Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

egy darabig most nem megyek

de majd jövőre lesz nálam tartalékakksi, hátha kell :unsure:

Remélem is! :) Egyébként neked a TR-ben mi volt a motorszámod?Mert egy cartárs szeretné az 1.0-ás motorját kicserélni v.mi nagyobbra olyan 14NV-ig, tehát karbis szakaszon, de nem akar megválni a hivatalos B+G üzemmódtól.

Link to comment
Megosztás:

Remélem is! :unsure: Egyébként neked a TR-ben mi volt a motorszámod?Mert egy cartárs szeretné az 1.0-ás motorját kicserélni v.mi nagyobbra olyan 14NV-ig, tehát karbis szakaszon, de nem akar megválni a hivatalos B+G üzemmódtól.

nem értem az összefüggést, de 13NB

Link to comment
Megosztás:

Ilyent sem láttam még eddig, egy A Corsa, B orral.

Megnézném, hogy hogyan tudták beleszerkeszteni a Vectra müszerfalat, mert én már belepróbáltam az F Astráét, de elég esélytelen próbálkozásnak látszott, mert a kormány sokkal beljebb volt, mint a nyílás. Mondjuk szélességben majdnem passzolt, csak erösen kellett volna nyomni. :unsure:

http://cgi.ebay.de/Opel-Corsa-A-B-GSI-2-0-...1QQcmdZViewItem

49_1.JPG

Link to comment
Megosztás:

Elhoztad végül a fehéret?Mennyiért sikerült?? :unsure:

Nem hoztam el, mert amennyit adtam volna érte, annyiért nem adta oda. Szerintem még meg fogja bánni, mert amilyen állapotban a kocsi van, úgy esetleg a papírok és a műszaki ér rajta valamit. Nekem viszont azért érte volna meg, mert a legtöbb elemhez úgyis hozzá kellett volna nyúlni.

Link to comment
Megosztás:

Nem hoztam el, mert amennyit adtam volna érte, annyiért nem adta oda. Szerintem még meg fogja bánni, mert amilyen állapotban a kocsi van, úgy esetleg a papírok és a műszaki ér rajta valamit. Nekem viszont azért érte volna meg, mert a legtöbb elemhez úgyis hozzá kellett volna nyúlni.

Ha a tel.számodat tudja, majd visszahív.Ha olyan.Vagy inkább kell neki a pééz..............

Link to comment
Megosztás:

A veterán tali ráébresztet valamire... sajna pár dolgot át kell, hogy nézzek a vicekvacakon (Corsám)

- nincs alapjáraton hütése a motornak (venti nem pörög)

Nagy gáz ezzel nincs van egy komplett másik hütőrendszerem:)

- néha eltünik a digit kijelzőm.... valami kontakt lehet... fránya sportfutómű...

- néha nincs hejzetjelzőm vagy féklámpám... megnéztem, kontakt hiba .. fránya sportfutómű..

- néha kiveri a biztosítékot a hátsó ablaktörlő müvelet... lehet, hogy kapcsoló... úgyis át akaram lakítani, mert most nem tud szakasan türölni.

- elektromos rendeleneségek sora, amióta van sportfutómű... no mind1.

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap felhivott a Demó, hogy én állitólag eladom a Corsát... :unsure:

nem adom el :D

nincs píz másikra :lol: meg szeretem nagyon :)

ezért meg uccse adna senki sokat, hogy tuggyak venni másik jóóóóó autócskát :D

amugy ki mondta neki hogy eladom a paripát???

Link to comment
Megosztás:

A digiteltűnést okozhatja a generátor gyengesége is...nálam legalább is ez a szitu... :unsure:

Motor testre is gondoltam... megnézetem a generátort is:) Bár a töltésem nem rossz.

Neked milyen egyébb jelei vannak?

@uhuhu

Szaví Ákos!

Milyen vótt a nyaralás? Szerinted mi tegyek a Corsával? Ha valamikor van kedved elvihetnéd:))

Link to comment
Megosztás:

A veterán tali ráébresztet valamire... sajna pár dolgot át kell, hogy nézzek a vicekvacakon (Corsám)

- nincs alapjáraton hütése a motornak (venti nem pörög)

Nagy gáz ezzel nincs van egy komplett másik hütőrendszerem:)

- néha eltünik a digit kijelzőm.... valami kontakt lehet... fránya sportfutómű...

- néha nincs hejzetjelzőm vagy féklámpám... megnéztem, kontakt hiba .. fránya sportfutómű..

- néha kiveri a biztosítékot a hátsó ablaktörlő müvelet... lehet, hogy kapcsoló... úgyis át akaram lakítani, mert most nem tud szakasan türölni.

- elektromos rendeleneségek sora, amióta van sportfutómű... no mind1.

:unsure:

A sportfutómű már csak ilyen.Viszont a hőgombákat alaposan szemügyre kellene vételezni, és ha van rá lehetőség, akkor kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.