Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Öletszintű kérdés azoknak akik már sokszor láttak A Corsa hátsó futóművet:

A Corsa hátsó tekercsrugói is miniblock rendszerűek? Csak mert a Nokedli gyári rugói elég puhának tűnnek nekem hátul (sanszos hogy ez lehet az oka annak hogy az égbe világít a fényszóró még úgy is hogy teljesen lefele van állítva mind az elektromos lámpamagasságállító kapcsolójánál, mind a lámpatestnél a csavarral), ellenben találtam a garázsban E Kadett Sedan csavarrugókat, és érdekelne hogy ezt vajon be lehet-e mókolni a Corsába. Valamint ha már futóműnél tartunk, A Corsa hátsó futóműbe lehet-e valamilyen módon stabilizátort szerelni, és ha igen, melyik típusét? Astráé mondjuk nem kompatibilis?

Link to comment
Megosztás:

1.4-esben már van keresztstabilizátor elöl és hátul is. Mindkettő könnyen beszerelhető utólag.

A GSI-kben nagyobb van elöl és hátul is.

A Rugók ugyanoylan rendszerűek, mint pl. a Calibrákban. Nem tudom, hogy más modellé jó-e bele, de a B Corsáé még tuti jó.

Ha viszont teljesen le van állítva már minden a fényszórókban és mégis felfelé világít, annak más oka lesz, mert még én is teljesen jól be tudom állítani a fényszóróimat, pedig nekem aztán tényleg nem magas a segge.

Vagy szét van esve a fényszóróban a magasságállító mehanizmus, vagy valami más nem jó már a fényszóróban, hogy felfelé világít.

De a hátulja emelése helyett miért nem inkább ülteted az elejét? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindkettőtöknek, az a helyzet hogy látszatra egyáltalán nem ül a Corsa segge (legalábbis a küszöb vonala vízszintes), de azért majd ránézek erre a rugótányér dologra amit Stefan írt. Esetleg még azt tudom elképzelni hogy maga a fényszóró van rosszul beszerelve a helyére, ezért világít az égbe. A magasságállító mechanizmus a lámpában nem hinném hogy szét lenne akadva, ugyanis működik. Gondolom ha szét lenne esve, nem reagálna a magasságállító tekergetésére. A Kadett rugóknak meg úgy néz ki akkor megvan a helye, és ránézek erre a stabilizátor kérdésre is, ezekszerint a rögzítési pontjai megvannak. Csak ne lenne ilyen roh@dt hideg, mert így nehezen veszem rá magam arra hogy lemásszak az aknába az autó alá... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindkettőtöknek, az a helyzet hogy látszatra egyáltalán nem ül a Corsa segge (legalábbis a küszöb vonala vízszintes), de azért majd ránézek erre a rugótányér dologra amit Stefan írt. Esetleg még azt tudom elképzelni hogy maga a fényszóró van rosszul beszerelve a helyére, ezért világít az égbe. A magasságállító mechanizmus a lámpában nem hinném hogy szét lenne akadva, ugyanis működik. Gondolom ha szét lenne esve, nem reagálna a magasságállító tekergetésére. A Kadett rugóknak meg úgy néz ki akkor megvan a helye, és ránézek erre a stabilizátor kérdésre is, ezekszerint a rögzítési pontjai megvannak. Csak ne lenne ilyen roh@dt hideg, mert így nehezen veszem rá magam arra hogy lemásszak az aknába az autó alá... :)

Ja, elég xar az idő mostanában. Kéne egy fűtött garázs :D

Ahogy rémlik azért a Nokedli nagyjából egyben volt, szóval nem biztos, hogy a nyúlvány lesz a gond, főleg, hogy ha nem is ül (a képek alapján teljesen jó gyári magasságú). Mondjuk ettől függetlenül így tél előtt ártani nem árt, ha alánézel aknából, hogy mi a helyzet, igaz rugó cserekor úgyis fogod látni.

