Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Még nem. De remélem mostmár közeleg a jó idő (bár most épp meg lehet fagyni), meg végre lesz egy kicsit több időm is rá.

Ha külső csuklót kell cserélned, akkor lehet jobban jársz, ha mielött bevásárolsz megszámolod a féltengelyszáron kívül a bordákat. Létezett 22-es és 27-es is. Belsőnél elég valószínű, hogy 22-es, ha a gyári GSI tengelyek vannak benne.

Link to comment
Megosztás:

Ha külső csuklót kell cserélned, akkor lehet jobban jársz, ha mielött bevásárolsz megszámolod a féltengelyszáron kívül a bordákat. Létezett 22-es és 27-es is. Belsőnél elég valószínű, hogy 22-es, ha a gyári GSI tengelyek vannak benne.

Hmm... Az elég valószínű lehet, köszi, megnézem. Csak idáig még lelkierőm sem volt nagyon alámászni, pedig kéne több dolog miatt is, de úgy meg van ültetve, hogy mindenképp emelni kell, hogy a nagy búrám beférjen alá :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ha külső csuklót kell cserélned, akkor lehet jobban jársz, ha mielött bevásárolsz megszámolod a féltengelyszáron kívül a bordákat. Létezett 22-es és 27-es is. Belsőnél elég valószínű, hogy 22-es, ha a gyári GSI tengelyek vannak benne.

Elvileg Corsa A-nál csak a GSi és a Diesel verziók külső féltengelyecsuklói különböztek.A többi 1forma volt.... :)

Link to comment
Megosztás:

Elég hülye megoldás az biztos, bár hálistennek én még nem botlottam ebbe a problémába.

Ha jól tudom, akkoriban még nem volt az Opelnek diesel motorja és Isuzu motorokat használtak. Valószínűleg ezért nem stimmel a féltengely sem. De lehet, hogy rosszul tudom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.