Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

a felnik közepei nincsenek meg,de a tükörpolírt ezek is elviselnék szerintem,ha érdekelnek,dobj privátüzenetet (megjegyezem az előzőre se válaszoltál :( )

az a baj, hogy a te felnid nekem kicsi

most szeretnék végre úgy felnit venni, hogy következő évben ne adjam el :D

télleg nem válaszoltam, elfelejtettem :oops:

mingyá írok

Link to comment
Megosztás:

hááát,ilyen et szám mellett búcsúzhacc az ültetéstől,nem??hacsak nemakarsz karoszériáztatni sokat:)

még mindig nemírtál:D a mindjárt letelt :D

mindegy,úgylátom nemkellenek neked azok a lökösök :(

viszont asszem lehet,hogy nincs semmi baja a motoromnak,csak a számgépe szart be...azt mondják,akkor szokott leállni az autó,meg ilyen okosságok.nekme ritkán,de leáll menet közbe.

Link to comment
Megosztás:

hááát,ilyen et szám mellett búcsúzhacc az ültetéstől,nem??hacsak nemakarsz karoszériáztatni sokat:)
már hogyne akarnék karosszériáztatni! :D

még mindig nemírtál:D a mindjárt letelt :D

mindegy,úgylátom nemkellenek neked azok a lökösök :(

látszik, hogy nem ismersz: ennyire feledékeny vagyok ;-)

de most megyek és írok rögtön :D

Link to comment
Megosztás:

Bazs!Először szerváld be a szükséges infókat a kicsi belsejéhez.Aztán ráérsz költeni!

Ma egy Corsás Cartárs jól megbámulta kisgépemet.Láttam, hogy lelkes amatőr, akár csak én, aztán jól megbeszéltük a dolgokat.Még csak most kezdte a dolgot, és egy trabiból ült át.

Link to comment
Megosztás:

régen nekem is volt Trabim

a corsa ugyanaz az érzés, csak kicsit más előadásban

ezért szeretem :(

sokat gondolkodtam, hogy hogyan is menjen bele ez a nagyobb motor az autóba...

kint vannak erre cégek, akik komplett kitteket árulnak utcára és versenyre is

árban meglepően kevés a kettő között a különbség

ezt látom a legjobb megoldásnak, mert itt végülis kipróbált technikát kapsz, ugyan kicsit magasabb áron, de biztosan jó lesz

olyan 600-650 euro körül lehet kapni egy ilyen komplett kittet, plusz kell egy motor, egy váltó, meg egy szerelő, aki a leírás alapján berakja :D

Link to comment
Megosztás:

régen nekem is volt Trabim

a corsa ugyanaz az érzés, csak kicsit más előadásban

ezért szeretem :(

sokat gondolkodtam, hogy hogyan is menjen bele ez a nagyobb motor az autóba...

kint vannak erre cégek, akik komplett kitteket árulnak utcára és versenyre is

árban meglepően kevés a kettő között a különbség

ezt látom a legjobb megoldásnak, mert itt végülis kipróbált technikát kapsz, ugyan kicsit magasabb áron, de biztosan jó lesz

olyan 600-650 euro körül lehet kapni egy ilyen komplett kittet, plusz kell egy motor, egy váltó, meg egy szerelő, aki a leírás alapján berakja :D

Akkor most légyszi mesélj nekem ezekről a kittekről.Miféle?Mi van benne?Meg ilyenek!

Link to comment
Megosztás:

- motor és váltó beépítő szett, tartóbakokkal

- egyedileg készített nagy sport féltengelyek, gömbfejek stb.

- speciális kerékagyak

- új felfogatás a stabilizátorhoz

- zöld direktszűrő :(

- leírás, képekkel

S, akkor ezekhez kell megálmodnod, hogy milyen mocit, és váltót akarsz beletenni a gépedbe.Értem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

nem

ez így a C20NE-hez van F18 vagy F20 váltóval

van olyan is, hogy átalakított kis féltengely, F16os váltóhoz, az úgy 100 euróval olcsóbb

de nem olyan strapabíró

Tehát egy amolyan izmosításhoz legalább 2K kell.Ha jól számolom, mindennel együtt.Bár így elvileg a xarakodás kizárva, mert mindenhez van minden.Ugye? :roll:

Link to comment
Megosztás:

hát kicsit több

ez a szett mondjuk olyan 180ból van itthon

egy motor mondjuk 40

egy váltó mondjuk 20

a motort én kicsit renováltatom, a biztonság kedvéért, az mondjuk 100

be is kell építeni, az min 40-50

tehát ez inkább olyan 400e, de akkor tuti :(

Link to comment
Megosztás:

hát kicsit több

ez a szett mondjuk olyan 180ból van itthon

egy motor mondjuk 40

egy váltó mondjuk 20

a motort én kicsit renováltatom, a biztonság kedvéért, az mondjuk 100

be is kell építeni, az min 40-50

tehát ez inkább olyan 400e, de akkor tuti :D

Ennél 1Xűbb megoldás, ha veszel kint egy Corsa A GSI-*t, aztán átépíted a lelkét a tiédbe.Azért az olcsóbból itthon van, és kb. ugyanannyira hivatalos, mint a 4K-s tuning! :(

Link to comment
Megosztás:

na ja, de tudod :arrow: ha már lúd, legyen kövér :(

Szvsz egy csekély 98LE-s mocival is igenjól szedi a talpát egy A Corsa a maga 750kg-jával együtt.Nem kell ebbe izmosabb moci! :roll: S, megkapsz hozzá mindent, mint pl. motor, váltó, féltengelyek, gólyalábak, motortartóbakok, s ha kevéske a 98LE, azt még fentebb is lehet tornázni.

Távol álljon tőlem, hogy elrontsam a játékod, meg ilyenek, csak szvsz így "ésszerűbb".Azért tettem idézőjelbe, mert ugye minden relatív. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.