Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Szeretnélek meggyőzni, de nem fog menni. Gyárilag tényleg nem találsz olyat. Viszont a hasznaltauto.hu-n épp hírdetnek egy 2.0 8V-s Corsát, pöpec állapotban. Ismerem az autót, jó az, és gondos tulaja volt előtte. Ugye, Losi? :(

Nomeg talán még Kiskasza 2.0 16V-je is meglelhető ott, ami szintén egy etalon jármű.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!

De nem veszek tuningolt sufnituning autót, jobb ha inkább "én" csinálom. és amúgy nem is az lenne a lényeg h egy 2.0 motorral szántsak mert elszállnék a rakparton vele egyenesen a tiszába, és akkor már maximum tutajnak használhatnám majd...

szóval megelégszem a sportos külsővel meg egy két aprósággal: dob, fékek, lengéscsillapító, kuplung stb

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!

De nem veszek tuningolt sufnituning autót, jobb ha inkább "én" csinálom. és amúgy nem is az lenne a lényeg h egy 2.0 motorral szántsak mert elszállnék a rakparton vele egyenesen a tiszába, és akkor már maximum tutajnak használhatnám majd...

szóval megelégszem a sportos külsővel meg egy két aprósággal: dob, fékek, lengéscsillapító, kuplung stb

Nos, a sufnituning dolgot picit azért kikérném magam és Kiskasza nevében is....... :(

Elég konkrétan össze lettek rakva azok a gépek.Mi sem vagyunk lükék...... :P

Link to comment
Megosztás:

:(

Rendben! igaz, elnéést kérek, de akkor is... kitudja h milyen stb, én jobban szeretem ha saját project -et indítok :P

azt akkor tudom h az jól meg van csinálva(nem én csinálnám persze hanem segítséggel :cry: ) persze ellenőrzött minőséggel

Link to comment
Megosztás:

:(

na és ezt honnan veszed tündérvirág??

Eddig még csak hallomásból. :P De nagyon figyelek a különböző buktatókra, mert én is szeretnék egy 2.0-ás Corsát. Igaz, annak már megvannak a mesteremberei, akik igazán rutinosak az efféle műveletekben, szívjanak hát ők vele! :cry: Nekem elég a küszködés a két Mantával.

Link to comment
Megosztás:

A jobb oldali pedig emlékeinkben él tovább... :cry:

In Memoriam Matchbox...

Nos,igen.Kicsit elkerülte a szerencse.De most éppen v.mi Kadet GSi projekt körvonalazódik ha jól tudom....... :(

A bódé már megvan, motor meg van hozzá! :D Hajóson ne lenne? :P

Mert mi lett vele???

A hátsó tárcsafék bekapott kanyarban fékezéskor, aztán indult a körhinta............

Link to comment
Megosztás:

Hajóson minden van! :( Ahogy a muszlimok Mekka, úgy a hithű Opelosok Hajós felé imátkoznak! :P

Mi Atyánk, ki vagy Hajóson, szenteltessék meg a te neved;

Jőjjön el a te kasztnid; legyen meg a te motorod, mint a műhelyben, úgy az aszfalton is.

A mi mindennapi C20XE-nket add meg nékünk ma.

És bocsásd meg a mi gyorsulásainkat, miképen mi is megbocsátunk azoknak, a kik ellenünk gyorsulnak;

És ne vígy minket kísértésbe, de szabadíts meg minket a Golfoktól. Mert tiéd a Corsa és az Astra és a Manta mind örökké. Ámen!

Link to comment
Megosztás:

Hajóson minden van! :P Ahogy a muszlimok Mekka, úgy a hithű Opelosok Hajós felé imátkoznak! :cry:

Mi Atyánk, ki vagy Hajóson, szenteltessék meg a te neved;

Jőjjön el a te kasztnid; legyen meg a te motorod, mint a műhelyben, úgy az aszfalton is.

A mi mindennapi C20XE-nket add meg nékünk ma.

És bocsásd meg a mi gyorsulásainkat, miképen mi is megbocsátunk azoknak, a kik ellenünk gyorsulnak;

És ne vígy minket kísértetbe, de szabadíts meg minket a Golfoktól. Mert tiéd a Corsa és az Astra és a Manta mind örökké. Ámen!

Ámen! :(

Link to comment
Megosztás:

:( :P

csak engedj meg egy aprócska javítást: de ne vígy minket kisértetbe helyett. ne vígy minket kísértésbe :P

így már ezentúl én is ezt fogom imádkozni misék alatt :D

Google-ban kerstem rá, ez a fordítás így van leírva. De Ok, átírom. :P

:P :P

így már ezentúl én is ezt fogom imádkozni misék alatt ;)

Akkor ne túl hangosan mormold, mert gyanús lesz! :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.