Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!!!!Udvözlök mindenkit. Örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot. Nekem egy öreg Asconám van, ami jelenleg eladó, de nem ez a lényeg.

Amiért irok nektek annak az az oka, mert a feleségemnek van egy 92-es Corsája, ezmár a kislámpás és motoros.

Sajnos mindakettő cserére szorúl.

Amennyiben túdtok segitteni valami olcsó megoldásban, nagyon hálás lennék.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!!Udvözlök mindenkit. Örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot. Nekem egy öreg Asconám van, ami jelenleg eladó, de nem ez a lényeg.

Amiért irok nektek annak az az oka, mert a feleségemnek van egy 92-es Corsája, ezmár a kislámpás és motoros.

Sajnos mindakettő cserére szorúl.

Amennyiben túdtok segitteni valami olcsó megoldásban, nagyon hálás lennék.

Helló,

Azért az eladó kocsit bevéshetnéd ide : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...0&start=100 :(

Link to comment
Megosztás:

Helló,

Azért az eladó kocsit bevéshetnéd ide : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...0&start=100 :(

Az Asconám 12éve megvan, aránylag ismerem a régebbi Opelokat, a lányomnak most rakok össze egy 86-os corsát,

mint irtam a feleségemnek 92-es corsája van.

Tehát amikór időm engedi szivesen segitek, persze ez csak egy lehetőség, de ha másra van igény én arra is nyitott

vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Helló skacok! Sikerült szert tennem egy 89-es full gyári állapotú gsi corsára.Nagyon szép állapotban van az ülés oldala sincs kiszakadva,gyári felni,spoilerek.Nagyon örülök neki.Ha valami gondom támad, remélem számíthatok rátok.Üdv mindenkinek!

Hát hogyne!De képeket légyszíves a gépsasról...........deizibemá' ! :(

Link to comment
Megosztás:

Úgylátom ez a motoros lámpa nemnagyon akar összejönni.

Nekem az is segitség lenne, ha valami olcsó bontót tudnátok Pest kőrnyékén. :(

Én inkább azt javasolnám, hogy nézz szét a használtautón.Ott is szoktak bontani Corsa A-kat, hátha lenne v.hol elfekvőben egy ilyen lámpicsek......

Link to comment
Megosztás:

Srácok, úgy tűnik, be kell szerezzek egy autót, kevés pénzért, városi rohangálásra - ilyesmire gondoltam. Teccik az A Corsa. Vélemények? Minden megoldásra nyitott vagyok.... :P

Ez Pantser cartársé a Carstylingról.Láttam élőben a verdát, több mint gyönyörű, nekem nagyon tessett.Anno ha tudom, hogy ennyi xívással jár a NE-sítés, inkább C14SE projektbe fogtam volna bele.S, azt még le is tudom papírozni, és talán még ma is meglenne.

Szóval ha konkrétan ez tetszik, nyugodtan menj el, nézd meg és próbáld ki, aztán majd csak megegyeztek.A srác nagyon vigyázott erre a kis szekérre. :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Megint lenne egy kérdésem!:(

Nektek volt már iszonyú égett olaj szaga az autónak,mikor fűtöttetek?az mitől lehet?ugye csak azért mert ráég ami esetleg kiszivárog?!

Valszeg enged v.melyik tömítésed, és szépen rászivárog a kipufogóra, aztán onnan büdösödik a dolog..........Alá kellene nézi a kiskocsinak, mert lehet, hogy a féltengelyszimering a ludas.Sztem...Esetleg a szelepdeklitömítés, és onnan szivárog rá éppen a kipufogótorokra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.