Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Hy!

köszi a gyors választ, hát egyelőre biztos nem állnék egyiknek se hozá! de azért gondolkodom h hogyan lehetne vadabbá tenni az amúgy is halálos fapados corsám :( egyelőre nekem kuss. majd még írok! Hy all

C20-as Corsát már építettem párat, ha azzal kapcsolatban lenne kérdésed, segítek szívesen, de az olajkályhákhoz nem értek. :P

Link to comment
Megosztás:

De ez a Tuning Relax szerintem hülyeség... :(

A Tunig Relax sztem is kicsit hülén hangzik, más nem irok az opelnek...

Inkább kérdezd azt, hogy hogy lehet befeszegetni egy A Corsába a C20XE-t, vagy a 3000 24V MV6-ot, arra szerintem hamarabb kapnál választ. :P

Olyan már van nálunk, az nem jó. Képzeld azt, hogy nem tudsz lerázni egy Corsát a pályán :cry:

Inkább legyen egy 5,4 l V8-as a Diplomatból :D a csomitartóba

Link to comment
Megosztás:

A Tunig Relax sztem is kicsit hülén hangzik, más nem irok az opelnek...

Olyan már van nálunk, az nem jó. Képzeld azt, hogy nem tudsz lerázni egy Corsát a pályán :P

Inkább legyen egy 5,4 l V8-as a Diplomatból :D a csomitartóba

Hol nálatok? Szekszárdon? :(

Vagy most Magyarországra gondoltál? Csak mert Magyarországon tudomásom szerint csak 3 XE A Corsa van., vagyis 2,5. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Meg még sok pénzed a műszakikra, zöldkarira, KPM-re.......

Nem éri meg motort cserélni.Inkább TD......

Én nem olajkályháznék, az tuti.

Különben se hiszem, hogy olyan hülye emberek melóznának a KPM-en, hogy ne tünne fel nekik egy turbó egy olyan motoron, amire nem való...

Tehát az is adó és biztosításcsalás, meg a vizsgát is buktad...

Link to comment
Megosztás:

Én nem olajkályháznék, az tuti.

Különben se hiszem, hogy olyan hülye emberek melóznának a KPM-en, hogy ne tünne fel nekik egy turbó egy olyan motoron, amire nem való...

Tehát az is adó és biztosításcsalás, meg a vizsgát is buktad...

De az út szélén okoskodó rendőrt nem tudod majd meggyőzni, hogy miért nem stimm" a motorszámod....

Link to comment
Megosztás:

Ebként TD ügyben pedig S.vadkerten, Solton, és itt Kméten is vannak hozzáértők.Gyanítom, Laller is hozzá tud szólni a témához! :P

Ááá, Lali nem foglakozik olajkályhákkal, meg ilyen kis turbókkal. :(

Egyébként a leg ésszerübb az lenne, ha lenne még egy benzines kasztni, amibe bele lehetne tenni a technikát és ha arra támad kedve, átcseréli a rendszámokat.

Link to comment
Megosztás:

Volt benne jópár ismerös, Corsa. Többnek a tulaját is ismerem német fórumokról.

Az utolso fekete 3 ajtós, amiröl a kombi elött volt még pár kép, arról a mostani Flashben van egy cikk. Ma jelent meg kint németben. Az az egyik kedvenc corsám, nagyon korrekten rakta össze a tulaja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.