Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Noh...

Akkor ezt nézd meg. Full rozsdamentes saválló dob dupla 90 es véggel. Igaz én is erre pályázok, de kit érdekel, ha másnak is ilyen lesz.

Házilag gyártja egy srác. Itt az elérhetősége:

Mohos Viktor +36-30-8500641

Igaz hódmezővásárhelyi, de garanciát is vállal és ez a dob 27 forint zsír új.

Ja.. a kép:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/11897....jpg?1115644573

Link to comment
Megosztás:

Tényleg szép az a dob..

Newl ha janóéknál, de sztem a legtöbb normális kupufosnál, csináltatsz, akkor fel is tod próbálni.

GsiTominak is igy volt. Hozott a srác átmenőset, egykanyart meg mit tom mit.. odafogta a hátsódobot(jó nem tökéletes, mert kicsit szelelt), de kb-re már tudható volt, h milyen hangja lesz..

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Elképzelhető-e, hogy egy sportdob gyanánt hátra felrakott Astra F középdob érzésre mint ha nem fogná annyira az autót, és jobban is menne, mint a gyári hátsó dobbal?Vagy önámítás?

Én úgytudom,hogy a középdob álltalában átmenő dob.

Így valószínű jobb lett az öblítése a kipuf. rendszerednek és ezért megy jobban. :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hello!Meg szeretném kérdezni a véleményeteke abban hogy csak ha simán hátsó sportdobot teszek a gépre(G Astra) akkor is jó hangja lesz?Vagy további módosítások szükségesek(katalizátor kivétele stb)!Egyébként most vettem egy ######a kis dobot olcsóé aztán majd kdierül!de mivel még nem tettük fel érdekelne h mit mondtok erre a felvetésre miszerint lesz hangja vagy nem lesz hangja? :roll:

Link to comment
Megosztás:

értem,köszi!igazából én többre számítok mint hangya######nyi de majd akkor csalódom!mert a gyéri hang eléggé karcsú, és véleményem szerint a hátsó sport dob azért van hogy a hangot is sportosítsa!Reménykedem hogy azért bőven észrevehető lesz a különbség!

Link to comment
Megosztás:

A dobok csereberéje nem jelent nagyon sokat teljesítményben. max 1-2- ?4% ot ezt észre sem veszed max csak pszihikailag érzed férfinemiszerv@bbnak mert jó hangja van.

Persze nem mindegy hogy mihez képest 2% egy alap 100LE-s gépen mondjuk a 102LE-t nem veszed észre. de ha módosítasz több olyan dolgot ami 1-5 %ot hoz akkor már kamatos kamat vagyis. efektiv több mint 2% az eredetihez képest.. meg ugye sok kicsi sokra megy.

Link to comment
Megosztás:

Bazz, erre a legjobb példa, hogy a 75LE Stiftből úgy lehet kihozni vagy 200LEt, hogy felmész a M...Tuning oldalra, és összevásárolsz minden f@szságot :(

Mindenhez odaírják, hogy hány % többletteljesítményt ad... így könnyedén össze lehet hozni az elméletben többszáz százalék növekedést....

Link to comment
Megosztás:

én ugy hallottam, hogyha kékledes ablakspricnim lesz, akkor 3 lóerővel lesz erősebb a motorom. ha kettőt teszek fel, akkor 6 lóerőm lesz?

És ha a csomagtartóba van kettő darab tarcsiba??? :roll:

:(

amugy a sportdobok szerintem önmagában semmi értelme, csak annyi hogy ######a hangja lesz :D

Link to comment
Megosztás:

én ugy hallottam, hogyha kékledes ablakspricnim lesz, akkor 3 lóerővel lesz erősebb a motorom. ha kettőt teszek fel, akkor 6 lóerőm lesz?

És ha a csomagtartóba van kettő darab tarcsiba??? :roll:

:(

amugy a sportdobok szerintem önmagában semmi értelme, csak annyi hogy ######a hangja lesz :D

De ha teszel a csomiba mellé egy garnitúra világítós szelepsapit, akkor duplája is lehet :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.