Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Á, ezeknek a Corsáknak egy Golf nem ellenfél! Ezek nagyvadra mennek! :D

Egyszer volt szerencsém Demó szekerét próbálni.Szépen csorogtunk olyan 140km/h körüli tempóval az 54-es Hajós környéki szakaszán, mikor az unalmas tötymörgést Demó hangja szakította féle: Nyomjad neki!Ott egy 7-es BMW!!!!!!

Na akkor kifeküdtem..... :( :P :cry:

Link to comment
Megosztás:

Szép!!! gyárival nehéz lenne iet produkálni, talán egy opc corsával igen

Gyárival max. szakadék+hátszél..... :(

Mondjuk ehhez a sebességhez kell egy betonbiztos futómű, meg egy adag elvetemültség, mert ha repülarepüla van, akkor bizony ebből a kisgépből hírmondó sem marad....

Link to comment
Megosztás:

7-es???

szerintem az egy nagy lomha fos6millió cm3 vel! a kicsi autó a jó, viszonyleg erősebb motorral, felfüggesztés és városba, sőt, a legcélszerűbb, könnyű parkolás, fürge, viszonylag kis fogyasztás! minek egy BMW???? :(

azért jó érzés nagy dögben ülni azzal a tudattal hogy alattad van 6millió ccm...és rohadtul nem érdekel ha elhúz melletted egy corsa mert te bent nyújtózol a fűtött ülésedben... :cry: -nem a corsák ellen szóltam :D

Sanyi ! hát nem emlékszel ? mindennapi Sperrdifinket add meg nekünk ma :P

Link to comment
Megosztás:

azért jó érzés nagy dögben ülni azzal a tudattal hogy alattad van 6millió ccm...és rohadtul nem érdekel ha elhúz melletted egy corsa mert te bent nyújtózol a fűtött ülésedben...

Jaja.Király érzés.........aztán mikor behal benne v.mi, és az orrod alá dugják a nemkicsi szervízszámlát.......Na az mekkora királyság! :( :D :P :cry:

Link to comment
Megosztás:

Sok a duma...

soha nem vennék magamnak 7es BMW-t! Nem is lenne sztem soha rá pénzem mondjuk, de ha lenne akkor se kellene...

egy evo X-t azt már inkább! na de egyelőre maradjunk meg a jó öreg pajtásál :cry:

ne haragudj hogy sok a duma...igazán nem akartunk zavarni....

bár a nagy autó leírás illik a senatorra is :P

de hogy témánál maradjunk : halálközeli élményem autóban elöször eg Corsában volt....Demó mellett...nem kellett volna másnaposan beülni mellé :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.