Az első lámpát elég kevés tartja a helyén és az egyik abból az állítási lehetőség is, szóval lehet, hogy csak rosszul van betekerve a helyére. Motoros lámpánál úgy tudom az is előfordul, hogy szétugrik a mechanika és nem mozgatja rendesen, de ahogy írtad működik, úgyhogy inkább valószínűbb, hogy a beszerelésnél lett túltekerve vagy ilyesmi. Amíg nem villognak a szembejövők, te meg látsz rendesen nagy gond nincsen :D :D

Link to comment
Megosztás:

Öletszintű kérdés azoknak akik már sokszor láttak A Corsa hátsó futóművet:

A Corsa hátsó tekercsrugói is miniblock rendszerűek? Csak mert a Nokedli gyári rugói elég puhának tűnnek nekem hátul (sanszos hogy ez lehet az oka annak hogy az égbe világít a fényszóró még úgy is hogy teljesen lefele van állítva mind az elektromos lámpamagasságállító kapcsolójánál, mind a lámpatestnél a csavarral), ellenben találtam a garázsban E Kadett Sedan csavarrugókat, és érdekelne hogy ezt vajon be lehet-e mókolni a Corsába. Valamint ha már futóműnél tartunk, A Corsa hátsó futóműbe lehet-e valamilyen módon stabilizátort szerelni, és ha igen, melyik típusét? Astráé mondjuk nem kompatibilis?

Hello!

Nekem a corsába hátúl kadett e 5 ajtós rugó van elöl pedig corsa B gsi elég kemény de az a jó :-)

Link to comment
Megosztás:

Hát elvileg rendeltetése szerint a Nokedli nálam téliautó, szóval el kell mennie akár 15centis hóban is... :) Amúgy nem hinném hogy sokkal magasabb lesz azokkal a rugókkal mint amilyen most a gyárival, legfeljebb keményebb lesz a hátulja. Tény és való hogy jobban nézne ki ültetve meg 195/45 R15-ös gumikkal, csak akkor épp arra nem tudnám használni, amire szeretném... akkor már lenne két autóm nyárra, télen meg gyalogolhatnék. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Lenne egy problémám, aki tud, az legyen szíves segítsen. :D

A váltóm meghalt, most lett kész és a szerelő azt mondta, hogy a váltó kuliszájánál van valami műanyag karika (nem tudom mi a neve, nem én vagyok a szerelő :D) aminek az átmérője 17mm és ő csak 19mm-et talált mindenhol, ezért a törött 17mm-es karikámat össze ragasztotta és vissza tette, hogy működjön. Nos az lenne a kérdésem, hogy valakinek nincsen-e ilyen 17mm-es karikája, ami nem törött és lehetőleg jó állapotú?

Aki tud szegítsen plíz, nagyon fontos lenne, mert félek h szétpattan ez a karika :) (4 sebességes a váltóm és a corsa c12nz, de ez szerintem nem olyan lényeges)

Link to comment
Megosztás:

Öletszintű kérdés azoknak akik már sokszor láttak A Corsa hátsó futóművet:

A Corsa hátsó tekercsrugói is miniblock rendszerűek? Csak mert a Nokedli gyári rugói elég puhának tűnnek nekem hátul (sanszos hogy ez lehet az oka annak hogy az égbe világít a fényszóró még úgy is hogy teljesen lefele van állítva mind az elektromos lámpamagasságállító kapcsolójánál, mind a lámpatestnél a csavarral), ellenben találtam a garázsban E Kadett Sedan csavarrugókat, és érdekelne hogy ezt vajon be lehet-e mókolni a Corsába. Valamint ha már futóműnél tartunk, A Corsa hátsó futóműbe lehet-e valamilyen módon stabilizátort szerelni, és ha igen, melyik típusét? Astráé mondjuk nem kompatibilis?

Hali!

A Corsa rugói is olyanok,mint a többi régebbi Opelé!

