Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Ez Pantser cartársé a Carstylingról.Láttam élőben a verdát, több mint gyönyörű, nekem nagyon tessett.Anno ha tudom, hogy ennyi xívással jár a NE-sítés, inkább C14SE projektbe fogtam volna bele.S, azt még le is tudom papírozni, és talán még ma is meglenne.

Szóval ha konkrétan ez tetszik, nyugodtan menj el, nézd meg és próbáld ki, aztán majd csak megegyeztek.A srác nagyon vigyázott erre a kis szekérre. :(

Közben kaptam a drótot, hogy csak érdeklödés szinten rakta fel, nem akarja eladni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Közben kaptam a drótot, hogy csak érdeklödés szinten rakta fel, nem akarja eladni. :(

Én se értem ezt - akkor hirdetek, ha el is akarom adni, különben ne hívogassanak, nem? Tökmindegy, ki mennyit gondol az autójáról (vagy bármi másról), mennyit ér. Az max. neki okoz örömet, ha el akarja adni, azt úgyis pont annyiért fogja, amennyiért megveszik. Sajnos a két szám gyakran köszönő viszonyban sincs.

Egyébként mindegy, mert sztornó a projekt, marad a Van. Na azt pont ugyanannyira nem éri meg eladni, mint a kis Corsát.

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek. 2 hete szereztem egy Corsa Swing 3 ajtos 1991 1.5D kicsit lepukkant álapotban(kaszni). Eddig mentem 1000-1100km full tankal.

Szerintem fogyasztásilag egészjó. Érdekelnének ,leirások,kapcsrajzok stb.. ha van valakinek vagy tud valahol bontott alkatrészeket most perpillanat a műszeregység cserekellene. :(

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek. 2 hete szereztem egy Corsa Swing 3 ajtos 1991 1.5D kicsit lepukkant álapotban(kaszni). Eddig mentem 1000-1100km full tankal.

Szerintem fogyasztásilag egészjó. Érdekelnének ,leirások,kapcsrajzok stb.. ha van valakinek vagy tud valahol bontott alkatrészeket most perpillanat a műszeregység cserekellene. :(

Képek a gépről? Egy jó Corsa A-s oldal. Az én oldalam nem készül, ez meg majdnem kész:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég megvettem életem első saját kis Opeljét, egy 92-es 1.2es piros 3 ajtós kis dögöt!!!

Nagyon szupi kiskocsi, de az a helyzet, hogy van rajta lakatosmunka. De szép lesz, tavasszal lakatolás, fényezés, egyebek.

Na szóval lenne egy nagy kérdésem.

Kinek vannak hozzá cuccok.

Nekem spec bal oldali ajtó kéne, ha nem is teljesen komplett, de rohadásmentes. Meg ha van, akkor jobb oldali. Az sem baj, ha nem piros, de azért jobb lenne ;)

Meg néhány apróság: belülről állítható visszapillantó, kesztyűtartó ajtaja, váltószoknya stb. De gyakorlatilag bármi cumó van, szóljatok, mert lehet, hogy kellene.

Ha valaki tud segíteni, akkor napközben orsolya.dome@raiffeisen.hu és 06-30/2001-601 este meg csak telcsin.

Ritkán tudok feljönni ide, de igyekszem.

Előre is nagyon szépen köszönöm.

Raccenéasszonyság :(

Link to comment
Megosztás:

Ha az ajtók alsó része hervad, ahhoz lehet kapni javítóívet, kölsőt és belsőt is. :(

Szia!

Pontosan az alsó része rohad, de olyan szinten, hogy ki sem kell nyitni az ajtót ahhoz, hogy berakj valamit a kocsiba ;) Ha látnád, rájönnél, hogy több értelme van a cserének.

Nem akarom lakatolni, m az hamarabb rohad, mintha egy jó (jobb) ajtót veszek. Láttam már pár jó ajtót, csak sajnos mikor megvettem a kocsit, az összes el lett adva.

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Jó választás! Corsa a legjobb gép!

Rozsdamentes Corsa A nincs:). Rozsdamentes Corsa A ajtó csak a boltban van, bontóban haveroknál nincs:)

Demonak talán akad néhány cucca, ami nem kellhet neki:)

KÉPEKET!

Köszi szépen, én is nagyon szeretem, ez volt az álmom :(

Sajnos tudom, hogy nem sok van, ami rohadásmentes... De nemsokára az enyém olyan lesz, szép kis csajos kocsit farigcsálok belőle :)

Köszi az ötletet, szólok neki, hátha tud segíteni.

Képet max év vége felé tudok mutizni, m minden nap sötétben érek haza, hétvégén is... De carstylingon van egy kép, azt megsasolhatod ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen, én is nagyon szeretem, ez volt az álmom :(

Sajnos tudom, hogy nem sok van, ami rohadásmentes... De nemsokára az enyém olyan lesz, szép kis csajos kocsit farigcsálok belőle ;)

Köszi az ötletet, szólok neki, hátha tud segíteni.

Képet max év vége felé tudok mutizni, m minden nap sötétben érek haza, hétvégén is... De carstylingon van egy kép, azt megsasolhatod :)

Hát, a vezetöoldali ajtóm már nekem se igazán jó, de a jobboldali talán még használható.

Tükreim vannak, váltózsák nincs. Kesztyütartó ajtó majdnem az össes A Corsában hiányos már, így sokat kell keresni, mire találsz egyet, ami még ép. Az a baj, hogy egyszer kicsit csúnyábban ránézel, már el is tört. ;)

Azon kívül van még rengeteg alkatrészem, a müanyag borításoktól a tetöablakig, ha kell valami, nyugodtan kérdezz... :(

Link to comment
Megosztás:

Hát, a vezetöoldali ajtóm már nekem se igazán jó, de a jobboldali talán még használható.

Tükreim vannak, váltózsák nincs. Kesztyütartó ajtó majdnem az össes A Corsában hiányos már, így sokat kell keresni, mire találsz egyet, ami még ép. Az a baj, hogy egyszer kicsit csúnyábban ránézel, már el is tört. :)

Azon kívül van még rengeteg alkatrészem, a müanyag borításoktól a tetöablakig, ha kell valami, nyugodtan kérdezz... :(

ÁÁÁ, most jut eszembe, kapaltartó kéne és a csomiban nekem csak kárpit van. Nem kéne ott lenni valaminek a pótkerék fölött? Valami merev lap. vagy tököm tudja minek hívják :( ;)

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ, most jut eszembe, kapaltartó kéne és a csomiban nekem csak kárpit van. Nem kéne ott lenni valaminek a pótkerék fölött? Valami merev lap. vagy tököm tudja minek hívják :( ;)

Kalaptartóm van egy hibátlan, de azt nem adom. :)

A pótkerék fölött ha jól tudom nincs semmi más, csak a kárpit. De mérget nem vennék már rá

Link to comment
Megosztás:

Kalaptartóm van egy hibátlan, de azt nem adom. :(

A pótkerék fölött ha jól tudom nincs semmi más, csak a kárpit. De mérget nem vennék már rá

És ha szépen mosolygok, akkor sem adod oda? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.