Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

egy xe moci esetleg érdekelne és akkor nem kell a szervoszivattyú <_<

Mondtam én már az elején, hogy XE kell oda... ;) :wacko:

Közben annyit változott a dolog, hogy lehet egy az egyben átvándorol a technika egy másik GSI A Corsába.

De ha motor kell, abban is tudok segíteni. :(

Viszont átépítést idén már szerintem nem nagyon tudok bevállalni, csak ha ez a 3 autó végre eltűnik innen.

Link to comment
Megosztás:

Mondtam én már az elején, hogy XE kell oda... ;) :wacko:

Közben annyit változott a dolog, hogy lehet egy az egyben átvándorol a technika egy másik GSI A Corsába.

De ha motor kell, abban is tudok segíteni. :(

Viszont átépítést idén már szerintem nem nagyon tudok bevállalni, csak ha ez a 3 autó végre eltűnik innen.

3 autó egyszerre? tudsz ám élni <_< amúgy,kb jövö tavaszban gondolkodom, de ki tudja mi lesz még addig..lehet lecserélem a B corsát egy A -ra ;)

Link to comment
Megosztás:

Fox? nem cserélek golfra :wacko:

Látom nagyon ráérsz, nem mesélsz mik ezek a komolyabb projectek? esetleg pár kép? <_<

Ja, a Fux. Neki nagyon tetszett a Corsád. :(

Van egy Audi 80 B4 Sedan Quattro, ami 2,2 20V Turbo lesz 400LE körül, van egy OPC, amibe 6-os váltó megy és van egy A Corsa, amibe 3000 V6.

Link to comment
Megosztás:

Ja, a Fux. Neki nagyon tetszett a Corsád. :(

Van egy Audi 80 B4 Sedan Quattro, ami 2,2 20V Turbo lesz 400LE körül, van egy OPC, amibe 6-os váltó megy és van egy A Corsa, amibe 3000 V6.

Fox Fux...szóval rá gondoltam én is <_< az az audi nem volt már akkor is ott mikor az enyémet csináltad? :wacko:

ja, erröl a motorcserés dologról jutott eszembe, h újpesten a rendörök azzal "szórakoznak" mostnaában hogy az esti gyorsulókat illetve "tuning"verdákat, megállitják, mocitetö fel, és nézik h stimmel e a moci a forgalmival...ha nem, rendszám egyböl le

Link to comment
Megosztás:

Fox Fux...szóval rá gondoltam én is <_< az az audi nem volt már akkor is ott mikor az enyémet csináltad? :wacko:

ja, erröl a motorcserés dologról jutott eszembe, h újpesten a rendörök azzal "szórakoznak" mostnaában hogy az esti gyorsulókat illetve "tuning"verdákat, megállitják, mocitetö fel, és nézik h stimmel e a moci a forgalmival...ha nem, rendszám egyböl le

egy sima mezei rendőr miota nyitogathatja fel a mocitetődet? :( kpm-es nyitogathatja, vagy rendőr is ha van rá meghatalmazása? (én vhogy így tudom...)

Link to comment
Megosztás:

egy sima mezei rendőr miota nyitogathatja fel a mocitetődet? <_< kpm-es nyitogathatja, vagy rendőr is ha van rá meghatalmazása? (én vhogy így tudom...)

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy találja meg az alváz/motorszámokat különböző típusú autókon. Mindet nem ismerheti és van pár autótípus, aminél eléggé "hülye" helyen vannak ezek.

Link to comment
Megosztás:

Ülj le szépen és meg se rezzenj :D

És NEM, nem próbálhatod ki :( ;)

Most mémá? :) :P

Amúgy most egy másik márka is izgatja a fantáziámat... <_<

Óóóóóóóó &[@#meg :wacko:

Vannak, akik még meglepődnek... ;)

Amúgy a Corsában még az is jó, hogy mivel a motornak kicsit kevesebb a helye, ahhoz is szét kell szedni a fél autót, hogy el lehessen olvasni a motorszámot :o

"- Mutassa a motorszámot!

- Oké, hozott magával zsiráfot?" :) :o :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom, hogy kb. lottó 5ös esélye van, de hátha. Nagyon keresek jobb oldali lengőkart bp. környékén, mert letérdelt az autóm egy kicsit. Köszi előre is a segítséget. SOS! 06703644470

sztem elég nagy az esélye annak, hogy kapsz lengökart a nagyobb autóalkatrész hálózatokban...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.