Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Eben ez a szép, de nem tűnt fel a tulajnak,nem tűnt fel a lakatosnak, és a föstőnek sem! :unsure:

A tulajnak oké hogy nem tűnt fel mert nem ért hozzá vagy nem törődik vele, a lakatos meg a föstő pedig vagy egyszemélyben a tulaj volt (sufnyituning), vagy pedig a kedves vevő szava szent, ezért aztán a szakik befogták a szájukat... :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Blitznek, hogy a futóművem által szétrázott autómat ráncba szedte!

Igaz, a sarkon már a hátsó féklámpa foglalatott szereltem:))) ( az is igaz, hogy ez a hiba nem jelentkezett a Blitzéknél)

Csőgáz, padlófék rula! (nagyon nehéz napom volt...)

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Blitznek, hogy a futóművem által szétrázott autómat ráncba szedte!

Igaz, a sarkon már a hátsó féklámpa foglalatott szereltem:))) ( az is igaz, hogy ez a hiba nem jelentkezett a Blitzéknél)

Csőgáz, padlófék rula! (nagyon nehéz napom volt...)

Üdv

láttam végre a kocsidat élőben, nagyon szép :wub:

Link to comment
Megosztás:

Haverom megvette a kis Corsát amivel régen jártam és annakidején én akartam megvenni.

A jobb hátsó torony defektes de a srác karosszéria lakatos. Így ez sem nagy gond.

Jaa 40 ezer forint volt az ára. Műszakija is van. és 1,2-es 5 sebességes meg ültetve is van.

84-es évjáratú.

25324977.jpg

25324979.jpg

25324981.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát az ilyen fajta okos műszakival azért annyira nem értek egyet... :wub:
Először mindenki így van vele..De ha azt mondja az ember a tulajnak hogy 100 a rendes műszakira felkészítés,de megoldható 40-ből is,amikor a kocsi ér mondjuk max. 250-et,nem kérdés hogy melyiket fogja választani.. :P
Link to comment
Megosztás:

Először mindenki így van vele..De ha azt mondja az ember a tulajnak hogy 100 a rendes műszakira felkészítés,de megoldható 40-ből is,amikor a kocsi ér mondjuk max. 250-et,nem kérdés hogy melyiket fogja választani.. :wub:

Én pl. azt választom,hogy nem fosok minden kanyar és fékezés előtt,hogy sikerül-e?

A saját biztonságom érdekében megcsinálom az autót.

Link to comment
Megosztás:

Én pl. azt választom,hogy nem fosok minden kanyar és fékezés előtt,hogy sikerül-e?

Én is úgy vagyok vele hogy a saját érdekemben szeretem jó állapotban tudni az autómat, de mégis kénytelen vagyok okosba megoldani a műszakit, minthogy kiszedjem a xenont, az ültetést, a pogikat, levegyem a 17"-es kerekeket, valamint lekaparjam a fóliát. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.