Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Ti hol vagytok?

Itt az internetes fórumon, és klubhonlapon, valamint a klub keretein belül létrejött zártkörű találkozókon szoktunk eszmét cserélni.Kivétel ezalól a Balatonszemesi Blitz, ahol akinek Opelje van, és jól akarja magát érezni sok elvetemült Opeles társaságában, az ottvan. :rolleyes:

http://www.gallery.schweine-geil.de/albums.../01810005_G.jpg

Szép, és egyedi, valamint becsülendő, de nekem egy kicsit sok.

Link to comment
Megosztás:

íElsőre lehetett volna az is, de megskalpolták a TR-t, aztán a hátuljára hegesztettek egy háromajtós felső részét.

Már hallottam, hogy A Corsa kombi van gyárilag is, söt még itt a fórumon is találtam egy linket.

Mondjuk ez ötajtós. De ha már ilyen van, akkor biztos van háromajtós is.

http://clodio24.free.fr/images/opel/photos/breakcorsa.jpg

Link to comment
Megosztás:

És ez az ötajtós télleg gyári lenne? :rolleyes: Mert B Corsából azért valamennyire ismert hogy létezett négyajtós és Caravan verzió (még ha csak dél-amerikai piacra is), de ezt az A Corsa Carvant annyira jól titkolták, hogy eddig még csak nem is hallottam róla...

A bazs által belonkelt verda meg télleg harmonikusabb lenne kerek hátsó sárvédőívvel, mert bár nekem ez a fajta elnyújtott jobban bejön (a hagyományos Corsa A-ból is épp emiatt jobban tetszik a 3ajtós mint az 5ajtós), ehhez télleg nem illik a túl nagy hátsó túlnyúlás... nagyon utólagosnak néz ki így a puttony. Talán ha nagyobb lenne a tengelytáv akkor nem hatna ennyire idegenül, de az meg sokkal nagyobb meló lenne.

Link to comment
Megosztás:

Hát, ma már a fotósop csodákra képes... :rolleyes:

Minden rosszindulat nélkül, de a hátulja ebből a nézetből nem sokban különbözik a D Kadett Caravan megfelelő részétől... az igazi az lenne ha élőben fölbukkanna egy valahol, vagy legalább több fotót látnánk többféle szögből.

Link to comment
Megosztás:

Akkor a fogyasztásról:

Corsa A, C16SE motor, 500 km en át iszonyatosan ütöttem-vágtam, az asszony többször rámszolt, hogy ejnye, szétesik.

7,2 L/100 km

Nem hittem a szememnek, és a mutatónak, de ennél több nem férrt bele, ugyhogy ennyi.

Most azt nem tudom, hogy az autó a rossz, vagy én vagyok a béna, de ez ennyit fogyaszt..... :rolleyes: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor a fogyasztásról:

Corsa A, C16SE motor, 500 km en át iszonyatosan ütöttem-vágtam, az asszony többször rámszolt, hogy ejnye, szétesik.

7,2 L/100 km

Nem hittem a szememnek, és a mutatónak, de ennél több nem férrt bele, ugyhogy ennyi.

Most azt nem tudom, hogy az autó a rossz, vagy én vagyok a béna, de ez ennyit fogyaszt..... :rolleyes: :blink: ;)

Talán ennyit jelent, az előlete az autónak, meg ugye tükrözi a motor állapotát is.Gondolom megint nem tudott utolérni senkisem! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor a fogyasztásról:

Corsa A, C16SE motor, 500 km en át iszonyatosan ütöttem-vágtam, az asszony többször rámszolt, hogy ejnye, szétesik.

7,2 L/100 km

Nem hittem a szememnek, és a mutatónak, de ennél több nem férrt bele, ugyhogy ennyi.

Most azt nem tudom, hogy az autó a rossz, vagy én vagyok a béna, de ez ennyit fogyaszt..... :rolleyes: :blink: ;)

nem is ültem még a corsádban....kíváncsi vagyok milyen mikor ütöd vágod :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!!

Van valakinek tapasztalata az FK állítható magasságú futóművéről ami az RS-nél egész olcsó (80xezer)???

köszi ;)

keress az e-bayon... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Akkor a fogyasztásról:

Corsa A, C16SE motor, 500 km en át iszonyatosan ütöttem-vágtam, az asszony többször rámszolt, hogy ejnye, szétesik.

7,2 L/100 km

Nem hittem a szememnek, és a mutatónak, de ennél több nem férrt bele, ugyhogy ennyi.

Most azt nem tudom, hogy az autó a rossz, vagy én vagyok a béna, de ez ennyit fogyaszt..... :rolleyes:

na izééé..én 7 nél többet nem tudok megetetni vele... :(

bár majd a 195-ös kerékkel nem tom mennyit eszik majd.... :D :blink:

ütni vááágni??

nem szabad.... ;)

160-170 utazó oszt jóvan.....

vagy 130 at kellet volnairnom??? ;)

de én ótópáján szoktam...

19 perc pest-hatvan..ez a rekordom.... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma egy kicsit nagyobb fába vágtam a feljszémet, mint hittem volna.Fűtőventillátor és környéke.Szóval nem elég, hogy relative nehezen jött szét, de a környékén kb. 3 marék humuszt, limlomot, és más egyébb 16 év alatt lerakódott hulladékot szedtem ki.A vill.motor is tiszta retek volt, egy fél flakon féktisztítót fújtam el, mire nagyjából elkezdett lejönni róla, belőle a kosz.Visszafelé már 1Xű volt.S, a venti is normálisan műxik.Meg nem jön be olyan égett szag, mint előtte.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.