Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Mennyit lehetne még azon könnyíteni? Vannak timeslip-es mérések? Vagy valami adat gyorsulásról?

Lehet még, mert az összes belső kárpit benne van, ülések, hátsó ablakok helyére is lehet jobb cuccot tenni, de ehhez Opel16v v. Demó v. Anti szükséges, Amúgy asszem Tökölön, Demóval mentek párat...

Link to comment
Megosztás:

Én 14,1 körül mentem szilkkel, Feri meg csak a rajtnál maradt le a 185-ös játszós gumijaival.

utcára le lehetne könnyíteni belőle legalább 40-50 kilót szerintem, ha csak versenyre lenne használva meg 700 kilóig is akár, bár az már munka és pénzigényesebb.

Ezzel a Corsával két személlyel fogtam egy E36 M3-at 50-160-ig. Utána viszont lemaradtam, lehet ki kellett volna dobni havert. :)

Link to comment
Megosztás:

Én 14,1 körül mentem szilkkel, Feri meg csak a rajtnál maradt le a 185-ös játszós gumijaival.

utcára le lehetne könnyíteni belőle legalább 40-50 kilót szerintem, ha csak versenyre lenne használva meg 700 kilóig is akár, bár az már munka és pénzigényesebb.

tehát jó gumival, súlycsökkentéssel és nem olyan falábú soförrel mint én akár be lehetne szorítani 14 alá is?

Link to comment
Megosztás:

Nincs egy link hozzá? Vajlingon kerestem mert ugy emlékeztem ott fennvolt a hirdetés, de nemtalálom.

Sokáig fent volt a használtautón, de mivel csekély érdeklődés volt a gépre, így levette.Személyesen érdemes megnézni.Úgy csak közvetlenebb a dolog.A menetteljesítményeit meg már ismered.Pont olyan eszetlenül lehet menni vele, mint Demó csinálta/fogja.. :)

Link to comment
Megosztás:

HY!

Szerintem kár lenne "könnyiteni" ez most pont az az autó amivel viszonylag kényelmesen és jól lehet autókázni erre arra, ha még1szer belevágnék ilyen projektbe akkor csontra szétszedném a corsát üvegek ki helyettük műanyag plexi ajtókárpitok ki csak egy verseny ülés 4 pontos öv.

Futóművet sem piszkálnám nagyon meg, motort viszont kicsit átnyálaznám nagy tengelyek, chip, kiszámolt kipuf rendszer, könnyitett lendkerék sinter kuplung, nagyon rövid váltó.

Szerintem Demó még emlékszik tavaly május 1 Tököl ,volt 1 fiatal srác egy c20ne corsával az nagyon jól megvolt kreálva és egész szépen elpicsázott mindenkit egy C20Ne vel :))

Szóval két dolog van szerintem ha gyorsulni akar valaki akkor csak egy radikálisan átalakitott géppel lehet esélye Hondák ellen, utcára viszont teljesen perfekt az enyém is C20Xe corsa.

Link to comment
Megosztás:

Ui!

Múlthét szombaton kiugrottam Nyárlőrincre Bazsiékhoz egy kis talira Udival; gondoltam megjáratom kis Corsát /agusztusban mentem vele utóljára/

Hm nem volt rossz pláne hogy összetalálkoztam egy kis 325 coupe val, csajszi beelőzött egy kocsit ami kissé már necces volt én marha meg még ráelőztem de nem volt sok gond :))

Aztán ráfutottam egy Hő astra gtc vagy valami hasonló okosságra kicsit játszottam az üldözőt aztán sajnos 200 fölött picivel nembirtam már cérnával és megint muszáj volt kiugrani ...:)

Mi a fa.... z ez ?????

Szóval nagyon feldobottam újra és kicsit beremegösődött a lábam...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kár lenne "könnyiteni" ez most pont az az autó amivel viszonylag kényelmesen és jól lehet autókázni erre arra, ha még1szer belevágnék ilyen projektbe akkor csontra szétszedném a corsát üvegek ki helyettük műanyag plexi ajtókárpitok ki csak egy verseny ülés 4 pontos öv.

Futóművet sem piszkálnám nagyon meg, motort viszont kicsit átnyálaznám nagy tengelyek, chip, kiszámolt kipuf rendszer, könnyitett lendkerék sinter kuplung, nagyon rövid váltó.

Szerintem Demó még emlékszik tavaly május 1 Tököl ,volt 1 fiatal srác egy c20ne corsával az nagyon jól megvolt kreálva és egész szépen elpicsázott mindenkit egy C20Ne vel :))

Szóval két dolog van szerintem ha gyorsulni akar valaki akkor csak egy radikálisan átalakitott géppel lehet esélye Hondák ellen, utcára viszont teljesen perfekt az enyém is C20Xe corsa.

Utcára van saját játszós autó :)

Pont azért kérdeztem a könnyítést, meg azt hogy mi van benne mert k.urvára unatkozom (úgy általában) és megfodrult a fejemben mi lenne ha...... :)

Arra az NE Corsára azt hiszem én is emlékszem :D

Link to comment
Megosztás:

mert k.urvára unatkozom (úgy általában) és megfodrult a fejemben mi lenne ha...... :)

Nem rossz gondolat, mert "viszonylag" kevés pénzből lenne meg neked az, amire más símán rátolja az 1M-t.Szal ha tényleg akarsz menni játszani Antival, gondold meg.......szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Utcára van saját játszós autó :)

Pont azért kérdeztem a könnyítést, meg azt hogy mi van benne mert k.urvára unatkozom (úgy általában) és megfodrult a fejemben mi lenne ha...... :)

Arra az NE Corsára azt hiszem én is emlékszem :)

Hy!

Hm végülis ha kiszedsz mindent belőle; hátsó ülések, kárpitok,alsó szőnyeg stb akkor 50kg az minimum szerintem de ha kicsit szeretsz aprolékoskodni akkor további 30 kg lecsíphető még szerintem...

És persze nem elhanyagolható tény az sem hogy ez késsssz van. :D

Link to comment
Megosztás:

Nahát, rólad is lehet még hallani? :lol:

Mesélj, mi újság a gépeddel? :)

Sziasztok!!!

sajnos belefáradtam :)

http://www.duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz...amp;s=458&b

komplett minden cokmokjával együtt ,adok ajándékba digit órát ,4leömlőt mindent ,ha kell a 60as kipufot is

csak bekell szerelni és mehet,ha valakit érdekel írjatok .Jó lenne ,ha valaki befejezni amit elkezdtem ,annak semmi értelme ,hogy itt álljon. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.