Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Akkor javasolnám Kiskaszáét.Ha kell kontakt, jelezd.

Thx. De inkább csinálnék. Meg először lamdba-t cserélek a Vekin, mert alacsony fordulaton igen semmilyen. Ki van iktatva a lamdbája mert beszart és lehet ez a baj. Nem tudom milyennek kellene lennie, meg aztán van hozzá valamilyen írt Computer is azt is kipróbálom. Az viszont csak úgy megy ha van rendes lambdajel.

Link to comment
Megosztás:

Vagy Fux rajtol ennyire jól vagy a váltód sz@r 1-2-3-ban! :D

Nekem jó a váltóm, Fuxnak viszont nem annyira.

Nekem az a bajom, hogy nem tudom levinni az erőt és ezért beragadok.

De amitől még szarabbnak néznek ki a rajtjaim, azok a Fux reakcióidejei, ugyanis majdnem mindeig 0,2 másodperc allatt rajtolt, a legjobbja meg 0,107 volt! :D

Én meg szépen kényelmesen belőttem magam átlagosan 0,3 és 0,6 között.

Egyszer sikerült egy 0,18-as reakcióidőt produkálnom, de az csak véletlen lehetett. :D

Különben mentem a kék Combo Pickuppal is, amiben egy turbósított XE van, és eléggé lemaradt.

Link to comment
Megosztás:

Haverral nagyon agyalunk rajt hogy csinálunk 1 másik Corsa-t. Rohadtul hiányzik. A Vectra-ban várni kell a csodára(4500rpm), a Corsa-ban meg 1500-tól kiszakadt az ülés.

A Veki nem fejleszthető, mondjuk összkerék+LET, vagy egy V6? Abból is lehetne móka autót csinálni és nem kéne a családiasságáról sem lemondani.

Link to comment
Megosztás:

Vagy Fux rajtol ennyire jól vagy a váltód sz@r 1-2-3-ban! :D

Meg nem pörgetik eléggé azt az XE-t (vagy csak így videón tűnik halknak :D ?...).

Szerintem jobban ki kéne huzatni, mert magasabb fordulaton tér magához.

Aixam?Az csak 350kg! :lol:

Vagy van az a kis 50cc-s "autó", amihez forgalmi sem kell :D

szerk.: most nézem, hogy az az Aixam, csak nem tudtam a nevét... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem csak nem adja vissza a videó, mert végig 6000 fölött váltottam el.

Ha azokra a videókra gondoltak, amik a Fux Corsájában voltak felvéve, akkor meg azért nem voltak addig forgatva, mert az NE nem szereti a nagyon magas fordulatszámokat, de szerintem 5500 fölött lett az is elváltva...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem csak nem adja vissza a videó, mert végig 6000 fölött váltottam el.

Ha azokra a videókra gondoltak, amik a Fux Corsájában voltak felvéve, akkor meg azért nem voltak addig forgatva, mert az NE nem szereti a nagyon magas fordulatszámokat, de szerintem 5500 fölött lett az is elváltva...

Azzal a corsával én indultam 2-ben.Mókás volt! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.