Ha a Carstylingen megnézed az autómat,azokon a képeken nekem F Astra 3 ajtós rugói vannak benne és semmit nem emelt rajta szinte 5 személlyel simán leült!!!!!!Aztán raktam bele Ascona,Corsa B rugót,de az alatt is leült,mert ezeknek a rugóknak az alja meg a teteje is ki van véknyítva,míg az A Corsajé végig 12m-es anyagból van.Nekem a problémámat a légrugó oldotta meg,nagyon megtetszett, és olyanra állítod,ahogyan szeretnéd.....

Ja és azért nem jó a többi Opel rugó a Corsaba,mert a Corsa rugóinak a két végén a juk,ami a tányérokba illeszkedik,az kicsi és ezért lógnának...meg az is baj a többi Opel rugóval,hogy mind hordósabb,mint a Corsajé,ezért bele érnek a sárvédő lemez peremébe,ami a rugótányér mellett van!!!

Még megoldás a BMW E30 hátsó rugói,amik közép tájon 15m-es és a két végén aszem 13,5m ez megemeli,viszont az vele a baj,hogy nagyon kemény lesz üresen....

Ha küldesz egy email címet,akkor küldök képet a légrugóról....raknék fel linket csak az a baj,hogy itt a cégnél az összes képfeltöltős oldal le van tiltva!!!

Még azt nézném meg,hogy a lámpa foncsolodból nincsen-e kiesve,vagy kimozdulva az a kis tányér,amibe a H4-es izzó van belefogatva..már két Valeo lámpából is láttam ezt a tányért kiesve!!!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A Corsa rugói is olyanok,mint a többi régebbi Opelé!

Ha a Carstylingen megnézed az autómat,azokon a képeken nekem F Astra 3 ajtós rugói vannak benne és semmit nem emelt rajta szinte 5 személlyel simán leült!!!!!!Aztán raktam bele Ascona,Corsa B rugót,de az alatt is leült,mert ezeknek a rugóknak az alja meg a teteje is ki van véknyítva,míg az A Corsajé végig 12m-es anyagból van.Nekem a problémámat a légrugó oldotta meg,nagyon megtetszett, és olyanra állítod,ahogyan szeretnéd.....

Ja és azért nem jó a többi Opel rugó a Corsaba,mert a Corsa rugóinak a két végén a juk,ami a tányérokba illeszkedik,az kicsi és ezért lógnának...meg az is baj a többi Opel rugóval,hogy mind hordósabb,mint a Corsajé,ezért bele érnek a sárvédő lemez peremébe,ami a rugótányér mellett van!!!

Még megoldás a BMW E30 hátsó rugói,amik közép tájon 15m-es és a két végén aszem 13,5m ez megemeli,viszont az vele a baj,hogy nagyon kemény lesz üresen....

Ha küldesz egy email címet,akkor küldök képet a légrugóról....raknék fel linket csak az a baj,hogy itt a cégnél az összes képfeltöltős oldal le van tiltva!!!

Még azt nézném meg,hogy a lámpa foncsolodból nincsen-e kiesve,vagy kimozdulva az a kis tányér,amibe a H4-es izzó van belefogatva..már két Valeo lámpából is láttam ezt a tányért kiesve!!!

Köszi, ide küldhetsz képet/infókat a légrugóról:

tgabika@calibraklub.hu

A fényszóró foncsorát meg ellenőrzöm majd.

Link to comment
Megosztás:

A Képek,mégis találtam egy helyet,ahova fel tudtam tölteni!!!

Klikk ide!

Klikk ide!!

Klikk ide!!!

Klikk !!!!

klikk ide!!!

Corsa A-hoz 18500Ft a teljes szett és könnyű beszerelni!!

A csomagtéren belül lehet felfújni és leereszteni 0.5-1,2bar-határon belül!!!

Nem lett tőle kemény az autó,nem lett pattogós,sőtt szerintem nem ütnek akkorákat a kátyúk!

