Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Neked is MI? :blink: Nem te árultál ilyen digitet?1X?

meg is van....árulni meg úgy árultam h az éredklődőnek elmondtam h drágán adom és elmondtam hol szerezhet olcsóbban...anyagi okokból árultam...de sajnálnám eladni....be kéne építeni voszont most arra nincs keret...ezért sírok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

meg is van....árulni meg úgy árultam h az éredklődőnek elmondtam h drágán adom és elmondtam hol szerezhet olcsóbban...anyagi okokból árultam...de sajnálnám eladni....be kéne építeni voszont most arra nincs keret...ezért sírok :rolleyes:

Ha megvan hozzá minden kacat, szvsz itt a klubbon belül is találsz segítséget.Szerintem! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam a bontóban, ahová naggyon szeressek járni, mert van egy csomó érdekes kacat, ami nagyon jó lenne nekem.CSak úgy.Így akadtam rá egy Astra GSi lökhárítóra is, amit ma el is bótoltam.Eddig ez OFF, de most jön a lényeg.Egy Tigra alatt kiszúrtam egy állítható, de felújításra szoruló futóművet.A típusát nem tdtuk megállapítani,de olyasmi szerű volt, mint Hemié.

A kérdésem: mipénzt ér egy ilyen, felújításra szoruló állítható keménységű? futómű?

Link to comment
Megosztás:

Nekiláttam ma kormányt cserélni a Corsán, de a vége az lett, hogy feladtam, mert sem feszítésre, sem pedig kalapácsolásra és feszítésre nem jött le ez a rosszlány kormány, aztán még a pedáloknál lévő keresztnél is szétakadt, szal önálló életet él.Egyenlőre.

Holnap keresek hozzá olyan spec. körmös lehúzót, és megküzdök vele.Életre-halálra! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekiláttam ma kormányt cserélni a Corsán, de a vége az lett, hogy feladtam, mert sem feszítésre, sem pedig kalapácsolásra és feszítésre nem jött le ez a rosszlány kormány, aztán még a pedáloknál lévő keresztnél is szétakadt, szal önálló életet él.Egyenlőre.

Holnap keresek hozzá olyan spec. körmös lehúzót, és megküzdök vele.Életre-halálra! ;)

Azért msn-en adtunk egy-két igazán remek ötletet, fogadjunk, hogy egyet sem próbáltál ki közülük... :rolleyes: :blink:

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért msn-en adtunk egy-két igazán remek ötletet, fogadjunk, hogy egyet sem próbáltál ki közülük... :rolleyes: :blink:

;) :D

Addigra már szét volt borítva a gyöngyöm! ;) Majd még okoskodok, de most nincs kedvem a hóban, az udvaron ügyeskedni, meg az a szétakadt akármicsoda is idegesít kissé, azt is meg kell majd vizsgálnom.

Link to comment
Megosztás:

Addigra már szét volt borítva a gyöngyöm! :rolleyes: Majd még okoskodok, de most nincs kedvem a hóban, az udvaron ügyeskedni, meg az a szétakadt akármicsoda is idegesít kissé, azt is meg kell majd vizsgálnom.

Túl erős vagy az a baj.

Próbáld meg megütni befelé és utánna lehet,hogy kijön.

Link to comment
Megosztás:

Túl erős vagy az a baj.

Próbáld meg megütni befelé és utánna lehet,hogy kijön.

Tomi én ezt ütöttem, rúgtam, húztam, nyúztam, de nem akarta az igazságot! :blink:

bibibííííííí, nekem is lesz LCD a Corsába...

asszem már csak a jövőhéten lesz beszerelve....

Na!Grat hozzá!Akkor mégis csak megtartós marad a GSi?MErt felröppentek hírek róla! :rolleyes:

Az az LCD meg már síma ügy lesz, Hemié után! A végén még hivatalos beszerelőműhelyé avanzsálódtok elő! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.