Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Az a sárga Corsa az egyik legelső 2000-es volt itthon.

Régen egész jól ment, de szerintem nagyon le lehet már lakva. Az utóbbi 3-4 évben vagy 6 tulajdonosa lehetett. :lol: F13-al van összerakva, ha jól tudom.

A Corsa B GSI motor passzol gond nélkül, de ugyanúgy nem lehet papírozni, mint egy 2000-est.

Link to comment
Megosztás:

Az a sárga Corsa az egyik legelső 2000-es volt itthon.

Régen egész jól ment, de szerintem nagyon le lehet már lakva.

Ha normálisan össze van rakva és csak a motorral kell foglalkozni, még akkor is olcsóbban kijön a lépés, mint ha nekilát építkezni.

Ha jó, be kell ajánlani érte 220e.-t, és sztem csont nélkül hozható.

Link to comment
Megosztás:

Affene se tudja.Én nem ismerem.Át kellene nézni.De 250e. v. pedig több mint 1M, azért lényeges különbség....

Ezt már 5 éve is gyalázták mondjuk a ringes gyorsulásokon is. :lol:

Azóta volt 5-6 tulaja...

Szerinted jó lehet a vas?

Írták, hogy nem megy egy henger.

Mondjuk mindegy, mert egy NE úgyse ér semmit, max 25e-ért venni kell egy másikat.

azon felül nem nagyon látok értéket benne.

Na meg más kókányolt vackát max akkor veszem meg, ha nagyon alaposan átnézem előtte.

És abban biztos vagyok, hogy erre nem adnák ki ennyit!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is!

Mert az 1.4 16v is csak 90LE!

Várjunk csak! Ennél ugyan az a helyzet mint annál a pirosnál amit 219e-ért akarnak eladni a hasznaltauto.hu-n!

Véletlen egybeesés?

Az eladók sokszor nincsenek tisztában azzal, hogy mit akarnak adni.Ebből már lehet következtetni arra, hogy mennyire voltak gondos tulajok.

Az X14XE-t pedig nem tették Corsa A-ba.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez igaz?

Mondtam az ürgének,hogy mondjon róla vmit, de semmit nem tudott!

Este mond nekem egy motorszámot!

Én 16 szelepesre gondolnék, de nem tudok róla, hogy ilyennel gyártották volna!

Corsa A törött 1.4-es 75kW-103LEKlikk ide!!!

Ha tényleg csak 1.4, akkor már tuti, hogy bele lett nyúlva.

Corsa-A-ban a gyári SE az 80 ló körül van (85 asszem), a 16szelepes az 90 (meg annak nem SE-s a motorkódja már, hanem azt hiszem XE), de, ahogy már elhangzott az csak B-ben van (gyárilag). Corsa-A-nál az 1.6 (GSi) 103 lovas, abból is az SE vagy SEI. Ha tényleg 1.4-es a motorkódja és tényleg ekkora teljesítményű, akkor bele van nyúlva már és hát ilyen állapotú kocsinál ki tudja hogyan és, hogy most milyen állapotban van.

Link to comment
Megosztás:

Olcsónak olcsó, de nem hiszem, hogy egy ilyenre érdemes lenne még költeni.

Karbis elvileg nem lehet, mert az a régi nagylámpásban volt csak. Azt meg nem hiszem, hogy ez át lenne alakítva kislámpásra, mert ez a szín eleve csak a 91-93-as modelleken volt, ha jól tudom.

A végén még ki fog derülni, hogy C14NZ van benne, egyébként én arra tippelek. :lol:

Biztos meg van tunyingolva 75 lóra, de a srác sajnos nem tudja a különbséget a LE és a kW között. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Karbis elvileg nem lehet, mert az a régi nagylámpásban volt csak. Azt meg nem hiszem, hogy ez át lenne alakítva kislámpásra, mert ez a szín eleve csak a 91-93-as modelleken volt, ha jól tudom.

Nekünk volt 1.0 karbis ami át volt alakítva kislámpásra (már úgy vettük).

Igaz a sárvédők nem voltak cserélve, úgyhogy az indexbúrák nagyok voltak rajta :lol:

Amúgy nagylámpásban láttam már injektorosat, de gyárilag szerintem sem volt már karbis kislámpás.

Link to comment
Megosztás:

Nekünk volt 1.0 karbis ami át volt alakítva kislámpásra (már úgy vettük).

Igaz a sárvédők nem voltak cserélve, úgyhogy az indexbúrák nagyok voltak rajta :lol:

Amúgy nagylámpásban láttam már injektorosat, de gyárilag szerintem sem volt már karbis kislámpás.

Volt karbis kislámpás, mert az 1.0 mind karbis volt még később is. De az 1.4 tuti, hogy már csak injektoros volt a ráncfelvarrás után, sőt még előtte is injektorosak voltak az utolsó 1-2 évben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.