Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Amúgy most láttam a videán a Calis videód. Donorteszt volt? :(

Ja kipróbáltam mit tud.

Mondjuk elötte épp lelötte a folytószelepházról az egyik nagyobb vákuumcsövet, ezért végig elfújta a nyomást.

Ezért gyorsult olyan rosszul. :P

Ez még Kecsó elött volt az autópályán és csak bent Kecsón sikerült rájönni, hogy mi is van, ugyanis alapjáraton elég Subarus hangja volt. Ahol terhelésen kifújta a nyomást, ott alapjáraton elég rendesen fals levegöt szívott.

Link to comment
Megosztás:

Láttam ma itt a Szalagházak előtti szakaszon parkolni egy első szériás Corsa A GSI-t.Bár a motorterébe nem láttam be, gyári első és hátsó lökösök, gyári kagylóülés, meg ilyesmi volt benne.CSak az a kérdés, mivel 13'-as kis keréken gördült, hogy lehet, hogy ez még a 1.3 SR lehetett?

Link to comment
Megosztás:

Láttam ma itt a Szalagházak előtti szakaszon parkolni egy első szériás Corsa A GSI-t.Bár a motorterébe nem láttam be, gyári első és hátsó lökösök, gyári kagylóülés, meg ilyesmi volt benne.CSak az a kérdés, mivel 13'-as kis keréken gördült, hogy lehet, hogy ez még a 1.3 SR lehetett?

Rámegy a 13" a GSI-re is.

Az 1.3 SR máshogy néz ki.

72868688185.jpg

Link to comment
Megosztás:

...

Akkor lehet azért (is :() világított a motorhibajelző...

Amúgy megnéztem és van LET alkatrészbontásom. Igaz nem annyira jó a képek felbontása, de használható.

Ha elküldöd a postacímedet, akkor elküldöm lemezen, mert mostanában tuti nem fogok arra járni sajna.

Na, de mielőtt kipicsáznának minket az offért:

jez%20nova%20012.jpg

Szerintem tök sokat dob rajta az egykarú ablaktörlő.

Link to comment
Megosztás:

Ez most komoly? :D Aztán megint Demónál köt ki a gép... :P

Kizárt.Több ilyen átépítősdit nem csinálok amíg itthon nem lesz normálisan beszabályozva ez a dolog, mert jelenleg nincs igény és nincsen létjogosultsága ezenek az autóknak Magyarországon.Sajnos....... :cry:

Persze kipróbára minden további nélkül megkaphatja majd...... ;)

Csak jön még a neheze.Át kell vinnem a tervet a pénzügyi tanácsadómon is, és sztem nem lesz 1Xű..... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.