, meg valószínű a futóművet is át kell majd nézni, a váltó rudazaton

ki vannak kopva a kis bütykök (nem jut eszembe a neve), és ezért eléggé lötyög, meg benne marad sebességbe,

mert leugrik néha a váltóról az a pöcök. Az villamos részét kell majd még átnézni, de motorikusan úgy néz ki rendben

van, meg a kasztni sem akar szétesni. Egy-két rohadás van rajta, de az a korral jár és nem a fő részeken, csak a sárvédőn, meg ilyesmi helyeken.

Már jó lenne kicsit megsétáltatni, mert így, hogy már otthon van sokkal nehezebb kivárni :lol:

Fék ügyben tudok segíteni, mert a gyári GSI fék gyakran berohad.

Váltórudazathoz ha jól tudom már nem lehet kapni alkatrészeket, tehát inkább bontva kellene keresni jó állapotban lévö rudazatot. Ha szétakad, azon pedig egy kis dróttal lehet segíteni, igaz Losi? :D

Sokat lehet javítani a rudazaton máshogy is, de ezt így nehéz lenne elmagyarázni, meg eléggé kókányolásnak tünne, pedig nem az. :huh:

Valamint, ha már úgy is ki kell szedni a rudazatot, akkor ajánlok hosszirányban egy kis váltóútrövidítést, amit elég egyszerü házilag is kivitelezni, amennyiben rendelkezésre áll egy heggesztögép. Aki eddig kipróbálta, annak nagyon tetszett. :D

Link to comment
Megosztás:

...

Köszi! Gondoltam rá, hogy nem haza, hanem hozzád kellett volna vinni, de ami késik nem múlik... :huh:

A fékek úgy láttam nincsenek berohadva, csak nem olyan hatásosak, szerintem betétcsere (fékbetét :D ),

meg ha kell és a tárcsa engedi, akkor felszabályozás.

Valószínűleg törzsvendég leszek a bontóban :lol: Az a váltóút rövidítés jól hangzik.

Olyan lesz utána, mint a sportkocsikon, hogy kis mozdulatokkal lehet váltani?

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Gondoltam rá, hogy nem haza, hanem hozzád kellett volna vinni, de ami késik nem múlik... :huh:

A fékek úgy láttam nincsenek berohadva, csak nem olyan hatásosak, szerintem betétcsere (fékbetét :D ),

meg ha kell és a tárcsa engedi, akkor felszabályozás.

Valószínűleg törzsvendég leszek a bontóban :lol: Az a váltóút rövidítés jól hangzik.

Olyan lesz utána, mint a sportkocsikon, hogy kis mozdulatokkal lehet váltani?

A váltóútrövidítés úgy néz majd ki, hogy hosszirányban rövidebb lesz, így nem kell olyan hosszan váltani, oldalirányban viszont ugyanilyen marad, így kisebb az eséle az elváltásnak, mert ha közelebb vannak egymáshoz a sebességek, akkor hamarabb be lehet dobni 160-nál a 3-at 5 helyett. :D

A piros C20NE Corsában is olyan van, ha erre jársz megint, ki lehet próbálni. Mondjuk mire erre jársz szerintem az enyém is készen lesz. :D

Fékekhez van mindenem, GSI nyereg, 236-os Astra nyereg, ami nem olyan nyügös mint a GSI-é, meg vagy 3 garnitúra tárcsa, ami alig kopott.

De ha kipróbálod majd a Corsám fékeit, akkor már nem fog kelleni se a GSI fék, se a síma 256-os tárcsák föfékhenger nélkül. Losi és Kiskasza tudna erröl mesélni.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, mire arra járok... De legalább megnézem majd az új gépedet :huh:

A fékekről azért te is tudnál mesélni, főleg a hátsókról... :D :D

Ez alá is be fogom tenni! :lol:

Nagyon jók voltak, csak túl könnyü volt a kocsi.

Most jobban be fogom állítani.

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre nincs rajta műszaki, fékeket, meg valószínű a futóművet is át kell majd nézni, a váltó rudazaton

ki vannak kopva a kis bütykök (nem jut eszembe a neve), és ezért eléggé lötyög, meg benne marad sebességbe,

mert leugrik néha a váltóról az a pöcök. Az villamos részét kell majd még átnézni, de motorikusan úgy néz ki rendben

van, meg a kasztni sem akar szétesni. Egy-két rohadás van rajta, de az a korral jár és nem a fő részeken, csak a sárvédőn, meg ilyesmi helyeken.

Apróságok! :D De ha működőképes lesz, tényleg célszerű lesz levinni Demó mesterhez egy átnézés erejéig....... :D

Ebként hol sikerült megcsípned, és mennyiért, persze ha publikus az infó.Ha nem, jöhet priviben is.....

Ez alá is be fogom tenni! :lol:

Nagyon jók voltak, csak túl könnyü volt a kocsi.

Most jobban be fogom állítani.

Sztem hátra hanyagold a tárcsát.Bár ha gyorsulós és nem 7köznapi verdának kell majd, el fog férni....... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Apróságok! :D De ha működőképes lesz, tényleg célszerű lesz levinni Demó mesterhez egy átnézés erejéig....... :D

...

Én is ebben bízok :huh: ,de ha már szabad lesz vele közlekedni,

akkor mindenképpen szemrevételeztetném Demó bácsival :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Idén már nem... :lol:

XE-hez megvan minden, a féltengelyek pihennek majd egy darabig, mert most gyárival lesz összerakva, illetve legyártatok még pár garnitúra féltengelyet, mert egyre nö a kereslet ilyesmire.

És hát a féltengelyekből nőnek ki az XE-k is :D A tiéd is így indult: "megmaradt a féltengely" aztán elültetted és már rügyezik is :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.