Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De azért volt menetteljesítmény különbség, amikor felraktad nem?

Az égvilágon semmi. Hacsak azt nem vesszük hozzá, hogy a hangja miatt jobban nyomom a gázt. :)

Persze nem is vártam teljesítmény növekedést ennyi változástól, és a cél sem az volt.

Csak a hang és az, hogy ez a vég olyan ami nekem is tetszik.

A sima kocka meg az ovál, és a kerek olyan amit nem tettem volna fel, ez elsőre szerelem volt.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ma feltettük a középsőrészt és a hátsódobot a paripára.(60-as supersprint)

Nekem nagyon bejön.Egy kicsit hangosabb a kelleténél a dobnélküli középsőrész miatt,de alacsony fordulaton diszkréten szól.

De ha adsz neki munkát iszonyatosat szól.Na meg megy is. ;)

Most örülök. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha elmégy vele 3-400 km-t akkora fog kb. beállni a hang.

Meg valamit csendesedik akkor is, ha felmelegszik a rendszer teljes hosszában.

Szerintem sokkal halkabb nem lesz,nem csak hátsó dob lett cserélve hanem egy komplett 60as rendszer került fel.Engem nem zavar de az asszony nem rajongott érte.

Azt mondta a srác hogy idővel mélyül a hangja egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Így már másabb a helyzet.

Nálunk asszonypajtás értékelte a hangot, és ez így van jól. :)

A leömlötől ki kellett cserélni mert eléggé oda volt.Kapott egy "gázgyorsítós" középdobot egy ugyanílyen hátsó dobot mindezt rozsdamentesből.Mikor beindítottam elöször már akkor tudtam hogy nem lesz itthon nagy sikere ;) Anti meg már akkor röhögöt.Eddig is volt hangosabb autónk de ez mindent visz.

Link to comment
Megosztás:

Ebben akkor nincsenek kanyarok meg ilyenek ugye?

Na az én arcom is érdekes volt :) amikor először beindítottam, de jó volt a fogadtatás szerencsére.

Pont hogy vannak benne kanyarok,de ebben én nem hiszek.(többe nem került mint a sima)

itt van kép a belsejéről

Ezt írták a Janokipufogó oldalán: Szerkezetüknél fogva spirális alakban gyorsítják fel a motorból kiáramló kipufogógázt. Középdobnak és katalizátor helyett is beépíthető. 50-es és 60-as átmérőben

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.