Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Tudjuk, hogy nem olyan szép, mert szebb ;)

Nagyon ezen jár az agyad, ha már ezt is álmodod. Így szokott kezdődni :rolleyes:

az a fehér corsa a tiéd amiben a c20xe van? most nézegetem a carstylingot, vhogy ezt még engedi megnyitni a céges net :)jav: vszinü a te kocsid ha rá van irva h Stefan :D

Link to comment
Megosztás:

amúgy azt álmodtam h vettem egy A corsát... :D pedig mint tudjuk annyira nem is szép mint egy b corsa :D

Még jó, hogy nem mindenkinek tetszik ugyanaz. :D

Nekem a B nem a szívem csücske, nem egy ronda autó (min pl. egy Multipla :rolleyes: ;) ), de nekem a szögletes A corsa bejövősebb, mint a gömbölyű B. :D

Ez amúgy se közvéleménykutatás, itt mindenki tisztában van azzal, hogy az A Corsa a szebb! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a B nem a szívem csücske, nem egy ronda autó (min pl. egy Multipla :rolleyes: ;) ), de nekem a szögletes A corsa bejövősebb, mint a gömbölyű B. :D

Ez amúgy se közvéleménykutatás, itt mindenki tisztában van azzal, hogy az A Corsa a szebb! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Múltkor írtam a feszítőgörgős beletört csavart.Na hallottam egy club-ba,hogy ha kiszerelem az olajpumpát ,könnyben kitudom szedni a beletört csavart,mivel azon van a feszítőgörgő helye,na én szépen le is szedtem mindent(vezérműtengelyen a fogaskereket,ékszíjtárcsát stb),hogy azt a takaróműanyagot le tudjam szedni.Kérdésem a menet teljesen végig van az felfogatáson(olajpumpán/szivattyú) vagy van benne egy 1-2 mm kihagyás és utána a menet.Csak azért kérdezem,mert kb nekem úgy van,hogy a beletört csavar tövénél vagy szétkopott a menet,vagy alapból nincs ott menet.Nem tudom,majd csinálok képet ha tudok.

Ha esetleg mégis végig menet van akkor ,hogy lehet megcsinálni,hogy "gyári" menet (8-as) legyen?Illetve ,ha már szétszedtem mint etióp gyerek a segélycsomagot,mivel tisztíthatom le(gázolaj,brigéciol)?Tiszta olaj minden.Illetve megszeretném nézni a szelepeket,érdemes szétszedni?Kell új hengerfejtömítés ha szétszedem?Előre is köszi!

Jha és igen az A Corsa nekem is jobban tetszik :D

Íme egy kép emiről is beszélek!

P150610_11.12__01__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Múltkor írtam a feszítőgörgős beletört csavart...

Ha fursz bele egy 4.2 mm-es lukat és balmentesre fúrod 6os menet bele megy, akkor is kijönne sztem (persze csakha 8as a csavar ami benne van)... vagy beletörik a 6os is :D.

Melegíteni lánghegesztő pisztollyal, megütni próbáltad a csavart?

Pontozóval odab@szol neki óvatosan körkörösen....de alaposan:D persze előtte melegítsd:D esetleg hegeszteni rá valamit?

Szerintem ha megmelengeted, meg pontozóval ütlegeled annak ki kéne jönni....

Az aluminium vagy vasöntvény? talán kivágni és visszahegesztni a darabot? mondjuk a feszgető görgőnél lehet nem túl ötletes

Sry ha okoskodás cska segíteni akartam volna.

Link to comment
Megosztás:

Ha fursz bele egy 4.2 mm-es lukat és balmentesre fúrod 6os menet bele megy, akkor is kijönne sztem (persze csakha 8as a csavar ami benne van)... vagy beletörik a 6os is ^_^.

Melegíteni lánghegesztő pisztollyal, megütni próbáltad a csavart?

Pontozóval odab@szol neki óvatosan körkörösen....de alaposan:D persze előtte melegítsd:D esetleg hegeszteni rá valamit?

Szerintem ha megmelengeted, meg pontozóval ütlegeled annak ki kéne jönni....

Az aluminium vagy vasöntvény? talán kivágni és visszahegesztni a darabot? mondjuk a feszgető görgőnél lehet nem túl ötletes

Sry ha okoskodás cska segíteni akartam volna.

Látszik ,hogy vasas gyerek vagy. :P :D

Link to comment
Megosztás:

riasztó, kpzár? volt a kocsiba? hogy csinálta kivette a zárat kivülről? milyen kocsi?

corsa A 1.4i - riasztó és kz nélkül nyüzsgő utcán reggel. Mégcsak nem is rossz környéken. Tennék fel képet a zárról, de a kepfeltoltes.hu nem szerené. Másképp hogy tudok képet feltenni?

Szakértő" szerint a zár alá benyomtak egy csavarhúzót, ami be van könnyítve és egy villáskulccsal elfordították. :D

A zárat kicserétem ( volt egy bontott az előző ajtóból ) ^_^ de nem kötöttem be ( jobb oldal) - mostmár forgathatják.

Esetleg a zárban ki lehet cserélni a belsejét???

Bár az ablak mellett is be tudnak még' nyúlni.

Link to comment
Megosztás:

riasztó, kpzár? volt a kocsiba? hogy csinálta kivette a zárat kivülről? milyen kocsi?

corsa A 1.4i - riasztó és kz nélkül nyüzsgő utcán reggel. Mégcsak nem is rossz környéken. Tennék fel képet a zárról, de a kepfeltoltes.hu nem szerené. Másképp hogy tudok képet feltenni?

Szakértő" szerint a zár alá benyomtak egy csavarhúzót, ami be van könnyítve és egy villáskulccsal elfordították.

A zárat kicserétem ( volt egy bontott az előző ajtóból ) de nem kötöttem be ( jobb oldal) - mostmár forgathatják.

Esetleg a zárban ki lehet cserélni a belsejét???

Bár az ablak mellett is be tudnak még' nyúlni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.