Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

ww szerintem arra gondolt, amire én is gondolok: egy vectra vagy astra futómű erősebb, strapabíróbb, hiszen nehezebb kasztnihoz tervezték

ha meg lúd, akkor már repüljön is ;-)

Úgy-úgy.Mert ha pl. a Corsa kerékfelfüggesztéséhez, féltengelyéhez rendelek hozzá pl. egy C20NE mocit, akkor sztem az elég rövid életű projekt lesz.Mert a nagyobb nyomaték, igénybevétel miatt a Corsa féltengely rövid időn belül meg fogja adni magát.De pl. egy Astráé már más, igaz a GSi-é elég speckós is, úgy a külső, mint a belső csukló is.De ahhoz már kell az agy rész beaplikálása is, ami sztem módosítja a futóműgeometriát.Szélesebb lesz.Miegymás.Szóval nekem ilyen jellegű aggályaim voltak.

Link to comment
Megosztás:

már a szélesítésre gondolsz? :lol:

szerintem nagyon jó, mert van kapásból ~10 centid oldalanként, amivel már lehet okoskodni :lol:

meg nem is néz ki szarul, akkoriban különben is ez volt a divat :lol:

http://img.photobucket.com/albums/v623/baz...cher_sprint.jpg

Nem a szélesítés vicces, hanem csak az, hogy úgy néz ki mint egy "bugyi" amit fel kell húzni az autóra

Link to comment
Megosztás:

avatar: beállításokon belül van egy olyan bal oldalt, hoogy személyes beállítások, azon belül avatar beállítások

itt a browse gomb segítségével kereshetsz egy képet a számítógépeden, majd az avatar frissítése gombbal feltöltheted azt, a rendszer átméretezi

nekem normál e-mail-t küldjél, amihez csatolod a képeket

a cím az az, amit küldtem pü-ben, vagy corsa.tr@gmail.com

Link to comment
Megosztás:

avatar: beállításokon belül van egy olyan bal oldalt, hoogy személyes beállítások, azon belül avatar beállítások

itt a browse gomb segítségével kereshetsz egy képet a számítógépeden, majd az avatar frissítése gombbal feltöltheted azt, a rendszer átméretezi

nekem normál e-mail-t küldjél, amihez csatolod a képeket

a cím az az, amit küldtem pü-ben, vagy corsa.tr@gmail.com

küldöm a képeket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.