Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A Gurukhoz lenne kérdésem!

sajnos az autóban lévő utjeladó rossz ehez a müszerhez, mert iszonyatosat csal az óra.

nem hiszem hogy a müszer beszereléssel együtt kapott volna egy kis motortuningot is, 160 nál kapcsolom a 4-et, és 1 esbe is megy 75 öt ;)

szóóóval:

milyen utjeladó kell az én autómba hogy jól müködjön?

Asszem F13CR váltóm van.

Szerintem jó lett, ne szedd ki belőle.Ez így profi!Grat! ;)

mit ne szedjek ki??? :)

Link to comment
Megosztás:

Hány impulzos a jeladó, ami a kocsidban van? 6, 16 vagy valami más?

Hogy oldottad meg, hogy lazán vissza lehet bele rakni a régi müszert?

hát nem lazád, de szépen felirtuk a régi csatlakozóba a vezetéksorrendet, és az lcd csatiba a sorrendet.

igy simán vosszaillestem a vezetéket a megfelelő helyre, és visszateszem a mutatós müszert.

hogy milyen impulzusos jeladó van az autóba?? mittómén. nem néztem meg.

ami biztos, hogy 130 cal megyek az árpád hidon, és közbe megelőznek engem egy csomóan. az ámokfutók! :)

szóval biztosan nem jó oda...

Link to comment
Megosztás:

hát nem lazád, de szépen felirtuk a régi csatlakozóba a vezetéksorrendet, és az lcd csatiba a sorrendet.

igy simán vosszaillestem a vezetéket a megfelelő helyre, és visszateszem a mutatós müszert.

hogy milyen impulzusos jeladó van az autóba?? mittómén. nem néztem meg.

ami biztos, hogy 130 cal megyek az árpád hidon, és közbe megelőznek engem egy csomóan. az ámokfutók! :)

szóval biztosan nem jó oda...

Megpróbáltad már átkapcsolni a müszer tetején azt a kis piros kapcsolót? Akkor lehet, hogy jó lesz. Ha mégsem, akkor kellene vagy egy 6, vagy egy 16 impulzos jeladó. Azt rá kellene csavarni a régire, ami benne marad. Az új jeladót pedig rákötni a müszerre.

Link to comment
Megosztás:

Megpróbáltad már átkapcsolni a müszer tetején azt a kis piros kapcsolót? Akkor lehet, hogy jó lesz. Ha mégsem, akkor kellene vagy egy 6, vagy egy 16 impulzos jeladó. Azt rá kellene csavarni a régire, ami benne marad. Az új jeladót pedig rákötni a müszerre.

Az SXP is ezt tanácsolta, a kapcsolót.

amugy van még 2 db jeladó a csomiban, ha nincs más, majd berakom hétfőn...

ilyen fos időbe nincs kedvemszerelgetni.

Link to comment
Megosztás:

Az SXP is ezt tanácsolta, a kapcsolót.

amugy van még 2 db jeladó a csomiban, ha nincs más, majd berakom hétfőn...

ilyen fos időbe nincs kedvemszerelgetni.

A GM gyári számot tudod, így azt is melyik jeladó kell. Ami bent van tényleg nem lehet jó. Ok, hogy GSI, de ez brutál gyorsulás:))

Tényleg és az milyen érzés, hogy simán levered a Coupédat:)???? :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Hééé! Ez csak kettőötvennégyig mér? :)

Akkor be sem tudom tenni a Kadettbe. ;)

Igen, ez már az újabbik a kerek fordulatszámmárövel és ez csak eddig mér.

De állítólag a régebbiek, mint amilyen Ákosnak is van, azok tovább mérnek.

Mondjuk ezt még csak hallottam, ezért nem biztos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.