Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

80-90 mindennel együtt.

igazából én az egész autón töprengek, remélem nem arra gondoltál :D

a bódét lehet, hogy megtartanám, de a motor teljes kábelezéssel a légtömegmérőtől az ac-ig, váltóval, féltengelyekkel nyitott új 60-as rendszerrel, szerintem többet ér.

pláne úgy, hogy kipróbálható, kompresszió mérővel is ha kell...

Link to comment
Megosztás:

igazából én az egész autón töprengek, remélem nem arra gondoltál :D

a bódét lehet, hogy megtartanám, de a motor teljes kábelezéssel a légtömegmérőtől az ac-ig, váltóval, féltengelyekkel nyitott új 60-as rendszerrel, szerintem többet ér.

pláne úgy, hogy kipróbálható, kompresszió mérővel is ha kell...

A motorra gtam :P féltengelyek meg ilyenek nélkül csak a motor + váltó ennyi. Én az átalakításhoz való cuccokat szettbe adnám el többet érnek úgy.

Link to comment
Megosztás:

igazából én az egész autón töprengek, remélem nem arra gondoltál :D

a bódét lehet, hogy megtartanám, de a motor teljes kábelezéssel a légtömegmérőtől az ac-ig, váltóval, féltengelyekkel nyitott új 60-as rendszerrel, szerintem többet ér.

pláne úgy, hogy kipróbálható, kompresszió mérővel is ha kell...

Ha az egész autót adnád kompletten, Vectra (A C20XE) csere nem érdekelne? :P

Bár amúgy én is inkább eladnám és építenék legszívesebben :P

Link to comment
Megosztás:

Ha az egész autót adnád kompletten, Vectra (A C20XE) csere nem érdekelne? :D

Bár amúgy én is inkább eladnám és építenék legszívesebben :P

Hehe. :D Én most fogok építeni, de őszintén szólva nem sok kedvem van. Bár ha lenne garázsom meg motor kiemelőm de mind2 hiányában izgalmasabb lesz ez oké. De azért annyira jó móka nem lesz. :D Mondjuk csak sima 2.0 lesz de hát elég lesz az bőven. :P

De én azt speciel sose értettem, ha valaki épít egy ilyet miért akarja eladni. Főleg azt nem aki a saját két kezével össze tette és eladja 200-300 ezerért mert manapság ez már nem pénz. :D

Link to comment
Megosztás:

Az X18XE nagyblokk, mint a C20XE, nagyváltós és 115LE-s

Ami abba a GSI-be került, az egy C18XE, csak épp X20XEV blokkra épúlt. Az úgy magában nem lenne olyan rossz döntés, mert a C18XE nem ecotec és annak vannak a legjobb veztengelyei, leszámítva a szívó OPC Astra X20XER motorját. De alapos progizás nélkül ezek a stroker motorok nem mennek jól.

Ezt kaptam tegnap Janitól. A képen elrejtett egy specialitást is! :D

K_p1379_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Miért akarod eladni?

Nem is tudom még biztosan, hogy el akarom-e adni. Nincs is elképzeklésem az árról sem.

Nemsokára kislányom születik és nem lesz évi 2-300e forintom 4-5 alkalomnyi autózásra.

Idén közel 300 pörrent bele és csak 600km-t futott, az kilóméterenként 500Ft...

Garázs van, el tudom rakni, de nem tudom mikor fogok majd megint rendesen foglalkozni vele.

Gombokért nem adom el, túl jó ahhoz.

Meg kissrácnak strítracsingolni sem.

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz... ez gyári lehet vagy valami ügyes műanyagos kreálmámya?

Mondjuk a használati értéke az némileg kérdéses számomra... Azt értem hogy arra találták ki hogy ne guruljanak összevissza az apró tárgyak a csomagtartóban, de ahhoz egyrészt kicsi, másrészt meg mivel burkolatlan, zörög ha beleteszek bármit ami nem plüssből van. De azért tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz... ez gyári lehet vagy valami ügyes műanyagos kreálmámya?

Mondjuk a használati értéke az némileg kérdéses számomra... Azt értem hogy arra találták ki hogy ne guruljanak összevissza az apró tárgyak a csomagtartóban, de ahhoz egyrészt kicsi, másrészt meg mivel burkolatlan, zörög ha beleteszek bármit ami nem plüssből van. De azért tetszik :P

sztem pont bele fér annyi sör hogy ne zörögjenek,és itt a használati értéke annyi hogy nem borulnak fel :D

Link to comment
Megosztás:

Na megérkeztem ide is, újra korzás vagyok a gyakorlatban is (ahogy az avatarom és az aláírásom is mutatja), a Coupét tavaszig pihenőre küldtem.

Készült egy kis upgrade is időközben: mivel téli autónak használom a Nokedlit, engem baromira zavart hogy nem tudom mennyire van hideg odakint, úgyhogy belefaragtam egy Calibrából származó D.I.D-t a külső hőmérséklet mérésére. Igaz hogy ennek áldozatul esett az analóg órán kívül a vészvillogó kapcsolója is, de egyrészt nekem egyik sem hiányzik, másrészt meg utóbbi nem is működött.

Még nagyon béta verziós a dolog, de egyelőre így néz ki:

356870-20111009-xZWSBz.jpg

356871-20111009-l8B4Oq.jpg

Ja meg befaragódott hátulra egy Astrából származó stabilizátor is (16mm-es, gyárilag nem volt semmilyen), ennek egyelőre nem érzem a hatását, bár gondolom nem is 80-nal kéne autóznom hogy megtapasztaljam... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.