Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Az 1/4 mérföldön nem is rossz. Nitróval nem ment?

Nem mert teljesen felesleges volt ;) A döntőben egy M3-as bmwtől kapot ki de csak századokkal.A váltással voltak gondjai meg dölt a motorból az olaj.

Ahhoz képest hogy most elöszőr küldte meg a srác szerinet nagyon jó az eredmény és ha belegondolok hogy ha kész lesz a másik motor akkor mit fog menni a turbós autók felköthetik a gatyájukat :) ;)

Harmadikban még ment keresztbe a hátulja ;)

Link to comment
Megosztás:

Az 1/4 mérföldön nem is rossz. Nitróval nem ment?

Hát tényleg nem, főleg hogy a 10 literes nitrós drag ment 10.5-t és a legjobb "normál" ótó, meg valami überbrutál szubi volt 12.5tel.

Ha belekerül a rendes motor, rányomja a nitrót és jó lesz a váltó, akkor szerintem elég csúnyát fog menni. :)

A kidolgozás meg tényleg kicsit igénytelen, de igencsak praktikus. ;)

Link to comment
Megosztás:

NAgyon kircsi volt a kis Corsa... ;)

Iszonyatot ment, szerintem tartott is tőle mindenki... :D

Volt egy kedves versenytárs, aki tartott tőle, és ezért a bíróknak mindenáron meg akarta magyarázni, hogy az a Corsa csővázas... de nem jött neki össze, és még jóóól ki is kapott az okostojás... ;) :) :lol:

A kocsi csúnyaságát annyival magyarázta a srác, hogy legalább nem kell féni, ha rányitják az ajtót...

Amúgy az volt a kabátjukra írva, hogy: "Mi nem vagyunk szépek, de gyorsak igen!" ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez az autó milyen erős lehet (Le???) kb. mert az én motorom is valahol 150le körülinek kell majd lenni

ezért már nagyon kiváncsi vagyok mit fog tudni

A Boost-Beast-ben 2db Phase II-es C20LET van, ha jól emlékszem a kettő együtt olyan 620LE(!) körüli teljesítményt ad le. A honlapjukon amúgy volt videó is, már amikor éppen elérhető...

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Ez tényleg csúnyácska de nagyon karaj :) ;) és fekete ugye hemi

Ez az autó milyen erős lehet (Le???) kb. mert az én motorom is valahol 150le körülinek kell majd lenni

ezért már nagyon kiváncsi vagyok mit fog tudni

Egy rossz állapotban lévő c20xe és agy saját készítésű hengerenkénti pillangó kb170Le a srác szerint.De súlyra lényegesen könnyebb mint a tied lesz,de az se lesz rossz ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap dolgom volt Lajosmizsén, aztán hazafelé az M5 elkerülőn jöttem.Szegény Corsa megdolgozott a kenyeréért, mert végig Kecskemétig 130km/h-val mentem.Háát volt egyfajta feeling! ;) Nem bírtam olyan hangosra venni a rádiót, hogy elnyomja a motor üvöltését! ;) De ment végülis! :D De az igazi móka akkor volt, mikor utolértem egy kamiont, ami 110km/h környékén ment!Na ott aztán beragadás volt.Ugye az 1.2S moci nem éppen egy nyomatékkirály, szal csak akkor bírtam elkezdeni az előzést, ha a belső sávban kb. legalább 1km-re nem jött senki.Meg hát a szél, amit dolgozott a kisautón.Na az nem voltsemmi! ;)

Öszeségében jó volt.Főleg, hogy tudtam, hogy a csomitartóben meg ott figyel a frissen beszervált közpoti kábelköteg a hozzá tartozó compival, meg légtömegmérővel meg motortartóbakkal, amit éppen előtte műtöttünk ki egy Vectra GT-ből, és az én kisautómban lesz benne! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy konkrétan volt benne egy ülés (fél kiló cakli pakli... ;) komoly ) a műszerfal sem volt benne, egy lap a figura elött 2 műszerrel, még a coputerkábeleket is kivették amire nincs szükség...

De ami nagyban segített, hogy a fenéklemez szét volt vágva...magyarul magad alatt láttad az utat... ;)

Plexi ablakok, műanyag ajtók... mi kell még... :)

Link to comment
Megosztás:

....

Öszeségében jó volt.Főleg, hogy tudtam, hogy a csomitartóben meg ott figyel a frissen beszervált közpoti kábelköteg a hozzá tartozó compival, meg légtömegmérővel meg motortartóbakkal, amit éppen előtte műtöttünk ki egy Vectra GT-ből, és az én kisautómban lesz benne! :) ;)

Szvsz, először futómű és fékrendszer:)

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy konkrétan volt benne egy ülés (fél kiló cakli pakli... :D komoly ) a műszerfal sem volt benne, egy lap a figura elött 2 műszerrel, még a coputerkábeleket is kivették amire nincs szükség...

De ami nagyban segített, hogy a fenéklemez szét volt vágva...magyarul magad alatt láttad az utat... ;)

Plexi ablakok, műanyag ajtók... mi kell még... :)

Az komoly ,akkor volt benne vagy 3deka ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Okéy:) Én most az Astrárá sporolok....

- lengéscsillapítók,

- pár szilent,

- féktárcsa+betét,

- 4db nyári gumi 205/50 R15

A Corsához most egyenlőre én is befejeztema gyűjtőmunkát, a motorhoz már gyakorlatilag 2db motortartó bakot kivéve megvan minden.Szinte.Most majd jön a futóműszakasz, ami nem lesz olcsóság.

Az Astránál már csak az időre és elhatározásra várok, hogy alákerüljenek az ültetőrugók,+előre kap új gátlókat.SACHS, és gázosak.Fékek már megvoltak! ;) Viszont gyanus, hogy elszállt a bal oldali toronycsapágy. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.