Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Feri helyében elbontanám a fenébe!

Sehogy se jönne ki jól.Bár ennyit valszeg ki bírna árulni belőle úgy, hogy legalább 250e.-ért eltolja a Corsát, gyári állapotban.Aztán ottvannak a többi csacskaságok, mint pl. Digit, ülések, kerekek, féltengelyek, fékek, motor+váltó, kipuffrendszer, övek....

De jobb lenne, ha v.ki végre egészben elvinné, és örülne. B)

Link to comment
Megosztás:

érdekesek.

a zöldnél, nekem a morc, és az első lökös nem tetszik, egyébként jó lenne,

a fekete, az meg női autó lehetett.....lila cső, virág a műszerfalon, hát..ez nem jön be nekem, nálam alapból azok az autók, amiben csővan, az kiesik.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem mért nem kelt már el! Talán félnek, hogy nehéz lesz lepapírozni, ha lejár a műszaki, zöldkártya? Biztos nagyon komolyan összelett rakva a kisdrága! B) Mire akarja lecserézni?

A 7n még nem beszéltem vele de ki fogom faggatni.Amúgy azért nem kelt el véleményem szerint, mert az emberek paráznak az épített autóktól.A másik felük pedig kitalálta, hogy majd a hawer NEKI csinál olcsóbban.Aztán csodálkoznak, hogy kiesik a motor, eltörik a heggesztett féltengely, miegymás....

Ezt a projektet is Demó felügyelte, és vérprofin van megcsinálva.Ennyiért pedig az égvilágon senki nem fog ilyet öszerakni.A 2Xeséért inkább.Talán....

Link to comment
Megosztás:

kilakatolt, fényezett kasztni

zsír futómű

digit

c20xe

ezeket össze lehet adni, és máris olcsó Kiskasza kocsija.

Ha úgy állnék, ahogy szeretnék, már lenne gazdija. B)

Nekem sem kedv kérdése, pedig tényleg megéri és még simán elférne otthon még egy... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.