Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Kérdés: nincs valakinek meg elektronyikus formában a Corsa A "Hogyan csináld" c. könyv? Megvan a Kadett, Omega és Vectra. De Corsa-s nincs!

Az valami cukorka lehet, mert mindenki azt akarja (én is), úgyhogy ha valaki hozzájut elektronikus formában, akkor azonnal ossza meg valahogy, ha meg papírból van meg neki akkor meg sürgősen álljon neki szkennelni!

(Én már feltúrtam érte az egész netet, de nincs sehol, sőt még eredeti nyomtatott kiadásban sincs se a Marótinál, se felénk antikváriumban, sem országos online is böngészhető antikváriumban vagy könyvesboltban B) )

Link to comment
Megosztás:

...

(Én már feltúrtam érte az egész netet, de nincs sehol, sőt még eredeti nyomtatott kiadásban sincs se a Marótinál, se felénk antikváriumban, sem országos online is böngészhető antikváriumban vagy könyvesboltban :D )

igaz sem volt... :blush:

Gondolom már a kiadó sem létezik és a beszerezhetetlensége miatt nem is lenne jogsértő, ha valaki megosztaná elektronikus formában... ;) B)

Ha meg van jogutód, akkor sürgősen csipkedje magát, mert lenne rá kereslet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már a feleségem is tudja, hogy mit jelent a C20XE, meg a bigblock és az ehhez tartozó ínyencségek, kénytelen volt figyelni, mert mással kapcsolatban nem nagyon lehet mostanában velem kommunikálni.. B) Holott annyira fogékony az ilyesmire, mint én keresztszemes hímzés vs. mittoménmilyen hímzés eszmefuttatásra.

kb ugyanez a szitu itt pécsen az én házacskám táján is ;)

Link to comment
Megosztás:

03.gif

Én is 190 magas és 110 kg vagyok. Kis háromajtósba érdekes a beszállás, de azután már tágas. Nekem. ;)

Azért a kiszállás is eléggé látványos lehet :D

Tegnap felajánlottam a sógórnőméknek, hogy hazafuvarozom őket, a sógornőm 185 magas, mondjuk úgy.... nem filigrán, a sógórom pedíg 2 méter, 160kg.... :blush:

Meg sem próbált mellém ülni, hátul hétrét görnyedve kuporgott, tele volt vele az ótó. Le kellett volna fotózni. Az 1.2-es moci így még harmadikban is nyikorogtatta váltásnál a kerekeket!!

Elő-feeling a C20XE-hez B)

Link to comment
Megosztás:

Miért nem veszed meg azt a Corsát amit Demó árul?Vagy legalább a technikai részét?Abban tényleg benne van minden...

Jó is lenne.. Csak apránként fog menni az építkezés, jó, ha őszre összeáll a kép B) (nagy család, válság, stb..)

Bár aa főnököm valami novoszibirszk-i fuvart emleget, az kicsit meggyorsítaná, meg ha nyáron indul kazahsztán. Én már akár a plútóra is elmennék, mert már az is késő lenne ha tegnap kész lett volna a méregzsákom, de mussza várni.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa vagyok egy 91-es Corsának (C14NZ), túl vagyunk egy kis kasznimunkán, fényezésen, gyűrűzésen és rengeteg alkatrész cserélve lett a kocsiban, ma meglett a zöldkártya és a műszaki is. Viszont egy pár napja elkezdett rángatni, nem tudja tartani a sebbeséget, ha viszont odalépek neki akkor megindul, de ha csak tartom a gázt akkor mindig megtorpan rángat és lassulunk, nem fordulatszám függő, mindig ezt csinálja. Alapjáratom van, bár néha kicsit ingadozik. Szerintetek mi lehet a gond?

Segitségeteket előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa vagyok egy 91-es Corsának (C14NZ), túl vagyunk egy kis kasznimunkán, fényezésen, gyűrűzésen és rengeteg alkatrész cserélve lett a kocsiban, ma meglett a zöldkártya és a műszaki is. Viszont egy pár napja elkezdett rángatni, nem tudja tartani a sebbeséget, ha viszont odalépek neki akkor megindul, de ha csak tartom a gázt akkor mindig megtorpan rángat és lassulunk, nem fordulatszám függő, mindig ezt csinálja. Alapjáratom van, bár néha kicsit ingadozik. Szerintetek mi lehet a gond?

Segitségeteket előre is köszi!

Szia,

Ki kell mérni a szenzorokat, ha azok rendben akkor motorvezérlő. De lehet gyertyakábel vagy megszakító is.

De akár még dugulás is lehet a kipufogóban. Meg még lehet egy pár dolog de én ebben a sorrenben indulnék el.

Link to comment
Megosztás:

Az tuti, hogy ha valaki ilyent akar, akkor nem tud jobbat csinálni, mint azt megvenni.

Alá kellene rakni valami rendes futóművet és teljesen kész is van.

Az a baja még, hogy 180 felett nem igazán stabil, amit nem lehet elmondani se az enyémről se a Stefánéról.

Link to comment
Megosztás:

Az tuti, hogy ha valaki ilyent akar, akkor nem tud jobbat csinálni, mint azt megvenni.

Alá kellene rakni valami rendes futóművet és teljesen kész is van.

Az a baja még, hogy 180 felett nem igazán stabil, amit nem lehet elmondani se az enyémről se a Stefánéról.

- 5 ajtós kell

- nem tudok egyben 600k pénzt rászánni

- a laposbuxa is monnyon le....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.