Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

1 adag (3 kép) megjött

nem akarlak megsérteni, de elég ütött-kopott állapotban van :lol:

gondolom, nagyon olcsón vetted :lol:

nem sértettél meg egyáltalán ezt a szomorú tényt ezt én is nagyon jól tudom.

élőbe azért egy fokkal jobban mutat. azért ilyen foltos mert elkezdődött a kilakatolása.

2007.03.-ig van műszakija és nekem nagyon tetszik látok benne fantáziát.

Link to comment
Megosztás:

ez az enyém

én nem szerettem sokáig az a corsát, de ebben láttam én is fantáziát, ezért vettem meg

mondjuk nem volt olcsó, de szép és lényegében hibátlan az állapota, így már csak azon kell filóznom, hogy mi is legyen vele :lol:

és az én műszakim 2007. 09-ig van :lol:

16748136.jpg

Link to comment
Megosztás:

ez az enyém

én nem szerettem sokáig az a corsát, de ebben láttam én is fantáziát, ezért vettem meg

mondjuk nem volt olcsó, de szép és lényegében hibátlan az állapota, így már csak azon kell filóznom, hogy mi is legyen vele :lol:

és az én műszakim 2007. 09-ig van :lol:

http://img.tar.hu/bazscalibra/size2/16748136.jpg

valóban nagyon szép az enyém a nyomába se érhet

mikori a tied és mennyibe került ha nem vagyok indiszkrét :lol:

Módosítva : Blitz
Link to comment
Megosztás:

te! nem kell ám idézned, úgyis csak mi beszélgetünk most itt :D nyomd csak a hozzászól gombot

az enyém 270 volt kb 2 hónapja

a tiéd gondolom 100 alatt volt :lol:

hát majdnem 83-as és 150e volt de nem kell egybe kifizetnem és kaptam hozzá egy 5gangos váltót és ráérek az átiratással

:lol:

csak idő kérdése :D

egy darab cső ;)

újonnan 5500

de most valami használt is megtenné így karácsony előtt ugyanis vékony a pénztácám :lol:

Link to comment
Megosztás:

és megint idéz... áááááá :lol:

csak a hozzászól gombot nyomd :lol:

ja, az enyém 89es

a 150 szerintem kicsit sok

amikor én nézelődtem, láttam egy 86 körülit, az 70ért ment, illetve 150ért mostanában is láttam, ráadásul ugyanígy, kétajtósat

Link to comment
Megosztás:

és megint idéz... áááááá :lol:

csak a hozzászól gombot nyomd :lol:

ja, az enyém 89es

a 150 szerintem kicsit sok

amikor én nézelődtem, láttam egy 86 körülit, az 70ért ment, illetve 150ért mostanában is láttam, ráadásul ugyanígy, kétajtósat

igen egy kicsit soknak tünik de csak akkor ha egyben adsz érte ennyit.

én viszont öt részltben fizetem ki a cimborának nincs kamat meg egyébb meg ismerem az autó múltját.

nincsen rejtett hibája na meg a váltó amit kapok hozzá

és ne felejtsük el az átiratás is ráér :lol:

na jóéjt megyek majd dumcsizunk

Link to comment
Megosztás:

ne idézz, pls!

ne nyomd a válasz gombot se

csak annyit, hogy hozzászól :lol:

csak ketten beszélgetünk most itt, zavaró kétszer olvasni a hozzászólásomat :lol:

az 5ös váltó tényleg jó dolog, de nem tudom...

az állapota alapján (ami a képeken látszik) szerintem kicsit drága, még több részletben is

persze te tudod ;)

az biztos, hogy a kétajtós TR ritka és kint a nagyon szakadtak is 1000 Euro környékén indulnak

szóval ha elég elhivatott az ember, akkor minden pénzt megér :lol:

Link to comment
Megosztás:

Némi elfogultsággal, de az A Corsa még autó formájú.nintsenek fölösleges domborulatok, meg semmi ilyesmi.Engem is ez fogott meg benne.A TR ritka, mint a fehér egér.Izé, holló.A 2 ajtós meg egyenesen kuriózum.

Hogy mi a sok, és mi a kevés, nos ez sztem erősen relatív.Attól függ, mi mennyire kell.Lássátok az enyémet.Olcsó volt.Aztán a végére mégsem.De most egyben van.S, ahogy a dolgok állnak, az is marad. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia Bazs

Ha jól emlékszem a tegnapi beszélgetésünkre akkor azt írtad,hogy tervezel egy vectra hidat alá.