Egyébbként egy Corsa B Van rugóiba raktam bele,mert még az sem emelt eleget az autó hátulján,pedig ennek az alsó része erősített(vastagabb anyagból van)

Így,ha tudod,hogy megpakolod,akkor csak felfújod,ha meg nincsen nagy terhelés,akkor le ereszted! :D

Link to comment
Megosztás:

Demo,

C20XE-ben a generátort ki tudom cserélni a szívósor lebontása nélkül?

Kifér vagy sem? ma este állok neki.

apropó okt. 20 hungaroring?

Hali!

Szerencsére még nem kellett kivennem, de elvileg megoldható, max a féltengelyt kell kihúzni és lefelé kijön.

De mivel még nem csináltam, így a nyakamat nem tenném rá... :D

Ring nekem kimarad, már több mint egy hónapja ki van vonva a Corsa a forgalomból.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szerencsére még nem kellett kivennem, de elvileg megoldható, max a féltengelyt kell kihúzni és lefelé kijön.

De mivel még nem csináltam, így a nyakamat nem tenném rá... :D

Ring nekem kimarad, már több mint egy hónapja ki van vonva a Corsa a forgalomból.

kicseréltem...

4 órás meló lett, mert nem fért ki sehol, se fent se lent,

majd miközben már a szívósort bontottam, megragadtam a flexet és a kábelek és üzemanyag csövek közt elkezdtem helyet csinálni

kép

levágtam a szívósor felesleges részét, szépen ívesre csiszoltam, de ez sem volt elég, forgattam ide oda semmi

húztam vadul idegből és egyszercsak kitalált

egy kis kábel munka után lehetett is beszuszakolni a másikat

most megyek aludni

a toronymerevítőt holnapra hagytam, mert nem elég hosszúak a csavarok a toronynál,

te mit tennél? furnál még lyukakat a toronyra és odacsavaroznád netán?

Link to comment
Megosztás:

...majd miközben már a szívósort bontottam, megragadtam a flexet és a kábelek és üzemanyag csövek közt elkezdtem helyet csinálni

kép

levágtam a szívósor felesleges részét, szépen ívesre csiszoltam, de ez sem volt elég, forgattam ide oda semmi

...

KORZÁS!!! :D Viszont legalább könnyebb lett az autó :D :)

Link to comment
Megosztás:

Télire mindig kivonatod a forgalomból, vagy van más oka? :)

Minden télen kivonatom, minek fizessek rá adót és biztosítást, ha lent áll a garázsban? :D

kicseréltem...

Ha a féltengelyt kivetted volna, akkor se jött volna ki lefelé? :D

Tehát, ha levágom azt a vackot, akkor ki lehet forgatni felfelé?

Csak azért kérdem, mert eddig szerencsére soha nem kellett cserélnem. :D

a toronymerevítőt holnapra hagytam, mert nem elég hosszúak a csavarok a toronynál,

te mit tennél? furnál még lyukakat a toronyra és odacsavaroznád netán?

Én most télen átalakítom nagyobb, 10-es átmérős és hosszabb csavarokra a toronyszilenteket, utána nem lesznek már ilyen problémák és erősebb is lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Lenne egy problémám, aki tud, az legyen szíves segítsen. :D

A váltóm meghalt, most lett kész és a szerelő azt mondta, hogy a váltó kuliszájánál van valami műanyag karika (nem tudom mi a neve, nem én vagyok a szerelő :D) aminek az átmérője 17mm és ő csak 19mm-et talált mindenhol, ezért a törött 17mm-es karikámat össze ragasztotta és vissza tette, hogy működjön. Nos az lenne a kérdésem, hogy valakinek nincsen-e ilyen 17mm-es karikája, ami nem törött és lehetőleg jó állapotú?

Aki tud szegítsen plíz, nagyon fontos lenne, mert félek h szétpattan ez a karika :) (4 sebességes a váltóm és a corsa c12nz, de ez szerintem nem olyan lényeges)

Valaki még mindig nem tudna segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.