Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

amennyit láttunk belőle a váz még nemdurva.

árulom,véletlense tartom meg....de télre már nemsok esély van,hoyg autót vegyünk,a pénz meg gyűlik...

ezt meg muszáj volt megcsináltatni,mert vizesedett fel a szőnyeg...ezen a télen féltem,hogy totál szétburulna...ahverok meg beválallták 20ezer ft körül tokkal vonóval anyaggal munkával az egész alját,tornyokat,meg mindent,annyit meg megér...

warwolf!van egyik haveromnak 1.3sr mocija,ami 75lovas,ha esetleg nemállna meg mégse a corsa projekt... :lol: vagy eladtad már?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresek fekete szinű szövet hátsó űlést Corsa A-hoz.

Illetve 4db 13"-as acélfelnit, lehetőleg olyat amilyen a 14" felnijeim.

"gallery" gomb alatt képek az autómról.

Az ülésre inkább egy kárpitost javallanék, ha van donor, a felnikre pedig, hogy sztem tudok szerválni, ha gondolod.

Link to comment
Megosztás:

Az ülésre inkább egy kárpitost javallanék, ha van donor, a felnikre pedig, hogy sztem tudok szerválni, ha gondolod.

Donor van, úgy lesz vissza szerelem. Nem tom mennyiért vállalja egy kárpitos... (meg kénne kérdezni).

A felmnirreee kérdezzé majd rá légyszi:)) Kaptam 4db vadiúj téli gumát!

Link to comment
Megosztás:

Donor van, úgy lesz vissza szerelem. Nem tom mennyiért vállalja egy kárpitos... (meg kénne kérdezni).

A felmnirreee kérdezzé majd rá légyszi:)) Kaptam 4db vadiúj téli gumát!

Délután arra kanyarodok, s ha van, elfogadható áron, akkor szólok!Mert most télen minden relatív a téligumisok miatt. :lol: Szezon van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

én is most vettem 4felnit,mert akptam téligumikat :lol:

vettem 7ezerér 4db felnit,és 3ezerér lefújattam fehérre,és tökjól néznek ki.majd ha lesznek képek,akkor tolok fel.

Hemi temeg semilyen üzenetemre nem reagálsz :lol:

Ne haragudj, tegnap és tegnap elött nem kicsit voltam és még vagyok is elhavazva.... Úgy nézki nem veszem meg azt a mocit. Jobban rámozdultam volna, ha nem Kadettben hanem Corsa A-ban van. 1.8i motorom van Asconát már eltemetük:) AZ is ilyen árban volt meg, de az 115LE. Ha már faragni kell marad ez. Nagyon köszi azért!

2 nap alatt történt:

1. Megtörtem az új céges verdát. (nem én voltam a hibás, a story nem semmi)

2. Gyereket kellett müteni (már minden opk)

3. A servert kellett kicsit karbantartani, mert jófej emberkék megint probálkoztak... tegnap 23:00 értem haza...

Link to comment
Megosztás:

mi van akkor, ha futóművet cserélek? f13cr-t lehetetlen szerezni, viszont ha van alatta egy vectra futómű pl, akkor mehet az f16, f18, f20 is

Hát tényleg lehetetlen...

Viszont vectra futóművet, hogyan képzelted el? Akkor már inkább a féltengely mokolás:)) A Vectra futómű mokolásnál már padlólemezt is vágni kénne:))) nem???

Írtam PÜ-t is.

Link to comment
Megosztás:

Hali, kérdésem a következő lenne.

A corsába bele lehet e rakni nagyobb fabrikálás nélkül, ascona 1.8E motort és szervós kormányművet!

Segítséget megköszönöm...

Mit értesz nagyobb fabrikálás alatt?

Szvsz a 18E motor befér, de lehet hogy a motortartó bakoknál faragni kell mert nem fog egybeesni... azonkívül a motorcsere már önmagában is "nagyobb fabrikálásnak" minősül.

A kormányműről sajna nincs infóm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali, kérdésem a következő lenne.

A corsába bele lehet e rakni nagyobb fabrikálás nélkül, ascona 1.8E motort és szervós kormányművet!

Segítséget megköszönöm...

Ne már... pont erről beszélünk most bazs-al nekem is ilyen moci van. Ott a link pl amit beírtam.

Ugyan úgy kell beszerelni mint aC20NE-t, nézd meg a linken található oldalon.

De szvsz mint írtam a féltengelyes rész gány....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.