Mennyivel szélesebb egy vectrának a hídja?

Nem igényel túl nagy szélesítést?

Főleg ha nagy papucsokat akarsz alá tenni.

Mivel gumisként melózom látok pár csodát.

A gyári futóműre max 15"*6"-os felnit 185/50r15-ös gumival lehet felrakni de mér akkor elképzelhető,hogy el kell kalapálni a sárvédőív belső peremét.

Mivel a vectra híd valamejest szélesebb ezért elég komoly kasznizásra lehet szükség.

Nekem most 13"*6"-os ats felnin 185/70r13dayton d100 van rajta és a gyári rugózás miatt el kellett már kalapálni a peremet mert bele ért hátul.

Elöl ugyan nem ér bele viszont kb1.5-2cm-t kilóg a kaszniból.

Hozzá kell tennem mivel elég könnyű a kaszni ezért elég komolyan meg is vezeti az autót minden eggyes kisebb nagyobb úthibánál.

(Persze ha Demszki tenné rendesen a dolgát akkor nem lenne ilyen probléma mert jók lennének az utak :lol: )

Link to comment
Megosztás:

nem tudom, mennyivel szélesebb a vectra futómű, mert nem találom a corsa nyomtávját

a vectra hátsó nyomtávja 1423mm

de ha leméred a sajátodat, azt megköszönöm, az enyém most 250 km-re van tőlem :D

igazából a kasztni nem érdekel, mindenképpen azt szeretném, ha úgy nézne ki, ahogy az avataromban látható rajzon megcsináltam

eleve legalább 16-os kereket akarok alá (a 15-öt már el is felejtettem :lol:), minimum 7,5-8 széleset, alacsony ET-vel

ha nem megy alá vectra-futómű, akkor megy alá pogácsa, hogy a nyomtáv elég széles legyen és akkor már megint kell a képen látható szélesítés :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

nem tudom, mennyivel szélesebb a vectra futómű, mert nem találom a corsa nyomtávját

a vectra hátsó nyomtávja 1423mm

de ha leméred a sajátodat, azt megköszönöm, az enyém most 250 km-re van tőlem :D

igazából a kasztni nem érdekel, mindenképpen azt szeretném, ha úgy nézne ki, ahogy az avataromban látható rajzon megcsináltam

eleve legalább 16-os kereket akarok alá (a 15-öt már el is felejtettem :lol:), minimum 7,5-8 széleset, alacsony ET-vel

ha nem megy alá vectra-futómű, akkor megy alá pogácsa, hogy a nyomtáv elég széles legyen és akkor már megint kell a képen látható szélesítés :lol: :lol: ;)

A 6"-os kerék 30-as et-vel szinte pont a kaszni szélénél van.

Az se mindegy ,hogy peremes felnit akarsz feltenni vagy nem annyira peremest.

Oldalanként 5cm nem kevés ha vectra futóművet teszel alá hát ha még 16"*7.5-8"-os felnit raksz hozzá tenni.

Ha ekkora kereket akarsz rá tenni akkor nem is kell a vectra futómű elég egy 2cm-es pogácsa alacsony et szám na meg hosszabb csavarok. :D

Szeva Blitz. :D

Link to comment
Megosztás:

Végül is te tudod mit tudsz :lol:

A hosszabb csavarokat csak a pogácsa esetén ngondoltam.

Most gondold el 1320mm+20-20mm azért az se piskóta.

Na meg azt is add hozzá,hogy az opel gyári et-je 49,ha ehelyett már et30-28-26-ot raksz fel akkor kb úgy fog kinézni mint az avatarod. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

hát a motorokért nem igazán rajongok, főleg nem így télen :lol:

azért ha ET49 helyett pl ET29-et rakok, akkor az még csak 2 centi, de csak akkor, ha ugyanúgy 4,5" széles marad a felni :lol: ennek meg ugye kicsi az esélye

ha pedig szélesebb a felni, akkor máshol lesz a középvonal, így az is lehet, hogy egy ET30-as felni külső széle pont ugyanott van, ahol egy 4,5"-os ET49 külső széle (de most nincs kedvem kiszámolni, hogy milyen széles felni kell ehhez)

szóval önmagában a szélesebb felni nem elég: vagy egy szélesebb futómű kell (a rengeteg előnyével), vagy egy pogácsa

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.