Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

csak egy kérdés.

89-es A corsám van C14NZ motorral és a katalizátort kiheréltuk mert egy darabka már le volt törve benne. Tönkre teheti a motort ha nincs normális katalizátor a kipufogó rendszerben? Egy hozzáértő véleményére vagyok kíváncsi.

Kösz

Ha utánaolvastál volna, rájöhettél már, hogy aki teheti, kidobálja a katalizátort a redszeréből, hogy minél kevesebb legyen a folytás a motoron.Mondjuk a 60LE-höz csak mentálisan fog csatlakozni néhány paripa........

Ez a hozzáértő dolog pedig........itt többé kevésbé mindenki képben van a dolgokkal, nem egy szárvájling fórum....

Azért zöldkari előtt szerelj be egy katalizátort.Vagy csak levelezőn vidd el.

Link to comment
Megosztás:

Erősen gondolkoztam, hogy a dühöngős topikba kéne írnom. A GSi projekt holtvágányra futott. :D

A héten szét lett szedve és alaposabban megnézve és eléggé elkeserítő a helyzet.

Tudtam, hogy szar, meg sok mindent kell cserélni, meg lakatolni rajta, de ennyire...

hasonlo cipőben jártam én is,de én tovább menvén vettem egy másik corsát külföldről,körülményekhez képest jó áron motorhibával,eladó elmondása szerint alján max 2 óra lakatos munka+ ajándék 2 küszöb.

haza ért a gép,egész egyben volt,dugók összeverve,sebaj, motort bele,magkapta a telet,tavasszal sok rozsda folt mindenfelé,gondoltam ha már ennyit szenvedek vele,és örök darabb lesz,menjen lakatoshoz,legalább hozzá igazítja a 7*13 et3-as kerekekhez,első lakatos körbe nézte, ha nem jön elő semmi grimbusz 70ért megcsinálja ha én szedem szét,mondtam legyen 50 és hozom,majd telefonál kb két hét és kezdi,eltelt két és fél hét felhivom,csuszás van nem tudja mikor tudom vinni,de a kocsi szétszedve szabad alvázszámmal,állitása szerint még 2-3 hét mire hozzá tud kezdeni.Másik lakatos keres,körbe jár 100ezer és még a lököst lese szedte,ha még előjön vmi akkor több.3. lakatos megkeresés maglódi lakatos mester,szerdainapon körbe nézi (addig az ültetés meginditotta mindkét első tornyot,elvált),számol, azt mondja 45ezer megemlitem neki a szélesitést elöl hátul,mondja legyen 50ezer,mikor tudja kezdeni jövőhét hétfő.vittem hétfőn,kedden benéztem lakatosunk ugy fogadott nem lesz olyan mint az audi amivel mentem hozzá,huu nagyon rossz a helyzet mondta,doblemezek mind a 4 sehol,és számtalan lyuk bukkant elő,kérdezem mennyi? mondja max 58ezer,csináldd mondtam,azóta még kb 3szor keseredett el,elkezdd drotkorongozni és eltűnnek a lemezek.számtalan helyen üvegszállal felépítve.közben fény derül hogy az alvázszám is ragasztott.

elméletileg holnap megyek érte.

Stefan kitartás!!!de csak óvatosan:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.