Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

És akkor mi volna, ha valaki németből hozna egy TÜV-ös átalakítottat? Tudom, regadó gáz, de az tiszta lenne, nem?

Mire kicsengetnéd rá azt a közel 8K regadót, ugyanott lennél, ha inkább veszel 1t ittohn, és azt legalizálod.Kint is láttam már 2e. euro körül XE Corsát....

Sajnos egyelőre sehogyan sem jó. :(

Link to comment
Megosztás:

U.GY. cucc rlz..... :(

Ahogy mondja mester! :P Azért mókásak ezek a dolgok. Elvileg jók, de gyakorlatilag épp csak hasonlítanak formára az eredetihez. Mondjuk a zárhíd az egy bontott 1.2-esből került be. De a keze törjön le annak, aki mindent kábelkötegelővel rögzít!!!! Amit én sz*ptam vele, az brutális! :cry:

Link to comment
Megosztás:

Mert nem értenek hozzá, és ezt a különleges és profi eljárást nem tudják normálisan elsajátítani... :P ;)

Hát, akkor ez a csóka nagyon nem sajátította el... A hűtőmaszkot két kötegelő, és két facsavar fogta, a lökhárítót szintén kettő, jó széles, erős, csípőfogó meg sehol sem, így egy kombináltfogóval harcoltam vele. A kábelköteget a zárhídhoz szintén végig kábelkötegelő fogta, de úgy, hogy a bal lámpa magasságállító csavarját is odarántotta. Én meg csak cibálom a lámpatestet, hogy miért nem jön? :cry: Ja, és a jobbos sárvédőt is két lyunál kábelkötegelővel rögzítette, mert alóla kirohadt a lemez. :D

ez szerintem picit túl van lőve... :(

Nem kicsit...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.